Nike Dri-Fit Mercurial Track Çocuk Ceket

#AQ3314-010

199.90 TL 139.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

BEDEN: S
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Dri-Fit Mercurial Track Çocuk Ceket

Nike Dri-Fit Mercurial Track Çocuk Ceket, esnekliği, modern görünümü ve ter tutmayan kumaşıyla çocukları futbol antrenmanlarına en iyi şekilde hazırlar. Doğru miktarda esnekliğe sahip pürüzsüz kumaşıyla ürün, antrenmanlar sırasında rahatsızlık hissetmeye engel olur. Aynı zamanda çocuk ceketi, Nike'ın Dri-Fit teknolojisiyle üretildiğinden futbol maçı sırasında serinlik ve ferahlık hissini en üst seviyelere çıkarır. Tüm özellikleriyle Nike Dri-Fit Mercurial Track Çocuk Ceket, futbol maçlarında hakimiyetin tamamıyla ellerinizde olmasına olanak tanır.

Dri-Fit Teknolojisi Sayesinde Kuruluk ve Ferahlık Hissi Daima Zirvede

Nike'ın devrim niteliğindeki kumaş teknolojisi olan Dri-Fit, yüksek performanslı, mikro fiber bir tür polyester kumaştır. Kuru kalmanız ve rahat etmeniz için geliştirilen Nike Dri-Fit teknolojisi, sporcuları daima serin ve ferah tutar. Teri vücuttan uzaklaştırarak kumaş yüzeyine doğru hareket ettiren bu kumaş türü, terin hemen buharlaşmasını da sağlar. Terin eşit bir şekilde kumaş yüzeyine yayılmasına olanak tanıyan Dri-Fit, sporunuza en iyi şekilde odaklanabilmenize yardımcı olur. Dri-Fit teknolojisine sahip olan giysiler, vücutla direkt olarak temas ettiklerinde etkilerini daha hızlı ve daha kolay bir biçimde gösterirler. Aynı zamanda ürünlerin Dri-Fit özelliği, giysinin ömrü boyunca korunmaya devam eder. Böylelikle sizlere uzun ömürlü kuruluğun ve ferahlığın keyfini sürmek kalır.

Benzersiz Esneklikle Daima Rahatlık

Nike Dri-Fit Mercurial Track Çocuk Ceket, pürüzsüz bir kumaşa sahiptir. Aynı zamanda ürün, pürüzsüz kumaşının yanı sıra doğru miktarda esnekliği de içerisinde barındırır. Bu esneklik sayesinde ise futbol antrenmanları sırasında çocukların rahatsız olmasına engel olur. Tüm hareketleri daha etkili bir biçimde yapabilmeye yardımcı olan ürün, en zorlu hareketlerde bile çocukları zorlamaz. Bu sayede de futbol maçı sırasında görülmemiş rahatlığın, konforun ve esnekliğin keyfini çıkarmak daha kolay bir hâle gelir. Nike çocuk ceketi sayesinde çocuklar yalnızca antrenmanlarına odaklanır.

Modern ve Konforlu Tasarım Bir Arada

Nike Dri-Fit Mercurial Track Çocuk Ceket; şık, modern ve konforlu tasarımı bir arada sunar. Yaka ve cep astarıyla öne çıkan ürün aynı zamanda fermuarlı yan cepleri sayesinde de kolay bir kullanım imkânı sağlar. Antrenmanlar sırasında özel eşyaları kolaylıkla saklayabilmeye olanak tanıyan Nike Dri-Fit Mercurial Track Çocuk Ceket, kumaşının üzerindeki baskılarıyla da beğeni kazanır. Göğüs kısmında yer alan 2010 Mercurial kramponda kullanılmış baskısıyla beğeni kazanan çocuk ceketi, tam boy fermuarlı olması sayesinde de kolayca giyip çıkarmaya yardımcı olur. Rahat standart kesiminin yanı sıra ürün, yüzde 100 polyester kumaşı ve makinede yıkanabilir yapısıyla da kolay bir kullanım imkânı sağlar. Tüm özellikleriyle Nike Dri-Fit Mercurial Track Çocuk Ceket, maçlara en iyi şekilde hazırlanabilmeye olana tanır.

Nike Dri-Fit Mercurial Track Çocuk Ceketin Öne Çıkan Teknik Özellikleri

  • Nike çocuk ceketi, sahip olduğu Dri-Fit teknolojisi sayesinde maçlara hazırlanırken serin ve kuru kalmaya olanak tanır.
  • Pürüzsüz ve doğru miktarda esnekliğe sahip kumaşı sayesinde ürün benzersiz bir konfor sağlar.
  • Yaka ve cep astarı, geçmiş Mercurial'lardan alınan öğeleri bir araya getirir.
  • Fermuarlı yan ceplerde eşyalarını saklayabilirsin.
  • Göğüs kısmında, 2010 Mercurial kramponda kullanılmış Safari benek baskısı bulunur.
  • Ürünün fermuarlı yan cepleri, antrenmanlar sırasında özel eşyaları kolaylıkla muhafaza edebilmeye yardımcı olur.
  • Standart kesimiyle benzersiz bir rahatlık sunan ürün, tam boy fermuarlı olması sayesinde de kolayca giyilip çıkarılabilir.
  • %100 polyester olan Nike çocuk ceketi, makinede rahatlıkla yıkanabilir.
  • Fitil: %97 polyester/%3 spandeks.
  • Modern ve baskılı tasarımıyla ürün dikkatleri üzerine toplar.

Spor dünyasının sürekli gelişen markası Nike, her türlü spor faaliyetleriniz ve günlük giyim ihtiyaçlarınız için daima en yüksek donanımlı ürünleri sunuyor. En dayanıklı ve kaliteli kumaşlardan yüksek teknolojili alt yapı ile üretilen faydalı spor giysileri tüketicilerle buluşturan marka çevre dostu oluşuyla da dünyaya katkı sağlıyor. Nike ürün gamında yer alan Nike Dri-Fit Mercurial Track Çocuk Ceket ürününe sahip olmak isterseniz online spor mağazası olan Barcin.com'un kapıda ödeme, kredi kartına taksit, iade ve değişim seçeneklerinden size en uygun olanını seçerek ürünü kendiniz ya da sevdikleriniz için satın alabilir, sporun bedeninize, zihninize ve ruhunuza iyi gelen etkisinin neşesini deneyimleyebilirsiniz.


Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.