Her 400 TL'lik alışverişinize 100 TL indirim kampayasından yararlanmayı unutmayın!

Nike Dri-Fit Miler Long Sleeve Running Top SS19 Uzun Kollu Erkek Tişört

#AJ7568-010

219.90 TL

Stoklar tükenmeden satın almak için şimdi sepete ekle.

BEDEN: S
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Nike Dri-Fit Miler Long Sleeve Running Top Uzun Kollu Erkek Tişört

Nike Dri-Fit Miler Long Sleeve Running Top Uzun Kollu Erkek Tişört; nefes alabilen koruma konforu sunar. Ter tutmayan kumaş yapısı koşuya odaklanmanızı sağlar, aynı zamanda cildinize nefes aldırır ve ferah tutar. Sırt panelinde bulunan çok amaçlı detaylar spor esnasında size avantaj sağlar ve koşudan elde edeceğiniz verimi arttırır. Ürün, koşu sporuna özel olarak tasarlanmıştır.

Standart Kesim ve Ter Tutmayan Kumaş Yapısı

Nike Dri-Fit Miler Long Sleeve Running Top Uzun Kollu Erkek Tişört, Nike Dri-Fit kumaş teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Spor esnasında vücudunuzun kuru kalmasını sağlayan bu yenilikçi polyester kumaş, benzersiz mikro fiber bir yapıya sahiptir. Bu yapı, spor esnasında oluşan terin süratle buharlaşmasını sağlamak amacıyla teri emerek kumaş yüzeyine eşit oranda dağıtır ve vücudunuzun doğal serinleme sistemine destek olur. Böylelikle, daha uzun süreli ve daha sıkı bir koşu temposu yakalayabilirsiniz. Dri-Fit kumaşlar cilde doğrudan temas ettiklerinde teri kurutma performansları maksimum düzeye çıkar. Bu yüzden tişörtünüzü doğrudan cildinizin üzerine giymeniz daha da etkili sonuçlar verir. Ayrıca Nike Dri-Fit Miler'in sahip olduğu Dri-Fit ter kontrolü fonksiyonu, defalarca yıkansa bile giysinizin tüm ömrü boyunca aynı işlevini eksilmeden yerine getirmeye devam eder. Terlemekten korkmadan koşunuza odaklanmanıza yardımcı olur.

Nike Dri-Fit Miler Long Sleeve Running Top Uzun Kollu Erkek Tişört, vücudunuzun anatomik yapısına uyum sağlayan standart kesimle tasarlanmıştır. Tişörtünüzü başka giysilerinizle birlikte de kullanabilmeniz için yeterli oranda alan sunar. Tişörtünüzün iki yan bitim noktalarında oturuş ve kalkışınızı rahat ettiren iki adet yırtmaç detayı bulunur. Böylelikle eğilme ve doğrulma, oturma veya kalkma gibi dinamik hareketlerinize konfor kazandırılır. Modelin düşük arka bel kısmı, koşu esnasında hareket ederken bel bölgenizin açılmasını ve üşümesini önlemek ve koruma sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

File Sırt Paneli ve Stratejik Havalandırma

Nike Dri-Fit Miler Long Sleeve Running Top Uzun Kollu Erkek Tişörtün, file sırt paneli ile sırt bölgenizde stratejik, yani bölgesel havalandırma konforu sunar. Bu havalandırmalar sayesinde spor esnasında terlemesi en çok mümkün olan alanlara daha fazla havalandırma sağlanarak terin belli bir yerde kümelenmesi önlenmiş olur. File paneller sayesinde sırt bölgenizde nefes alabilirlik arttırılır ve terlemesi muhtemel olan bölgeler kuru ve ferah kalır. Nike Dri-Fit Miler Long Sleeve Running Top Uzun Kollu Erkek Tişörtün yenilenen sıfır yaka kesimi minimal bir tasarıma ve yumuşak bir yapıya sahiptir. Havadardır, boynunuza sürtünmez ve boyun bölgenizi rahat ettirir. Nike Dri-Fit Miler Long Sleeve Running Top Uzun Kollu Erkek Tişört, %100 polyester kumaştan üretilir ve temizlenmesi son derece kolaydır. Makinede yıkanarak temizlenebilir ve uzun yıllar ilk günkü güzelliğini ve özelliklerini kaybetmeden giyilebilir.

Hem Şık Hem Konforlu

  • Nike Dri-Fit Miler Long Sleeve Running Top, ter tutmayan Dri-Fit teknolojisine sahip % 100 polyester kumaştan üretilir. Spor esnasında terin hızlıca buharlaşmasını sağlayarak vücudu kuru tutar ve koşuya odaklanmanıza yardımcı olur.
  • Nike Dri-Fit Miler Long Sleeve Running Top Uzun Kollu Erkek Tişört, minimalist ve yumuşak sıfır yaka kesimi ile boynunuzu, düşük bel detayı ve bel yırtmaçları ile belinizi rahat ettirir.
  • Sırt kısmında bulunan ve stratejik havalandırma sağlayan file sırt paneliyle bölgesel terlemelerden oluşan ter kümelenmelerini önleyerek ekstra kuruluk sağlar.
  • Nike Dri-Fit Miler Long Sleeve Running Top Uzun Kollu Erkek Tişört, omuzdan başlayarak bileğe kadar konik bir biçimde daralarak inen doğal manşetli, sarıcı ve esnek bir kol yapısına sahiptir.
  • Tişörtün sol üst göğüs hizzasında dünyaca ünlü şık Nike logosu yer alır.
  • Nike Dri-Fit Miler, başka kıyafetlerinizle de giyebilmeniz için alan sağlayan standart kesim ile tasarlanır. Hem şık hem de son derece konforludur. Tüm giysilerinizle birlikte rahatlıkla kullanabilirsiniz.
US
EU
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Göğüs: Göğüs çevresini ölçmek için mezurayı kol altından düz bir şekilde sabitleyin ve ölçüyü bu şekilde alın.
  2. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  3. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
Tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için göğüs, bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir.
Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.