Nike Dri-Fit Neymar Jr. Short-Sleeve Football Top Çocuk Tişört

#AT5726-010

159.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

BEDEN: XS
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Nike Dri-Fit Neymar Jr. Short-Sleeve Football Top Çocuk Tişört

Nike Dri-Fit Neymar Jr. Short-Sleeve Football Top Çocuk Tişört, özel tasarlanmış yapısı sayesinde çocuklarınızı hıza ve rahatlığa hazırlıyor. Ter tutmayan yapısıyla dikkatleri üzerine toplayan ürün, yan çizgileri sayesinde ise serin ve ferah kalmaya destek veriyor. Böylece çocuklar, futbol antrenmanları sırasında tüm yeteneklerini rahatlıkla gösterebiliyor. Dri-Fit teknolojisi, yan çizgileri, modern tasarımı ve çok daha fazlasıyla ürün, antrenmanların vazgeçilmez parçalarından biri hâline geliyor.

Nike'ın Dri-FIT Teknolojisi ile Daima Kuruluk Hissi

Nike'ın sporcuları daha rahat ve ferah tutabilmek için geliştirdiği Dri-Fit teknolojisi ile aşırı terleme hissi ortadan kaldırılıyor. Yüksek performanslı bir mikrofiber ve polyester kumaş olan Dri-Fit, antrenman sırasında teri, buharı ve ıslaklığı kumaş yüzeyine dağıtıyor. Bu sayede sporcular, daha yüksek bir hareket kabiliyetine sahip oluyor ve hareketleri aşırı terden ve ıslaklıktan dolayı kısıtlanmıyor. Oyuna odaklanmayı %100 artıran Dri-Fit, Nike'ın çorap, eşofman, şort gibi birçok ürününde kullanıldığı gibi Neymar Jr. Short-Sleeve Football Top Çocuk Tişört modelinde de kullanılıyor. Ürünler, bakım etiketlerinde yer alan yönlendirmelere göre kullanıldığında uzun yıllar dayanıklı kalabiliyor. Nike Dri-Fit Neymar Jr. Short-Sleeve Football Top Çocuk Tişört modelinin vücuda uyum sağlayan Dri-Fit kumaşı, en çok ihtiyaç duyulan noktalarda hava akışlarını artırıyor. Vücudun serinlemesine büyük ölçüde katkı sunan bu noktalar ile hem nem vücuttan uzaklaştırılıyor hem de yalnızca spora odaklanmaya olanak tanınıyor.

Stratejik Şekilde Yerleştirilen File Çizgiler

Nike Dri-Fit Neymar Jr. Short-Sleeve Football Top Çocuk Tişört modelinde yer alan file yan çizgiler, serin kalmaya ekstra katkı sağlıyor. Nefes alabilir bir kumaş yapısı sağlayan bu çizgiler, antrenmanlar sırasında odaklanmayı büyük ölçüde artırıyor. Rahat etmeye yardımcı olan file yan çizgiler, stratejik noktalarda yer aldığından çocukların maçlar sırasında daha yüksek performans gösterebilmesine imkan veriyor.

Yenilikçi ve Dikkat Çekici Tasarım Özellikleri

Modern tasarımıyla dikkatleri üzerine toplayan Nike Dri-Fit Neymar Jr. Short-Sleeve Football Top Çocuk Tişört, antrenman sırasında gözlerin çocuğun üzerinde olmasına yardımcı oluyor. %100 geri dönüştürülmüş polyesterden üretilmiş olan ürün, makinede yıkanabilir yapısı sayesinde de kullanım kolaylığı sağlıyor. Nike Dri-Fit Neymar Jr. Short-Sleeve Football Top Çocuk Tişört, standart bir kesime sahip olduğundan giyildiğinde rahatsızlık hissi vermiyor. Bu sayede rahatlık daima çocuğunuzla birlikte oluyor.

Hızdan İlham Alan Neymar Jr. Tasarımı

Nike Dri-Fit Neymar Jr. Short-Sleeve Football Top Çocuk Tişört modelinin kol, sırt ve göğüs bölgelerinde yer alan detaylar, Neymar Jr.'ın araba yarışlarına olan ilgisinden ve sahada gösterdiği olağanüstü hızından ilham alınarak tasarlanıyor. Bu tasarım sayesinde ürün, çocukların ilgisini toplamayı başarıyor.

Nike Dri-Fit Neymar Jr. Short-Sleeve Football Top Çocuk Tişört Modelinin Genel Özellikleri

  • Nike çocuk tişört, Dri-Fit kumaş teknolojisine sahip olduğundan antrenmanlar sırasında kuruluk ve ferahlık hissini en üst seviyelere çıkarır ve ıslaklığı kumaş yüzeyine dağıtarak rahatsız olma hissini ortadan kaldırır.
  • En çok ihtiyaç duyulan noktalarda hava akışını artıran ürün, aşırı terlemelere engel olur.
  • Ürüne stratejik olarak yerleştirilmiş file yan çizgiler, serinlik ve ferahlığı artırır.
  • Nike Dri-Fit Neymar Jr. Short-Sleeve Football Top Çocuk Tişört, yarış giysilerini andıran tasarımı sayesinde dikkatleri üzerine toplar.
  • Neymar Jr.'dan ilham alınarak tasarlanan ürün, çocukların büyük ölçüde ilgisini toplar.
  • Ürün, standart kesimi sayesinde rahat bir kullanım imkanı sağlar.
  • %100 geri dönüştürülmüş polyesterden üretilmesiyle dikkatleri üzerine toplayan Nike çocuk tişört aynı zamanda makinede rahatlıkla yıkanabildiğinden kullanım kolaylığı sunar.
  • Yenilikçi tasarımı ve yapısıyla ürün, çocukların antrenmanlar sırasında bütün hünerlerini gösterebilmelerine yardımcı olur.

Dünyanın en önemli spor giyim markalarından biri olan Nike, tasarladığı üstün teknoloji ve estetik görüntü sunan ürünleri ile sporu ve sporcu performansını desteklemeye devam ediyor. Birbirinden farklı onlarca kategoride geliştirmiş olduğu ürünler ile kaliteyi ve dayanıklılığı bir arada sunuyor. Neymar Jr.ın araba yarışı sevgisinden ve sahadaki olağanüstü hızından ilham alınarak üretilen Nike Dri-Fit Neymar Jr. Short-Sleeve Football Top Çocuk Tişört, sahalarda güçlü bir etki yaratmanıza yardımcı oluyor. Siz de bu ürüne Barcin.com 'un sunduğu avantajlar ile sahip olmak istiyorsanız ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.