Nike Dri-Fit Rise 365 Short Sleeve 1.0 FW18 Erkek Tişört

#AR2503-010

179.90 TL 129.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Dri-Fit Rise 365 Short Sleeve 1.0 Erkek Tişört

Kullanıcıların spor esnasında konforlu bir şekilde hareket etmesi düşünülerek Nike tarafından üretilen Nike Dri-Fit Rise 365 short sleeve erkek tişört, uzun süreli koşularda dahi kuru kalarak terli spor yapma sorununun önüne geçer. Dri-Fit teknolojisi kullanılarak tasarlanan tişört, nefes alabilen ve ter tutmayan kumaşıyla kullanıcılarının koşu esnasında serin ve kuru kalmasını sağlar. Kumaşın sağlamış olduğu konfor sayesinde uzun süreli spor aktiviteleri çok daha keyifli ve sağlıklı geçer. Nike tarafından özel olarak geliştirilmiş kumaş teknolojisi olan Dri-Fit, teri kumaşın alt tabakasından üst tabakasına taşıyarak teri vücuttan uzaklaştırır. Böylece spor süreci içerisinde kullanıcılar terlemeden dolayı rahatsız olmadığı gibi tişörtün nefes alabilen dokusu sayesinde serin kalır.

Nike Dri-Fit Teknolojisi

Nike tarafından özel olarak geliştirilen Dri-Fit teknolojisi, sporculara kullanım esnasında konfor ve kolaylık sağlar. Vücutta oluşan teri tenden uzaklaştırarak kuru kalmayı sağlayan Dri-Fit teknolojisi; nefes aldıran dokusu sayesinde de kullanıcılarını serin tutar. Moleküler yapısı özel olarak ayarlanan ve fiber olarak örülen dokumalardan oluşan polyester kumaştan üretilen Dri-Fit, sporcuları kuru tutar ve rahat spor yapmalarını sağlar.

Kullanım Konforu ve Avantajları

Kısa kollu tasarımı sayesinde kullanıcıların çok daha rahat bir şekilde spor yapmasını sağlayan Nike Dri-Fit Rise 365 short sleeve 1.0 erkek tişört, kullanıcıların hareket özgürlüğünü artırıcı niteliktedir. Klasik olarak tasarlanan kısa kol detayları spor esnasında kullanıcıları herhangi bir şekilde sıkmaz ve rahatsız etmez. Nike Dri-Fit Rise, mikro yapı dokuması sayesinde teri emerek kumaş yüzeyinden kolayca buharlaşmasını sağlar. Sporcular bu sayede uzun süreli antrenmanlarda dahi kuru kalır. Dri-FIT özelliğinin yanı sıra Nike Breathe kumaş, hava kanalları sayesinde hızlı kuruma sağlar.

Hareket Özgürlüğü Sağlayan Yaka Özelliği

Bisiklet yaka tasarımına sahip olan tişört, kullanım esnasında rahatsız edici bir sıkılığa sebebiyet vermez. Ergonomik dikişlere sahip olan tişört; yaka, kol ve bel kısımlarında ki profesyonel dikişler sayesinde vücuttu irite etmez. Hareket esnasında kullanıcıların vücut hareketlerinde tam uyumluluk sergiler.

Üstün Dri-Fit Tekonolojisi ile Tasarlanmış Kumaş İçeriği

Nike Dri-Fit; fiber olarak örülen patentli polyester bir dokumadan oluşur. Nike Dri-Fit Rise 365 short sleeve 1.0 erkek tişört kumaşı %85 polyester ve %15 pamuktan meydana gelir. Özel dokumaya sahip olan polyester teri vücuttan uzaklaştırma özelliğine sahiptir. Kumaş içeriğinde bulunan pamuk ise kullanıcıların spor esnasında çok daha fazla rahat etmesini sağlar. Dri-Fit teknolojisi ile dokunan tişört, özel dokuması sayesinde üstte ağırlık yapmadığı gibi ergonomik dikiş yapısıyla da vücuda tam uyum sağlar. Evde kolaylıkla yıkanabilen bir kumaşa sahip olan ürün; yıkama talimatlarına uyularak makinede yıkanabilir.

Nike Dri-Fit Rise 365 Short Sleeve 1.0 Erkek Tişört Özellikleri

Dri-Fit kumaş özelliği ile teri tenden uzaklaştırarak kuru kalmayı sağlar.

Kumaş içeriğinde %85 fiber dokuma polyester ve %15 pamuk bulunur.

Yıkama talimatlarına uyarak evde makinede yıkamaya uygundur.

Nike Breathe kumaş, nefes alan dokusu sayesinde spor boyunca serin kalmayı mümkün kılar.

Polyester kumaş özelliği sayesinde kırışma yapmaz ve ütü gerektirmez.

Tişörtün sol göğüs kısmında yer alan fosforlu Nike amblemi, tişörte cool ve ayrıcalıklı bir hava katar.

US
EU
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Göğüs: Göğüs çevresini ölçmek için mezurayı kol altından düz bir şekilde sabitleyin ve ölçüyü bu şekilde alın.
  2. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  3. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
Tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için göğüs, bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir.
Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.