Nike Dry Academy Çocuk Eşofman Altı

#AO0745-010

219.90 TL 149.90 TL

Stoklar tükenmeden satın almak için şimdi sepete ekle.

BEDEN: XS
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

Nike Dry Academy Çocuk Eşofman Altı

Nike Dry Academy Çocuk Eşofman Altı, fermuarlı yan cepleri, yan bölümlerinde yer alan renkli şerit detayı ve şerit detayı ile aynı renk kullanılarak oluşturulan, tek bacak üzerine konumlandırılmış Nike logosuna sahip şık bir tasarımdan oluşur. Çocukların küçük yaşta bile iyi bir spor tarzına sahip olmasına yardımcı olan şık Nike Dry Academy Çocuk Eşofman Altı, fermuarlı yan cepleri ile çocukların para, cüzdan, saat ve benzeri gibi küçük eşyalarını saklayabilmelerine olanak sağlar. Eşofman altı bacakların alt kısmında, paça bölümünde yer alan ek fermuarlar sayesinde ise kolaylıkla giyilip çıkarılabilir. Çocuklar özellikle yorucu futbol antrenmanları veya heyecanlı karşılaşmalar sonrasında, ürünün fermuarlı paçaları sayesinde kramponlarını çıkarmaya gerek duymadan, eşofman altlarını kolay ve pratik bir şekilde değiştirip hazırlanarak günün keyfini çıkarabilir.

Heyecanlı Futbol Karşılaşmalarında Hıza Uygun Seçim!

Nike Dry Academy Çocuk Eşofman Altı, spor sırasında terleme sonucu oluşan rahatsız edici ıslaklığı, yüksek performansa sahip mikro fiber yapı ile emerek hızla buharlaştıran Dri-Fit kumaş teknolojisini bünyesinde barındırır. Teri emerek ürün üzerinde eşit bir şekilde dağılımını sağlayıp vücudun serinleme sistemine destek veren Dri-Fit teknolojisi için, yenilikçi polyester kumaş kullanılır. Nike Dry Academy Çocuk Eşofman Altı'nın üretiminde, %100 geri dönüştürülmüş polyester kullanılır. Ter tutmayan kumaştan üretilen stil sayesinde teri hızla buharlaştırarak ciltten uzaklaştıran Nike Dry Academy Çocuk Eşofman Altı, terin çocukların vücudunda soğuyarak hastalık oluşturma riskini ortadan kaldırır. Çocuklarınız terlemekten korkmadan özgürce uzun süreli sporlar, egzersizler ve keyifli futbol antrenmanları yapabilir. Özellikle hız ve esneklik gerektiren futbol sporu ile ilgilenen çocuklar için ideal bir spor giyim ürünü olan Dry Academy Çocuk Eşofman Altı, esnek kumaşıyla çocukların oyununa hız kazandırır. Nike Dry Academy Çocuk Eşofman Altı'nın önemli bir özelliği olan esnek kumaş; vücudu sarar, çocukların doyasıya hareket edebileceği özgürlüğü sağlayıp, hız kısıtlaması yaratmadan yüksek performanslı bir antrenman ve heyecanlı bir futbol karşılaşması için maksimum rahatlık sunar.

Nike Dry Academy Çocuk Eşofman Altı İçin Öne Çıkan Özellikler:

  • Nike eşofman altının kumaşında bulunan geliştirilmiş Dri-Fit teknolojisi, çocukların kullanım esnasında kuru kalmasına, rahat etmesine ve odaklanmasına yardımcı olur.
  • Eşofman altının bel bandı ve kordonu elastiktir. Böylece eşofman altı bele rahatlıkla oturarak konforlu bir kullanım ve uzun süreli rahat bir performans sağlar.
  • Eşofman altının her iki ayak bileği bölümünde de bulunan fermuar detayı, çocuklar için kramponlarını bile çıkarmalarına gerek kalmayacak şekilde kolay giyip kolay çıkarma avantajı sağlar.
  • Futbol için tasarlanan ürün, hareket ve hız gerektiren diğer aktiviteler için de konforlu bir kullanım sunar.
  • Nike Dry Academy Çocuk Eşofman Altı, sürdürülebilir malzemelerle üretilir.


Nike Dry Academy Çocuk Eşofman Altının Kumaş Özellikleri:

  • Gövde Kumaşı: Bu ürünün %50'den fazlası, %100 geri dönüştürülmüş polyester malzemeden üretilir.
  • File Kumaşı: %100 polyester malzemeden üretilir.
  • Ürün geri dönüştürülebilir plastik malzemelerin işlenmesi ile üretilerek doğaya katkıda bulunur.
  • Ürün çamaşır makinesinde yıkanmaya uygundur, kolaylıkla temizlenebilir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.