Her 400 TL'lik alışverişinize 100 TL indirim kampayasından yararlanmayı unutmayın!

Nike Dry Lightweight No-Show SS19 3'lü Erkek Çorap

#SX6940-010

79.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

BEDEN: M
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Nike Dry Lightweight No-Show 3'lü Erkek Çorap

Gün boyunca rahatlık vadeden mükemmel donanımsal özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Nike Dry Lightweight No-Show 3'lü erkek çorap, kaliteli tasarımları ile antrenmanların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Ter tutmayan kumaş sistemi ile erkeklere özel çorap, mükemmel konfor için olanak tanıyor. Ergonomik ve sportif tasarıma sahip olan ürün, kullanıcılar tarafından büyük beğeni topluyor.

Antrenmanlara Özel Geliştirilen Mükemmel Rahatlık

Ayakların konforu ve verimli antrenmanlar için özel olarak üretilen ve geliştirilen Nike Dry Lightweight No-Show 3'lü erkek çorap, mükemmel rahatlık için imkan sunuyor. Kaliteli yapısı ile ayakların daha az yorulmasını sağlayan ürün, üst seviyede performans için gerekli zemini hazırlıyor. Bu sayede model, hareketlerin daha kolay bir şekilde yapılmasına olanak tanıyor.

Üstün Konfor Sağlayan Basınçlı Kesim

Kullanımı kolaylaştıran teknik özellikleri ile ön plana çıkan Nike Dry Lightweight No-Show 3'lü erkek çorap, ayağı sararak destekleyen basınçlı kesimi ile üstün konfor sağlıyor. Basınçlı kesimleriyle ayakları kuru tutarak rahat ettiren ürün, yüksek verimli performans sergilenmesine imkan sunuyor. Bu sayede model, enerjinin daha çok açığa çıkarılmasını mümkün kılıyor.

Estetik ve Kalitenin Bir Araya Geldiği Sportif Tasarım

Son derece ergonomik ve esnek yapısal özelliklere sahip olan Nike Dry Lightweight No-Show 3'lü erkek çorap, sportif stilin tamamlanmasına yardımcı oluyor. Estetik ve kalitenin bir araya geldiği şık tasarım, erkek kullanıcılardan tam not alıyor. Ayaklar için sağladığı üst düzey konforla ön plana çıkan ürün, en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Dri-Fit Teknolojisi ile Maksimum Performans

Antrenmanlar için kullanıma oldukça elverişli olan Nike Dry Lightweight No-Show 3'lü erkek çorap, Dri-Fit teknolojisi ile maksimum performans imkanı sunuyor. Ayakların kuru kalmasına ve rahat etmesine büyük ölçüde katkıda bulunan teknoloji sayesinde ürün, üst düzey konfor için destek sunuyor. Farklı sol ve sağ tekler ile model, doğal uyum sağlıyor. Makinede yıkanabilen kumaş özelliği sayesinde, kaliteli ve kolay kullanım mümkün oluyor.

Nike Dry Lightweight No-Show 3'lü Erkek Çorap Genel Özellikleri

  • Gün boyunca rahatlık vadeden üstün donanımsal özellikleri, kullanıcılara mükemmel konfor imkanı sunuyor.
  • Kaliteli tasarımları ile antrenmanların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
  • Ter tutmayan kumaş sistemi ile erkeklere özel çorap, mükemmel konfor için olanak tanıyor.
  • Ayakların konforu ve verimli antrenmanlar için özel olarak üretilen ve geliştirilen Nike çorap, büyük beğeni topluyor.
  • Kaliteli yapısı ile ayakların daha az yorulmasını sağlayan ürün, üst seviyede performans için gerekli zemini hazırlıyor.
  • Daha rahat kullanım için farklı sol ve sağ tekler, doğal uyum sağlıyor.
  • Ayağı sararak destekleyen basınçlı kesimi, üstün rahatlık sağlıyor.
  • Basınçlı kesimleriyle ayakları kuru tutarak rahat ettiren ürün, yüksek verimli performans sergilenmesine imkan sunuyor.
  • Estetik ve kalitenin bir araya geldiği şık tasarım, erkek kullanıcılardan tam not alıyor.
  • Dri-Fit teknolojisi ile model, mükemmel rahatlık sağlıyor.

Günlük yaşamda ve antrenmanlarda sportif şıklık ve kaliteyi bir arada sunan markalardan olan Nike, ürün çeşitleri ile ilgi odağı oluyor. Antrenmanların vazgeçilmezleri arasında yer alan Nike Dry Lightweight No-Show 3'lü Erkek Çorap'a Barcin.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Bu sayede, mükemmel performans ve konforun keyfini her zaman yaşayabilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.