Nike Dualtone Racer Erkek Spor Ayakkabı

#918227-002

399.90 TL 299.90 TL

Peşin fiyatına 6 taksit ve ücretsiz iade/değişim imkanıyla satın almak için sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Nike Dualtone Racer Erkek Spor Ayakkabı

Koşu ayakkabısı olarak tasarlanmış olmakla birlikte, her gün ve gün boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz Nike Dualtone Racer erkek spor ayakkabı, estetik ve zarif yapısı ile güçlü bir tarza sahip bulunuyor. Ayakkabının hız ve itici güç sağlayan özel tasarımı, ürünün görselliği üzerinde de etkisini gösteriyor. Hafif ve rahat tasarımı, ayağı tamamen kavrayan ve konforlu bir kullanım hissi sağlıyor.

Hafif Tasarlanmış Ayakkabı Dış Yüzey

İkona özgü yarış pistlerinden esinlenen Nike Dualtone Racer Erkek Spor Ayakkabı, dışını kaplayan ve nefes alabilen örgü üst yüzey sayesinde oldukça hafif ve rahat bir kullanıma sahip bulunuyor. Spor ayakkabının sahip olduğu bu özellik, ayakkabının burun ve topuk kısmında kullanılan deri desteklemelerle daha dayanıklı ve güçlü etkiler kazanıyor. Burun ve topukta kullanılan güçlendirici ek parçalar sayesinde, erkek koşu ayakkabısı darbelere karşı güçlü bir koruma sağlıyor.

Erkek koşu ayakkabısı, günün moda trendlerini yakalayan estetik ve şık görünüme de sahip bulunuyor. Ayakkabının ana zemin renginden esinlenen yumuşak ve hacimli dil, bağcıkların ayakkabıyı tam olarak ayağa sabitlemesine katkı sağlıyor. Örgü bağcıklar, dayanıklı ve ayakkabıyla bütünlük sağlayan bir geçişle Nike Dualtone Racer Erkek Spor Ayakkabı üzerinde bulunan deliklerden ayaklara kavrama sağlıyor. Bağcıklar sıkıştırıldığında da ayak hareketlerine göre esneyebilen, güçlü bir tutuşla ayakları sarmayı başarıyor. Koşu ayakkabısının üzerinde bulunan ve birbiri ile paralel olarak konumlandırılan dayanıklı dikiş detayı, ayakkabıya zarif bir görsellik kazandırıyor.

Mükemmel İç ve Dış Taban Tasarımı

Nike koşu ayakkabısının iç zemininde kullanılan çift yoğunluklu tamponlama alt katta yumuşak bir his veriyor. Bu özellik sayesinde tabanda güçlü bir destekleme sağlanıyor. Her türlü zeminde darbelere karşı koruma sağlayan bu sağlam iç taban yapısı, ayağa ekstra güç ve konfor imkanı da sunuyor.

En sert zeminlerde bile sürtünmelere karşı konfor sağlayan tampon için, çift yoğunluklu köpük tabanı destek ve yastıklama olanağı sunuyor. Önden arkaya topuk bölümüne doğru daha yükseltilerek tasarlanmış köpük taban, hızlı hareket kabiliyeti ve ayağı kavrayan tutuş özelliğine sahip bulunuyor.

Ayakkabının alt bölümünde kullanılan kauçuk taban ise dayanıklılık sunuyor. Kauçuk tabanda kullanılan stil desenler, ıslak ve kaygan zeminlerde güçlü bir zemin tutuşu sağlıyor. Koşarken önemli bir güvenlik önlemi sağlayan bu sağlam zemin tutuşu, aynı zamanda hızlanma ve durma performanslarında da etkili bir kontrol sağlamaya imkan tanıyor.

Şık ve Dinamik Tasarım

Koşu ayakkabısının genel tasarımına hakim olan estetik ve dinamik tarz, ayakkabının üzerinde kullanılan ikonik imgelerle kuvvetlendiriliyor. Ayakkabının dili üzerinde kullanılan Nike Dualtone Racer logosu, ürüne şık ve kaliteli bir kimlik kazandırıyor. Dış yüzey üzerinde kullanılan büyük Nike logoları, ürünün marka kişiliğini destekler nitelik taşıyor. Bu belirgin logolar dışında, ayakkabının iç ve dış taban zeminlerinde ayrıca burun ve topuk destekleyicisi üzerinde de marka logoları varlığını gösteriyor.

Ayakkabının rahat ve kullanışlı tasarımı, koşu ayakkabısından beklenen konforu tam anlamıyla karşılamayı hedefliyor. Hızlı ve güçlü bir ayakkabı olarak performans sağlayan Nike Dualtone Racer Erkek Spor Ayakkabı, ayak sağlığını destekleyen ergonomik tasarıma sahip bulunuyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.