Nike Ebernon Mid Winter Erkek Spor Ayakkabı

#AQ8754-300

479.90 TL 309.90 TL

İndirimli fiyat avantajı stokla sınırlıdır. Tükenmeden almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

80’lerin Ruhunu Yenilikçi Bir Anlayışla Yansıtan Tasarım

Nike Ebernon Mid Winter erkek spor ayakkabı, 80’lerin ruhunu modern ve yenilikçi bir anlayışla yansıtan başarılı bir tasarıma sahip bulunuyor. Spor ayakkabının yan yüzeyinde ve tabanında Nike’ın güncel logosu yer alıyor. Yan yüzeyde bulunan logo, kabartma oluşuyla dikkat çekiyor. Topuk kısmında ise markanın 80’li yıllarda kullanmış olduğu eski logosu yer alıyor. Yeni ve eski stilleri ustaca harmanlayan tasarım detayları; ortaya zengin kullanım çeşitliliği sunan, etkileyici ve günün büyük bir bölümünde tercih edilen bir spor ayakkabı modeli çıkarıyor.

Sağlam Bir Zemin Tutuşu Sağlayan Kauçuk Çanak Taban

Denge sağlamak ve kontrollü bir kullanım gerçekleştirmek için spor ayakkabıların zemin tutuş teknolojileri oldukça önem taşıyor. Nike, beğeni toplayan modelinde zemin tutuşuyla ilgili güçlü ve uzun ömürlü bir teknolojiden yararlanıyor. Nike, Ebernon spor ayakkabının taban tasarımında kauçuk malzeme kullanılıyor. Spor ayakkabı, kauçuk çanak tasarıma sahip bulunuyor. Zemin tutuşu konusunda sağlam ve başarılı bir görüntü çizen kauçuk çanak taban teknolojisi aynı zamanda uzun bir kullanım ömrü de sağlıyor.

Kullanım Konforunu Artıran Dolgulu Bilekli Yapı

Nike Ebernon Mid Winter erkek spor ayakkabı, giyildiğinde ayağı saran ve sabitleyen yapısıyla konforlu bir kullanım olanağı yaratıyor. Üstelik kullanım konforu yalnızca ayak bölgesiyle de sınırlı kalmıyor. Bilekli bir yapısı olan spor ayakkabı modeli, kullanım sırasında ekstra destek meydana getiriyor ve rahatlığı tüm alana eşit bir şekilde yayıyor. Bilek bölümünde yer alan hafif dolgu malzemesi de bileğin rahat ettirilmesine destek veriyor. Modelin bir diğer dikkat çeken detayı ise yürüyüş kalitesini yükselten düz topuk tasarımı oluyor.

Ayağı Destekleyip Rahatlatan Sentetik Deri Üst Kısım

Nike Ebernon Mid Winter erkek spor ayakkabının üst kısmında sentetik deri malzeme tercihi göze çarpıyor. Sentetik deri, ayağa destek ve rahatlık sağlayan bir malzeme olduğu için tercih ediliyor. Sadece konfor seviyesini yukarı taşımakla kalmayan malzeme, spor ayakkabının dayanıklılığını da ciddi şekilde katkıda bulunuyor. Bağcıklı tasarım, ayakkabının kolay biçimde genişletilip daraltılmasına fırsat tanırken ayı zamanda klasik bir görüntü meydana gelmesini de sağlıyor.

Birçok Farklı Tarzla Kombin Yapabilme Olanağı

Nike Ebernon Mid Winter erkek spor ayakkabı, ilk bakışta retro havaya sahip ve klasik çizgide bir basketbol ayakkabısı görüntüsü sergiliyor. Yalın ve zarif ayrıntılar ise spor ayakkabının bir basketbol ayakkabısı olarak kullanılabilmesinin ötesinde birçok farklı tarzla kombin yapmak için de son derece uygun bir model olduğunu gösteriyor. Kullanıcılar, Nike Ebernon Mid Winter erkek spor ayakkabı; rahatlıkla sportif, günlük ya da sokak giyimlerinin bir parçası olarak değerlendirebiliyor. Geniş kullanım aralığı sayesinde spor ayakkabı, kıyafet değişikliği sonrası uygun ayakkabı modeli arama derdini ortadan kaldırıyor.

Nike Ebernon Mid Winter Ayakkabı'nın Özellikleri

- Sentetik deri normal bilekli üst kısım, rahatlık ve destek sunar

- Çanak taban yapısı, esneklik ve düşük profilli destek sağlar.

- Köpük taban astarı yumuşak yastıklama sunar.

- Kauçuk dış taban, mükemmel tutuş ve dayanıklılık sağlar.

- Delikler nefes alabilirliği artırır.


US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.