Nike Element 2.0 Back Pack Sırt Çantası

#BA5876-083

189.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN: STANDART
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

Nike Element 2.0 Back Pack Sırt Çantası

Nike Element 2.0 Back Pack Sırt Çantası, size eşsiz tasarımıyla şık bir görünüm sunarken Nike isminin tecrübesi ve güvenilirliğiyle de uzun vadeli bir kullanım olanağı sağlar. Dayanıklı yapısı ve rahatlığıyla öne çıkan Nike Element 2.0 Back Pack Sırt Çantası her türlü kullanım için uygundur.

Daha Rahat, Daha Sağlam

Okula, işe, spora giderken veya dışarı çıkarken spor görünümlü rahat bir sırt çantası ihtiyacınız için uygun olan Nike Element 2.0 Back Pack Sırt Çantası, sizin her daim rahat etmeniz için dengeli bir yük sistemine sahiptir. İsterseniz okula ya da işe giderken isterseniz spora ya da kısa seyahatlerinizde kullanın Nike sırt çantası, sizlere sunduğu dolgulu omuz askıları ve arka panel desteğiyle eşyalarınızı rahat bir şekilde taşımanıza olanak tanır. Ayarlanabilir dolgulu omuz askıları sayesinde kendi vücudunuza göre daraltıp genişletebileceğiniz Nike Element 2.0 Back Pack Sırt Çantası, bu özelliğiyle de kullanıcı rahatlığını ön plana taşır ve dayanıklı yapısıyla güven verir. Nike'ın geliştirdiği teknolojiler sayesinde dolgulu omuz askıları ve arka panel desteği, olay erişilebilen cepleri ve daha birçok özelliği ile Nike Element 2.0 Back Pack Sırt Çantası sizlere rahat kullanım imkanı sunar. Kullanımınız boyunca eşyalarınızı konforlu ve sağlam bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Bol Bölmeli ve Geniş Alanlı

Nike Element 2.0 Back Pack Sırt Çantası, dayanıklı ve rahat yapısının dışında, bol bölmeli ve gözlü bir kullanım alanına sahiptir. Nike Element 2.0 Back Pack Sırt Çantası dayanıklı tasarım 2 büyük bölmeye ve küçük eşyalar için 2 dış cebi ile oldukça fonksiyonel bir çanta modelidir. Nike Element 2.0 Back Pack Sırt Çantasının, ana bölmesinin çift fermuarlı olması size kullanım kolaylığı sunar. Ana bölme de kullanım amacınıza göre kitap, tablet gibi yanınızda bulunmasını istediğiniz eşyalarınızı rahatça taşıyabilir ve güvenle seyahat edebilirsiniz. Bütün bölmelerin kolay erişilebilir olması ise yolda yürürken veya bir yerde otururken hızlıca istediğiniz göze ulaşmanızı sağlar. Böylelikle sizlere taşımada rahatlık, sağlamlık ve geniş alan tanıyan sırt çantası pratik kullanıma da imza atar. Bunun dışında ise kolay erişmek isteyeceğiniz eşyalarınız için iki adet küçük ebatlı dış cebe sahiptir. Nike Element 2.0 Back Pack Sırt Çantası modelinin fermuarları da sağlam ve kullanışlıdır. Üst bölmelerde ikişer fermuar alternatifi tanıması sizlere her ihtimale karşı güvence sağlamaktadır.

Nike Element 2.0 Back Pack Sırt Çantası Özellikleri

  • Sırt çantasının ön yüzünde Nike yazısı ve logosu bulunmaktadır.
  • Nike Element 2.0 Back Pack Sırt Çantası, iki adet dolgulu omuz askısına ve arka panel desteğine sahiptir. Ayrıca taşıma sapı da bulunmaktadır.
  • Dayanıklı yapısının yanı sıra ayarlanabilir omuz askılarıyla da sizlere taşımada rahatlık sağlar.
  • Çift fermuarlı iki büyük bölmesi, bir güvenli alanı ve iki dış cebi vardır.
  • %100 polyester kumaş içerir.
  • Kuru temizlemeyle kolaylıkla temizlenebilir.
  • 48,5 cm yüksekliğe, 30,5 cm genişliğe ve 15 cm derinliğe sahiptir.
  • Klasik görünümüne kattığı yenilikçi tasarımla işte, okulda, dışarıda, sporda, kısacası hayatın her alanında kullanıma uygundur.

Tişörtten şorta, ayakkabıdan çantaya kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan Nike, bulunduğunuz her ortamda sportif tarzınızı öne çıkarıyor. Nike Element 2.0 Back Pack Sırt Çantası, dayanıklı kumaşı, ayarlanabilir omuz askıları, geniş iç hacmi ve cep detayları ile taşıma kolaylığı sunuyor. Ürünün dış kısmında bulunan ceplere kolaylıkla erişilebiliyor. Siz de Barcin.com üzerinden Nike Element 2.0 Back Pack Sırt Çantası'na tek tıkla sahip olabilir, eşyalarınızı taşırken rahatlığın keyfini sürebilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.