Nike Elemental Backpack - GFX Sırt Çantası

#BA6032-010

189.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN: STANDART
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

Nike Elemental Backpack - GFX Sırt Çantası

Nike Elemental Backpack GFX Sırt Çantası, çocukların hem okulda hem de sosyal hayatlarında ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. Çocukların eşyalarını güvenle taşıyabilecekleri Nike Elemental Backpack GFX Sırt Çantası; dayanıklı tasarımı, kullanışlı 2 bölmesi ve yandaki file haznesi ile konforlu bir kullanım sunuyor. Çocukların yüklü kitaplarını taşırken omuzlarını desteklemek için dolgulu askılarla konforlu hale getirilen Nike Elemental Backpack GFX Sırt Çantası, çıkarılabilir kalemlik bölmesiyle de kullanışlı bir deneyim sunuyor. Çocukların minik bedenlerine uygun şekilde tasarlanmış olan Nike sırt çantası, eğitim dönemi dışında yaz aylarındaki spor aktiviteleri sırasında seyahatlerinde ya da gündelik kullanımlar sırasında onlara eşlik ediyor.

Nike Elemental Backpack GFX ile Eşyalarınızı Güven İçinde Taşıyın

Çocukların yanı sıra gençlerin de en çok tercih ettiği sırt çantası modellerinden biri olan Nike Elemental Backpack GFX Sırt Çantası, hem şık duruşu hem de rahat kullanımıyla Nike markasının öne çıkan ürünlerinden biri oluyor. Nike Elemental Backpack GFX Sırt Çantası modelinin ön bölümünde bulunan fermuarlı kısım, her an kullanıma hazır eşyalar için ideal bir seçenek oluyor. Çantanın tek elle taşımak için üst bölümünde bulunan tutma sapı, çantanın yükünü ele dağıtan bir tasarıma sahip olduğundan kullanıcının elini yormuyor. Ürünün fermuarları çift yönlü olduğu için, her açıdan açmaya ve kapatmaya hazır bir kullanım sunuyor. Acil durumlarda kolaylıkla açılabilen fermuarlar, kullanıcı açana kadar güvenli şekilde kapalı kalıyor.

Nike Markasının Tasarım ve Konforu Buluşturduğu Sırt Çantası

İster spor aktivitelerinizde isterseniz de seyahatlerinizde kullanın, Nike Elemental Backpack GFX Sırt Çantası konforu ve dayanıklılığı ile size eşsiz bir kullanım avantajı sunar. Kullanıcıların konforu dikkate alınarak tasarlanan ergonomik detayları Nike Elemental Backpack GFX Sırt Çantası modelini en çok tercih edilen ürünlerden biri yapıyor. Kullanıcılarından tam not almayı başaran ürün, ön bölümünde Nike markasının logosu ve büyük harfli Air yazılı baskısı ile tamamlanıyor. Ön bölümdeki fermuarlı bölüm haricinde ürünün sahip olduğu çıkarılabilir kalemlik, kullanıcıların ekstra kalem kutusu kullanmalarına da ihtiyaç bırakmıyor.

Nike Elemental Backpack GFX Sırt Çantası Modelinin Öne Çıkan Özellikleri

  • Nike Elemental Backpack GFX Sırt Çantası, ayrı taşınması istenen kitap, defter, suluk ya da kalemlik eşyalar için fermuarlı 2 ayrı bölüme sahiptir.
  • Ön cebin fermuarlı oluşu ürünün eşyalar için sunduğu güvenli kullanım olanaklarından biridir.
  • Nike Elemental Backpack GFX Sırt Çantası, % 100 polyester malzemeden üretilmiştir.
  • Fermuarlı ana bölme, büyük boy defter ya da kitaplar için ideal genişliktedir.
  • Ürün, kitap ya da defterlerde deformasyon oluşturmayacak bir tasarıma sahiptir.
  • Ayarlanabilir dolgulu omuz askılıkları, yükün çocukların minik omuzlarına dengesiz olarak baskı yapmasını engellerken ağırlığın eşit şekilde dağılmasını sağlar.
  • Ürünün yüksekliği 45,5 cm, genişliği 30,5 cm derinliği ise 12,5 cm’dir.
  • Kuru temizleme yapılarak tüm kirlerinden ve lekelerinden kolaylıkla arındırılabilir.

Nike, spor aktivitelerinin yanı sıra çocuk ya da gençlerin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği ürünlerle tercih edilen markalardan biri oluyor. Bilimsel verileri kullanarak geliştirdiği ürünleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başaran marka, her tarza ve her kullanıma uygun model geliştirmeye devam ediyor. Barcin.com aracılığı ile sahip olabileceğiniz Nike ürünleri ile hem spor aktivitelerinizde hem de eğitim hayatınızda Nike kalitesini stilinize yansıtabilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.