Nike Elemental Backpack SS18 Sırt Çantası

#BA5381-451

119.90 TL 69.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Elemental Backpack Sırt Çantası

Fonksiyonel kullanımı, pratikliği ve rahatlığı ile günlük hayatta da tercih edilen sırt çantaları geniş iç yapıları sayesinde farklı kullanımlara imkân verir. Spor çantası olarak kullanılabildiği gibi, okul çantası, günlük kullanım çantası, kısa seyahat çantası gibi pek çok farklı işlevi üstlenebilir. Nike Elemental Backpack Sırt Çantası, hareket özgürlüğü sunan rahatlığı ile pek çok işlev için tercih edilen popüler bir Nike ürünüdür.

Rahat ve Pratik Taşıma Deneyimi

Dolgulu ve ayarlanabilir omuz askıları sayesinde vücudunuz ile tam bütünlük oluşturan Nike Elemental Sırt Çantası, oldukça rahat ve pratik bir taşıma deneyimi sağlar. Çantanın fonksiyonel bölmeleri kişisel eşyalarınızı güvenli ve düzenli bir biçimde taşıma imkânı verirken, eşyalarınızı işlevine ve erişim sıklığına göre organize etme olanağı da tanır. Ana bölmesinde yer alan çift fermuar ekstra koruma alanı oluştururken, eşyalarınızı daha güvenli biçimde taşımanızı sağlar.

Küçük Bölmeleri ile İşlevli Kullanım

Nike Elemental Backpack Sırt Çantası, sık kullanılan küçük eşyalar için fermuarlı ön bölmesi sayesinde gündelik eşyalara kolayca ulaşmaya imkân verir. Yan cepler de benzer biçimde küçük eşyalar için ideal koruma ve saklama alanları sunar. Nike Elemental Backpack Sırt Çantası, cep telefonu şarjı, kulaklık, küçük cihazlar, cüzdan gibi eşyaların yanı sıra su şişesi, anahtarlık gibi sık başvurulacak eşyalar için de özel bölmeleriyle özel çözümler sunar.

Farklı İhtiyaçlar İçin İdeal Çözüm

Nike Elemental Backpack Sırt Çantası, 48,5 cm yükseklik, 30,5 cm genişlik ve 15 cm derinlik ile oldukça geniş ve ferah bir sırt çantası işlevi sağlar. Gündelik ihtiyaçların tümüne yanıt veren, ayrıca spor ve benzeri özel ihtiyaçlar için ya da kısa seyahatler için de yeterli kullanım alanı sunan Nike Elemental Backpack Sırt Çantası yüzde 100 polyester malzemesi ile hava sirkülasyonu sağlayan bir yapıya sahiptir. Nike Elemental Backpack çantanızın içinin nefes almasını sağlayarak kötü kokuların önüne geçer.

Dikkat Çekici Kombinler

Nike Elemental Backpack Sırt Çantası, tüm Nike ürünlerinde olduğu gibi gelişkin işlevinin yanı sıra estetik ve çağdaş tasarım çizgisi ile kıyafetlerinizle uyumlu bir aksesuar olarak da öne çıkar. Nike Elemental Backpack, farklı kıyafetler ile dikkat çekici kombinler yapmaya, şık bir aksesuar olarak günün farklı saatlerinde farklı işlevler ile uyumlu bir görsellik sağlamaya uygundur.

Nike Elemental Backpack Özellikleri

  • Omuz askıları dolguludur, ayarlanabilir boyları ile istediğiniz uzunlukta kullanabilirsiniz.
  • Çift fermuarlı ana bölme pek çok eşya için korunaklı ve güvenli taşıma alanları sağlar.
  • Çantanın ön kısmında yer alan fermuarlı ikincil bölme kolay erişim olanağı verir.
  • Çantanın iki yanında bulunan yan cepler küçük eşyalar için işlevli bir kullanım imkânı sunar.
  • Sırt çantası 48,5 cm x 30,5 cm x 15 cm boyutları ile farklı ihtiyaçlara yanıt verebilecek bir büyüklüğe sahiptir.

Cazip Satın Alma Olanakları

Nike Elemental Backpack Sırt Çantası, fonksiyonel kullanım özelliklerine sahip olmasına karşın oldukça uygun fiyatlarla satın alınabilir. Spor çantası, günlük kullanım çantası, kısa seyahat çantası gibi farklı amaçlarla kullanabileceğiniz Nike Elemental Backpack Sırt Çantası ürününü online spor mağazası Barcin.com’dan cazip fırsatlarla alabilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.