Nike Epic React Flyknit 2 Kadın Spor Ayakkabı

#BQ8927-001

799.90 TL 559.90 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 36.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
4 RENK

Nike Epic React Flyknit 2 Kadın Spor Ayakkabı

Nike Epic React Flyknit 2 Kadın Koşu Ayakkabısı, ayağa uyum sağlayan ergonomik yapısıyla dikkat çekiyor. Yumuşak ve hafif tasarımıyla daima ayağınızı desteklerken aynı zamanda performansını da üst seviyelere çıkarıyor. Tüm zorluklara meydan okuyan Nike Epic React Flyknit 2 Kadın Koşu Ayakkabısı, farklı zeminlerde ayağınıza rahatlık sunuyor. Nike Epic React Flyknit 2 Kadın Koşu Ayakkabısı, düşük bilek tasarımıyla da bileği sarıyor ve rahatlatıyor. Kolayca giyilebilen iç kısmıyla da öne çıkan kadın spor ayakkabı, diğer tüm tasarım özellikleriyle ayağınızın hak ettiği rahatlığı sağlıyor.

Üst Düzey Performans

Nike Epic React Flyknit 2 Kadın Spor Ayakkabılar, yumuşaklığı ve hafifliği sayesinde giydiğiniz zaman ayaklarınızı ağrıtmıyor. Hızlı tepki veren tasarımıyla da öne çıkan Nike ayağa yüzde yüz uyum sağlıyor. Kolayca giyilebilen iç kısmıyla da dikkatleri üzerine toplayan Nike Epic React Flyknit 2 Kadın Koşu Ayakkabısı, bileği kolayca sarıyor. Ayak tarağı ve topuk bölümlerinde yer alan kauçuk sayesinde de daha fazla dayanıklılık sağlayan spor ayakkabılar, tutuş performansını da üst seviyelere çıkarıyor. Kalıplı topuk yapısıyla ise ürün, ayağı sabitlemeyi başarıyor. Tüm tasarım özellikleriyle Nike Epic React Flyknit 2 Kadın Koşu Ayakkabısı ayağınız için mükemmel bir ergonomik yapı sunuyor.

Flyknit Yapılı Üst Kısım ile Minimal Tasarım

Nike Epic React Flyknit 2 Kadın Koşu Ayakkabısı, Flyknit yapılı üst kısmı sayesinde hafiflik sağlıyor. Ayaklarınızı ağrıtmayan bu yapı aynı zamanda ayakkabıların esnekliğini artırıyor. Daha ergonomik bir kullanım imkanı sağlayan ürün ayaklarınızı Flyknit yapısı sayesinde daima destekliyor. Minimal bir tasarım da sunan koşu ayakkabıları hafifliği, performansı ve esnekliği farklı bir seviyeye taşıyor. Olağanüstü yumuşaklıklarıyla da dikkat çeken kadın koşu ayakkabıları, kullanım deneyiminizi büyük ölçüde artırıyor.

Nike React Teknolojisi ile Tüm Zorluklara Meydan Okuyun

Nike React teknolojisiyle donatılmış olan koşu ayakkabıları, ultra yumuşak yapısı ile dikkatlerine üzerine çekiyor. En hafif yastıklamalı ayakkabılardan biri olan Nike Epic React Flyknit 2 Kadın Koşu Ayakkabısı, gelişmiş köpük yapısı sayesinde, yumuşaklığını iki katına çıkarıyor. Bu sayede de ayakkabıların hafifliği artırılıyor. Hafifliğinin yanı sıra tasarımıyla da öne çıkan ürünü hem koşu antrenmanlarınız da , hem de koşularınız da iyebilmenize olanak tanınıyor. Olağanüstü yapısı ve modern tasarımıyla Nike Epic React 2 Kadın Spor Ayakkabı, bir spor ayakkabıdan beklediklerinizin çok daha fazlasını karşılamaya yetiyor.

Nike Epic React Flyknit 2 Kadın Spor Ayakkabısının Öne Çıkan Özellikleri

 • Tam boy Flyknit üst kısım yapısına sahip olan ayakkabılar daima hafiflik ve esneklik sunar, ayağı destekler, minimal ve destekleyici bir tasarım sağlar.
 • Gelişmiş iç kısım tasarımıyla ayakkabıları giyip çıkarmak oldukça kolay bir hale gelir.
 • Ayak bileğinin alt kısmına kadar gelen, biçimli düşük bilek yapısı, bileğinizi sarar ve rahatlatır.
 • Nike React teknolojisi sayesinde ayakkabılar, olağanüstü yumuşak bir kullanım olanağı sunar, hızlı tepki veren yapısıyla da tüm zorluklara meydan okur.
 • Ayak tarağı ve topuk kısımlarında yer alan kauçuk sayesinde daha fazla dayanıklılık ve tutuş olanağı sağlanır.
 • Kalıplı topuk yapısı sayesinde ayağı sabitler ve destekler.
 • Modern tasarımı ile her an ve her yerde kullanım olanağı sunar.
 • Gelişmiş köpük tabanı ile ürün tüm zeminlerde yüksek tutuş imkanı sağlar.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.