Nike Epic React Flyknit Kadın Spor Ayakkabı

#AQ0070-003

749.90 TL 559.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 36
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Nike Epic React Flyknit Kadın Spor Ayakkabı

Koşu aktivitelerinin her anında olağanüstü bir rahatlık veren Nike Epic React Flyknit Kadın Spor Ayakkabı, ayağınızın konforunu artırmak için üretiliyor. Modern ve dikkat çekici görünümü ile Nike Epic React Flyknit Kadın Spor Ayakkabı, kullanıcılar için koşu sporunun keyfini maksimum düzeye çıkarıyor. Kilometrelerce koşabilmenize olanak tanıyan ve bu yönüyle koşu sporcusu olarak size ihtiyaç duyduğunuz hızı veren Nike Epic React Flyknit kadın spor ayakkabısı, ayağınızı yormuyor.

Nike Flyknit Teknolojisi

Koşu sporcularının geri bildirimlerinden yararlanılarak üretilen Flyknit teknolojisi ile Nike Epic React Flyknit kadın spor ayakkabı, tek bir katman içinde ayağınıza destek ve esneklik sağladığı gibi ayağınızın nefes almasını da mümkün kılıyor. Ayağınızı sıkıca saran ve spor ayakkabısının ayağınızın şeklini almasını sağlayan Flyknit malzeme ile spor ayakkabıyı adeta ayağınızda hissetmiyorsunuz. Patik stilinde üretilen Nike Epic Flyknit kadın spor ayakkabı, tek parça olan üst kısmı sayesinde ayakkabı dilinin ayağınıza yaptığı baskıyı ortadan kaldırıyor. Bu rakipsiz ve hassas yapı koşu performansınızı inanılmaz bir biçimde artırıyor. Atık malzemenin azalmasını sağlayan Flyknit özelliğinin üstüne React tabanın esnek ve yumuşak yapısı da eklendiğinde kendinizi adeta minder üzerinde koşuyormuş gibi hissediyorsunuz.

Nike Epic Konforlu Bir Spor Deneyimi Yaşatıyor

Konforu, ürettiği spor ayakkabılarında ön planda tutan Nike, özellikle koşu sporcularının spor aktivitelerini rahat bir biçimde yapabilmesi için rakipsiz teknolojiler üretiyor. Bu teknolojilerden biri olan Nike React ayağınıza olağanüstü bir esneklik sunuyor. Nike React teknolojisi Nike Epic React Flyknit kadın spor ayakkabı ile ayağınızın zemine basmanızın ardından köpük geriye doğru esneyerek adımınızın etkisini artırıyor. Böylece enerjiniz artıyor ve bir sonraki adım için daha fazla enerji toplayabiliyorsunuz. Bu özellik benzer yumuşaklıktaki Nike Lunarlon'un sunduğu yastıklamadan %13 daha fazla enerji toplamanızı mümkün kılıyor. Köpüklü dış taban kilometrelerce koşu yapılsa bile basınca dayanıklı olduğu için şeklini koruyor ve böylece spor ayakkabı daha uzun süre dayanıyor. Nike React köpüklü tabanın ayağınıza sunduğu destek ve konforla her koşuda ilk günkü heyecan verici deneyimi yaşıyorsunuz.

Fark Yaratan Optimum Tutuş Özelliği

Koşu sporcuları, bir spor ayakkabıdan zemini iyice kavramasını ve optimum tutuş sağlamasını istiyor. Nike Epic Flyknit, optimum tutuş özelliği ile fark yaratıyor. Nike Epic React Flyknit kadın spor ayakkabının verileri temel alarak burun, topuk kısımlarındaki kauçuk bölümlere yerleştirdiği optimum tutuş özelliği koşu esnasında ayağınızın zemini iyice kavramasını ayağınızı ileriye doğru büyük bir enerjiyle itmenizi sağlıyor.

 • Topuk katmanı ayağın arka kısmını desteklediği için yere bastığınızda topuğunuz yuvarlanmıyor.
 • Sentetik süet topuk astarı ile kaymayı önlüyor.
 • Nike React Flyknit Kadın Spor Ayakkabı hafifliğiyle rahat etmenizi sağlıyor.
 • Flyknit özelliği performansı artırırken geleneksel kesim ve dikiş sonrasında oluşan atık malzeme oranını ortalama %60 azaltıyor.
 • Köpükten daha hafif ve yumuşak olan Nike dayanıklı olduğu gibi hızlı tepki de veriyor.
 • Flyknit malzeme Nike spor ayakkabısının ayağınıza tam oturmasını sağlıyor.
 • Ergodinamik bir yapıya sahip olduğu için rahatça hareket edebiliyorsunuz.
 • Nike React Flyknit Kadın Spor Ayakkabı, yumuşak yapısı ile ayağınıza pamuksu bir dokunuş sağlıyor.
 • 195 gr ağırlık (39 numara)
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.