Nike Essential 7/8 Run Kadın Eşofman Altı

#928605-010

349.90 TL 279.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN: XS
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Essential 7/8 Run Kadın Eşofman Altı

Sporcuların ve düzenli spor yapıp hareket ederken performansını korumak isteyen kadınların tercihi olan Nike Essential 7/8 Run kadın eşofman altı, hareket özgürlüğünü tam anlamıyla hissettiren bir ürün oluyor. Nike, yüksek teknolojiyle ürettiği üründe farklı türden kumaşlar kullanıyor. Gövde bölümünde %80 oranında polyester ve %20 oranında spandeks kumaş kullanılan koşu eşofman altının yan cepleri %100 oranında geri dönüşüme uğramış polyesterden, panelleri ise %86 oranında polyesterden ve %14 oranında spandeks kumaştan üretilmiş bulunuyor. Ürünün her iki panelinde de bulunan delikli yapı, hava akışını en elverişli duruma getirmeye yarıyor. Böylelikle kullanıcı konforu istikrarlı bir düzene sokulmuş oluyor. Leke tutmayan ve kolay temizlenebilen bir kumaşa sahip olan koşu eşofman altı, yıkama talimatlarına uygun şekilde çamaşır makinesinde yıkanabiliyor.

Üst Düzey Hareket Esnekliği Sağlayan Kesim

Koşu ve hareket sırasında hareket esnekliği ciddi şekilde önem arz ediyor. Çünkü hareketin kısıtlanması performansı aşağıya düşüren bir etken olduğu gibi sakatlıklara ve burkulmalara da neden olabiliyor. Nike, dar kesimli ve giyildiğinde vücut hatlarına tamamen uyum sağlayan eşofman altı tasarımıyla kadınlara özgürce hareket edebilme fırsatı yaratıyor. Ürünün üst düzey esneklik sağlayan kumaşı, hareket kabiliyetini yukarı çekiyor. Nike Essential kadın eşofman altı, düzenli şekilde koşan ya da koşmak isteyen bir kadına ihtiyaç duyduğu tüm konfor detaylarını bir arada sunmayı başarıyor. Eşofman altı, sağlamlığı ve uzun ömürlü yapısı nedeniyle de kullanıcılar tarafından tercih edilen modeller arasında kendisine yer buluyor.

Dri-Fit Teknolojisi Sayesinde Sürekli Kuruluk

Koşarken, spor yaparken ya da hareket halindeyken vücut ısısı artış gösteriyor ve terleme meydana geliyor. Vücutta biriken ter, rahatsızlık yarattığı gibi hareket eden kişinin performansını da aşağıya çekiyor. Bu noktadan hareketle Dri-Fit teknolojisini geliştiren Nike, teri tenden uzaklaştırıp kumaş yüzeyine taşıyan, ardından da buharlaştıran özel kumaş tasarımıyla kullanıcılara sürekli kuruluk ve serinlik hissi sağlıyor. Böylece Nike koşu eşofman altı, kullanıcısının performansını ve rahatlığını daimi olarak maksimum seviyede tutmayı mümkün kılıyor. Koşu gibi yüksek efor gerektiren sporlarda vücudun serin ve rahat tutulması, spor yapan kişinin verimliliğini olumlu yönde artırdığı için koşu eşofman altının üstün teknolojisi, kullanıcıların kendi limitlerini keşfedip aşmalarında yardımcı oluyor. Memnuniyet içeren kullanıcı yorumları da ürünün başarısını ortaya koyuyor.

Günlük Kullanım İçin de Uygun Estetik Görünüm

Nike Essential 7/8 Run, koşu yapan kadınlar için tasarlanmış bir eşofman altı olmasının yanı sıra sahip olduğu estetik görünüm sayesinde günlük kullanım için de uygun bulunan bir model oluyor. Yansıtıcı özellikli detaylar, son derece dikkat çekici bir görüntü meydana getiriyor. Eşofman altının hava alan ve ter tutmayan yapısı, kullanıcılara özellikle sıcak havalarda rahat bir kullanım olanağı sunuyor. Nike eşofman altının tasarımında cep detaylarını da es geçmiyor. Eşofmanın iki yanında da cep bulunuyor. Fermuarlı olarak tasarlanmış olan cepler, kapatılabildikleri için koşarken ya da hareket halindeyken cebe konan şeylerin düşmesinin önüne geçiyor. Böylelikle kimlik, kredi kartı, cep telefonu ve müzik oynatıcı gibi önemli belge ve cihazlar ceplerde güvenli bir biçimde taşınabiliyor.

US
EU
Bel
Kalça
Bacak
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  2. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
  3. Bacak: Bacak arasından (iç bacak) topuğunuza kadar ölçüm yaparken mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  • Alt tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için bel, kalça ve iç bacak uzunluğu ölçülmelidir.
  • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
  • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.