Nike Everyday Lightweight 3Pr Çorap

#SX7678-100

69.90 TL

Stoklar tükenmeden satın almak için şimdi sepete ekle.

BEDEN: S
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

Nike Sportswear Everyday Lightweight No-Show 3Pr Çorap

Spor yaparken doğru ayakkabıları seçmek ne kadar önemliyse ayakların giysisi çorapların doğru seçilmesi de bir o kadar mühimdir. Ayakkabının içinde ayakların terlememesi ve hava alması tüm vücuda rahatlık ve ferahlık hissi verir. Nike Sportswear Everyday Lightweight No-Show antrenman çorapları, hangi sporu yapıyor olursanız olun ayaklarınızı terletmez, kuru tutmaya yardımcı olur. Nike antrenman çorap tasarımları hareket ederken sizi konforlu hissettirir, tabanda sürtünme yaratacak iplikleriyle ayakkabı içindeki tutuş gücünü artırır. Böylelikle hareketlerinize çok daha hakim hisseder, vücudunuzun kontrolünü elinize alırsınız.

Dri-Fit Kumaş ile Kuru Ayaklar, Yüksek Performans

Nike Sportswear Everyday Lightweight No-Show Antrenman Çorap; pamuk, polyester, spandeks kumaş karışımlarıyla spor yaparken hem ihtiyacınız olan hareket özgürlüğünü hem de cilt ve vücut sağlığınız için gerekli olan koşulları bir araya getirir. Nike çorap modelleri, ter tutmayan Dri-Fit kumaştan üretilir. Böylelikle ayaklar ne kadar süreyle ayakkabının içinde kalırsa kalsın, her hava koşulunda ayakları kuru tutmaya yardımcı olur. Vücudun diğer alanları gibi ayakların da terlememesi konforlu bir antrenman yapılabilmesi için şarttır. Rahatsızlık veren ve odaklanmayı zorlaştıran ayaklardaki ıslaklık hissi antrenman performansını olumsuz etkiler.

Ayakkabı İçinde Tutuşu Artıran Özel Tasarım

Nike Everyday Lightweight No-Show çorap modellerinin burunlarındaki özel dikişli yapı sizi rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanır. Ayakkabıyla çorap arasındaki uyumu güçlendiren, herhangi bir rahatsızlık hissinin oluşmasını engelleyen özel tasarımla antrenman saatleri çok daha rahat ve esnek geçer. Nike antrenman çorap tasarımlarının bir diğer önemli özelliği ayakkabı tabanında sağladığı tutuş gücüdür. Çorap tabanında sürtünmeyi artıran iplikler ile ayaklar ayakkabı içinde kaymaz ya da hareket etmez. Bu durum ayakkabı ile ayak arasında verimli bir uyum yakalanmasına ve hareket esnekliğinin çok daha kontrollü şekilde yaşanmasına yardımcı olur.

Ayakkabı ile Mükemmel Uyum

Nike Everyday Lightweight No-Show çorap çeşitleri, ayak kemeri bandıyla, çorabın ayağı sıkıca sarıp sabitlemesine yardımcı olur. Ayak tutuş gücünü destekleyen bir özellik olan kemer bant ile çorap ayaktan kolayca çıkmaz, hareket hakimiyeti desteklenir ve verimli bir antrenman süreci gerçekleşir. Nike antrenman çorap modelleri, no-show silüet tasarımlarıyla düşük profilli bir yapı sunar. Nike Everyday Lightweight No-Show Çorabın ayakkabı hizasında, dışarı taşmadan görünmesini sağlayan bu özellik antrenman yaparken ayakkabı ile estetik bir uyum yakalanmasında rol oynar. Nike Everyday Lightweight No-Show Çorap modelleri ile ayak sağlığınız ve hareket özgürlüğünüz desteklenirken aynı zamanda estetik bir görünüm de sunarsınız. Çoraplar makinede kolaylıkla yıkanabilir.

Nike Everyday Lightweight No-Show Çorapların Genel Özellikleri

  • Nike Everyday Lightweight No-Show çorap modelleri, ter tutmayan Dri-Fit teknolojisiyle ayaklarınızı kupkuru tutar, antrenman esnasında odaklanmayı artırır.
  • Çorapların tabanındaki iplikler ayakkabı tabanı üzerinde sürtünmeyi artırarak tutuş gücünü yükseltir.
  • Özel dikişli burun tasarımları herhangi bir rahatsızlık hissi oluşturmaz, pürüzsüzlük hissi verir.
  • Ayak kemeri bandı ayağı sıkıca kavrayarak yüksek hakimiyet ve rahatlık sağlar.
  • No-show silüet tasarımlı Nike çorap çeşitleri, düşük profilli bir yapı sunar ve ayakkabı içinde estetik bir görünüm yansıtır.
  • Nike çoraplar; makinede rahatlıkla yıkanabilir, deforme olmaz, solmaz.
  • Nike çorap tasarımları kumaş içeriğinde yüzde 66 pamuk, yüzde 32 polyester, yüzde 2 spandeks kumaş bulundurur. Melanj iplik içeriğinde ise yüzde 60 pamuk, yüzde 38 polyester ve yüzde 2 spandeks kumaş vardır.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.