Nike Everyday Lightweight Crew 3Pr Çorap

#SX7676-010

79.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

BEDEN: S
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Nike Everyday Lightweight Crew 3Pr Çorap

Antrenman için özel olarak üretilen ve geliştirilen Nike Everyday Lightweight Crew 3Pr çorap, üstün donanımsal özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ter tutmayan rahat tasarıma sahip olan antrenman çorapları, farklı renk alternatifleri ile büyük beğeni topluyor. Üstün konfor sağlayan ürün, 3'lü set halinde temin ediliyor.

Ter Tutmayan Yapı ile Mükemmel Performans

Yüksek verimli antrenmanlar için tasarlanan Nike Everyday Lightweight Crew 3Pr çorap, ter tutmayan yapısal özellikleri ile mükemmel performans sergilenmesine yardımcı oluyor. Ter tutmayan teknolojiye sahip olan yumuşak iplikler sayesinde ürün, ayakların kuru kalmasına katkıda bulunuyor. Bunun yanı sıra ayakların daha az yorulmasını sağlayan model, kaliteli antrenman süreci için gerekli zemini hazırlıyor.

Dri-Fit Teknolojisi ile Maksimum Konfor

Antrenmanlara özel geliştirilen üstün işlevsel özellikleri ile ön plana çıkan Nike Everyday Lightweight Crew 3Pr çorap, Dri-Fit teknolojisi ile ayakların kuru kalmasını sağlayarak maksimum konfor olanağı tanıyor. Hareketlerin daha kolay bir şekilde yapılmasını sağlayan ürün, enerjinin daha fazla açığa çıkarılmasına katkı sağlıyor. Kullanıma elverişli kumaş yapısı ile model, makinede yıkanabiliyor. Kaliteli yapısı sayesinde, uzun süreli kullanılması mümkün oluyor.

Sportif ve Estetik Tasarım

Oldukça ergonomik ve esnek yapıya sahip olan Nike Everyday Lightweight Crew 3Pr çorap, sportif ve estetik tasarımı ile kullanıcılardan tam not alıyor. Estetik ve kalitenin bir araya geldiği şık tasarım, sportif tarzın tamamlanmasını sağlıyor. Ayakların konforu için üretilen Nike Everyday Lightweight Crew 3Pr çorap, en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Kaliteyi Ön Plana Çıkaran Fonksiyonellik

Kullanıma elverişli olan özellikleri ile ilgi gören Nike Everyday Lightweight Crew 3Pr çorap, kaliteyi ön plana çıkaran fonksiyonellik sunuyor. Crew silüet kısmı, ayak bileğinin ve baldırının alt kısmının kapatılmasına yardımcı oluyor. Fitilli üst kısımlar, çorapların ayakta sabit durması için gerekli zemini hazırlıyor. Ayak kemeri bandı detayı ise ayağı destekleyerek, daha kolay bir kullanım avantajı sağlıyor.

Nike Everyday Lightweight Crew 3Pr Çorap Genel Özellikler

 • Antrenman için özel olarak üretilen ve geliştirilen ürün, mükemmel performans için imkan sunuyor.
 • Ter tutmayan rahat tasarıma sahip olan antrenman çorapları, farklı renk alternatifleri ile kullanıcılardan tam not alıyor.
 • Üstün donanımsal özellikleri, kalite ve işlevselliği bir araya getiriyor.
 • Dri-FIT teknolojisi, ayakların kuru kalmasına ve rahat etmesine yardımcı oluyor.
 • Ergonomik ve esnek yapıya sahip olan ürün, sportif ve estetik tasarımı ile büyük beğeni topluyor.
 • Kullanıma elverişli olan özellikleri, kaliteyi ön plana çıkaran fonksiyonellik avantajı sunuyor.
 • Crew silüet kısmı, ayak bileğinin ve baldırının alt kısmının kapatılmasına katkıda bulunuyor.
 • Fitilli üst kısımlar, çorapların ayakta sabit durmasını sağlıyor.
 • Ayak kemeri bandı detayı ise ayağı destekleyerek, kullanımı kolaylaştırıyor.
 • Kaliteli kumaş yapısı sayesinde, makinede yıkanması ve uzun süreli kullanılması mümkün oluyor.
 • Tabandaki iplikler sürtünmeyi artırarak ayakkabı içeride daha iyi tutuş sağlar.
 • Anatomik bileşim doğru sol ve sağ çoraplar, doğal uyum için tasarlanmıştır.

Spor giyim ve aksesuarları alanında öncü markalar arasında yer alan Nike, rahatlığı üst düzeye çıkaran ürün çeşitleri ile ilgi odağı oluyor. Günlük hayatta ve antrenmanlarda kullanıma elverişli olan modellere sahip olan marka, işlevselliği tasarım ile buluşturuyor. Antrenmanlar için oldukça ideal olan Nike Everyday Lightweight Crew 3Pr çorap, ayakların rahat etmesine ve performansın maksimum seviyeye çıkarılmasına önemli ölçüde yardımcı oluyor. Kaliteli özellikleri ile ilgi gören Nike Everyday Lightweight Crew 3Pr çorap modeline, Barcin.com üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilir ve ürünü temin edebilirsiniz. Bu sayede, antrenmanlarınızda ayaklarınızın konforunu en iyi şekilde sağlayarak daha verimli bir antrenman süreci yaşamanın keyfini deneyimleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.