Nike FC Barcelona '18 Skills Mini Futbol Topu

#SC3329-455

69.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

BEDEN: 1
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike FC Barcelona Skills Mini Futbol Topu

Nike FC Barcelona Skills Mini Futbol Topu, futbolun büyüsüne erken yaşlarda kapılanlar için iyi bir seçenek. FC Barcelona futbol takımının efsane oyuncuları Messi, Neymar ve Suarez'in ataklarındaki heyecanı çok küçük yaşlarda onlar gibi hissetmek için ilk adımlarınıza eşlik edecek bu maharetli antrenman topunu denemelisiniz. Nike FC Barcelona Skills Mini Futbol Topu, atılan ilk çalımlara ve ayak hareketlerine hoşnut edecek bir uyumla eşlik eder. Nike'ın FC Barcelona lisanslı bu mini futbol topu, temas anında son derece iyi yanıt verir. İlk goller için en iyi arkadaşınız olur.

Daha Keyifli ve Verimli Antrenmanlar için

İlk antrenmanlarında kendini geliştirirken mükemmel sonuç veren ve yüksek performansı ile tercih edilen Nike FC Barcelona Skills Mini Futbol Topu ile çocuğunuzun kendine olan güveninin arttığını göreceksiniz. Futbol dünyasının favori stadlarından biri olan Camp Nou'daki heyecanı, Nike FC Barcelona Skills Mini Futbol Topu ile kendi halı sahanıza ya da futbol antrenmanı yaptığınız yere taşıyabilirsiniz.

Dayanıklı ve Doğa Dostu

Nike FC Barcelona Skills Mini Futbol Topu, kauçuk iç lastiğe sahiptir. Bu sayede havanın ve şeklin korunması sağlanır. Malzeme kalitesi bakımından da oldukça dayanıklı olan bu ürünün %60'i kauçuktan oluşur. %15'i poliüretan ve %13 'ü polyester olan topun %12'si de EVA özelliği taşır. Söz konusu bu malzeme Etil Vinil Asedat olarak bilinen bir malzemedir ve topa esnek bir yapı verir. EVA aynı zamanda geri dönüşümlü bir mamüldür. Nike FC Barcelona Skills Mini Futbol Topu bu özelliği nedeniyle de sınıfındaki diğer ürünlere göre daha fazla doğa dostudur. Makine dikişli olup, güçlü ve dayanıklı bir plastik kaplamaya sahiptir. İlk antrenmanlarda Nike FC Barcelona Skills Mini Futbol Topu çocuklarının güvenini kazanacak.

FC Barcelona Futbol Kulübünün Resmi Topu

Nike FC Barcelona Skills Mini Futbol Topu, Barça olarak da bilinen futbol kulübünün logosuna sahiptir ve lisanslı malzemesidir. Bir koleksiyoner için de son derece değerli bir taraftar ürünüdür. Modelin üzerindeki alanda Nike Swoosh logosu ve FC Barcelona futbol kulübünün resmi renkleri birlikte yer alır. Söz konusu renkler; ilk bakışta rahatlıkla farkedilebilen ve literatürde Koyu Kraliyet Mavisi, Soylu Kırmızı, Üniversite Altın renkleri olarak tanımlanan renklerle sınıflanmaktadır. Nike FC Barcelona Skills Mini Futbol Topunun, kauçuk iç lastiği havanın ve şeklin korunmasına yardımcı olur. Klasik 32 panel tasarıma sahiptir.

Genel Sınıflandırma

Serinin en küçük boyutlu topu olan Nike FC Barcelona Skills Mini Futbol Topu, Beden/Numara 1 şeklinde kategorize edilir. Çocuklar için ideal bir başlangıç topudur. Makine dikişli olması ve dayanıklı plastik kaplamasıyla uzun antrenmanlar sırasında üstün temas özelliğini korur. FC Barcelona Skills Mini Futbol Topu, mükemmel temas ve dayanıklılık sunar. Kontrolü kolaydır. Topun yapısında büyük yer kaplayan kauçuk iç lastik, havanın ve şeklin korunmasını sağlar. Geri dönüşebilen bir yapısı vardır. Ayrıca depolanması ve saklanması kolaydır.

Standart Top Boyutları Cetveli
5 Numara: 12 yaş ve üzeri kullanıma özeldir.
4 Numara: 8-12 yaş aralığındaki sporculara ideal sonuçları verir.
3 Numara: 8 yaş altı sporcular için önerilir.
1 Numara: Mini top, yeni başlayan.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.