Nike Flex Erkek Şort

#886371-010

299.90 TL 189.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

BEDEN: S
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Nike Flex Erkek Şort

Antreman sırasında mükemmel hareket özgürlüğü sunan Nike Flex 20,5 cm Erkek Antrenman Şortu, ter tutmayan kumaşıyla kuru kalmanıza, rahat olmanıza ve özgürce hareket etmenize yardımcı olur. Tüm spor faaliyetlerinizde rahatlıkla kullanmanız için tasarlanmıştır. Cepli yapısıyla spor yaparken, yanınızdan ayırmak istemediğiniz cüzdan ya da cep telefonu gibi malzemeleri yanınızda taşımanıza imkân tanır. Sade tasarıma sahip yapısıyla spor kıyafetlerinize kolayca uyum sağlar. Günlük kullanıma, uygun, rahat, kaliteli malzemelerden tasarlanmış bir üründür. Bel kısmında yer alan bel bandı sayesinde vücudunuza tam oturur ve rahatsızlık yaratmaz. Performans gerektiren sporlarda, hız kazandığınız sırada sahip olduğu bel bandı ile belinizden kaymaz. Spor performansınıza rahatlık, hareket özgürlüğü ve terletmeyen kumaşıyla destek olur.

Hareket Özgürlüğü Sağlayan Tasarım

Spor sırasında rahat hareket etmek çok önemlidir. Hareketlerin kısıtlanması spor performansınızın düşmesine neden olabilir. Nike Flex Erkek Şort, hareket özgürlüğü sağlayan kesimi ile performansınıza destek olur ve antremanlarınızı keyifli hale getirir. Nike Flex kumaş, vücudunuzla birlikte esneyerek doğal hareket kabiliyeti sunar. Zorlu sporlarda ve günlük antremanlarınızda rahatlık sağlar. Ayarlanabilir bel bandı tam oturur ve rahattır. Özel bel bandı sayesinde şortunuz vücudunuzda daha şık görünür. Ayrıca spor sırasında belinizden destek sağlayarak, şortunuzun kaymasının ve belinizden düşmesinin önüne geçer. Esnek belinize şortun oturmasını sağlayan bel bandı, isteğe göre katlanarak da kullanılabilir. Antremanlar için özel tasarlanmış şort, tasarım olarak markayı vurgulayan minimal detaylara sahiptir. Bel bandında yer alan hafif parlak ve dikkat çekici Nike yazısı, oldukça hoş bir detay olarak yer alır. Şortun ön kısmında markayı simgeleyen Nike amblemi bulunur. Nike Flex Erkek Şort' un sade görünümüne şıklık katan bu detaylar günün her anında karizmatik ve dikkat çekici tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olur.

Özel Nike Flex Kumaş

Uzun süreli antremanlar vücudun terlemesine yol açar. Nike Flex Erkek Şort, ter tutmayan yapıda esnek özel bir kumaştan üretilmiştir. Antreman sırasında ter tutmayan yapısıyla teninizde oluşan terden dolayı rahatsızlık hissi oluşturmaz. Özel Nike Flex kumaş yapısıyla tüm antremanlarınızda keyifli bir spor performansı yaşatır. Nike Flex Erkek Şort, açık yan ceplere ve medya oynatıcı için sağ kısımda ek cebe sahiptir. Yan ceplerinizde küçük eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Sahip olduğu medya oynatıcı ek cep ile spor sırasında rahatlıkla müzik dinlemenize imkân tanır. Nike Flex erkek şort, kumaş olarak polyster ve spandeks karışımından elde edilmiştir. Ürün, 20.5 cm iç dikişe sahiptir. Nike Flex Short spor şortu, makinede yıkanabilir yapıdadır.

Diğer Özellikler

-Maksimum hareket özgürlüğü sağlayan kesimiyle dikkat çeker.

-Ter tutmayan esnek yapıda kumaş kuru kalmanıza yardımcı olur.

-Vücutla birlikte esneyen doğal hareket kabiliyeti sağlayan Nike Flex kumaş ile üretilmiştir.

-Açık yan cep ve medya oynatıcı için özel tasarlanmış ek cebe sahiptir.

-Ayarlanabilir bel bandı vücudunuza tam oturur ve kullanım rahatlığı sağlar.

-%88 polyester, %12 spandeks kumaş kullanılarak üretilmiştir.

-Antreman şortu olarak tasarlanmıştır.

-Sade ve sportif kesimiyle tarzınıza kolayca uyum sağlar.

US
EU
Bel
Kalça
Bacak
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  2. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
  3. Bacak: Bacak arasından (iç bacak) topuğunuza kadar ölçüm yaparken mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  • Alt tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için bel, kalça ve iç bacak uzunluğu ölçülmelidir.
  • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
  • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.