Nike Flex Experience Rn 7 (PSV) Çocuk Spor Ayakkabı

#943285-003

199.90 TL 149.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Flex Experience Rn 7 Çocuk Spor Ayakkabı

Nike Flex Experience Rn 7 çocuk spor ayakkabı, gün içerisinde oldukça aktif olan çocuklar için özel olarak üretilmiştir. Ayak biyomekaniğine uygun olarak ayağı sarar ve esnek yapısı sayesinde ekstra rahatlık sağlar. Doğal bükülebilen burun kısmı ile ani adımların daha güvenli olmasına imkan tanır. Doğal rahatlık için topuk bölgesinde file teknolojisi yer alır. Kullanıcısına rahatlığın yanı sıra örgülü kumaşın sağladığı hava akışı ile nefes alabilme ve daha uzun saatler rahatsızlık vermeden kullanabilme imkanı sunar.

Nike Flex Experience Rn 7 (PSV) çocuk spor ayakkabı, ayak ile birlikte bükülebilen esnek burun bölgesi ile oyun zamanlarında ve günlük kullanımlarda rahat hareket edebilme imkanı sunar. Ani hareketlerde ve engebeli zeminlerde ayağın şeklini kolaylıkla alabilmesi sayesinde maksimum performans hedefler. Hafif ve köpüklü yastıklama özelliği ile alınan darbelere karşı ayağı korur. Dolgulu bilek kısmı ile bilek hareketlerini kısıtlamaz ve olası burkulmalarda ayağın minimum zararı görmesini hedefler. Köpük yastıklama özelliği ile gün boyu konfor sunar.

Nike Flex Experience Rn 7 (PSV) Çocuk Spor Ayakkabı Esnek Tasarımı ile Gün Boyu Maksimum Konfor Sağlar

Nike Flex Experience Rn 7 (PSV) çocuk spor ayakkabı, çocuk koşu ayakkabısı olarak da uygun bir seçimdir. Esnek olukları sayesinde ayağın esnemesi ve hareketi doğal bir şekilde gerçekleşir. Bu da koşu esnasında çok daha rahat hareket edebilme özgürlüğü sunar. Ani adımlara karşı kısa sürede cevap verir.

Nike Flex Experience Rn 7 (PSV) çocuk spor ayakkabı tasarımında yer alan yumuşak örgülü üst kısım ayağı sararak ekstra konfor sağlar. Ayağın nefes almasını sağlayan örgülü bölüm, hava akışına izin verir ve çok daha uzun saatler ayağı rahatsız etmeden kullanıma uygundur. Sıcak havalarda ayağın terlemesini engeller.

Yuvarlatılmış topuk tasarımı ile çok daha dengeli adımlara yardımcı olur. Taban malzemesi sayesinde kaygan zeminlerde de ekstra zemin tutuşu sağlar. Çocuklar için en çok ihtiyaç duyulan günlük okul kullanımlarına oldukça uygun bir seçimdir. Okul ayakkabısı olarak kullanıma uygun şekilde okul kıyafetleri ile kombinlenebilecek şık ve spor bir tasarıma sahiptir. Bağcıklarının üst kısmında yer alan cırt cırt ayrıntısı ile kolay giyilip çıkartılabilir. Böylelikle çocuklar için bağcık kısımları uğraş gerektirmez. Çocuklar ayakkabıyı tek başlarına da rahatlıkla giyip çıkartabilir.

Nike Flex Experience Rn 7 (PSV) Çocuk Spor Ayakkabı Çocuklar İçin Özel Olarak Geliştirilmiştir

Spor ayakkabılarda en üstün tasarım ve teknolojiyi biraya getiren Nike, Flex Experience Rn 7 (PSV) Çocuk Spor Ayakkabısı ile oyun ve okul koşuşturmaları sırasında onlara maksimum hareket özgürlüğü sunar. Yetişkin ayakkabılarına göre daha kısa sürede yıpranan çocuk spor ayakkabılarına Nike, teknolojik tasarımı ile daha uzun süre kulllanım şansı sunar. Spor ayakkabı modeli, kolay bükülebilir ve esnek olması sayesinde daha az yıpranma payına sahiptir. Koşular esnasında dahi ayağın hareketlerine göre kolaylıkla şekil alabilir. Bu özelliği ile yıpranma payı en aza indirilir.

Nike Flex Experience Rn 7 (PSV) Çocuk Spor Ayakkabı Genel Özellikleri

  • Dolgulu bilek bölgesi
  • Hafif ve köpük yastıklama
  • Topuk bölgesinde file
  • Esnek oluklar
  • Yuvarlatılmış topuk tasarımı
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.