Nike Free Rn 2018 Erkek Spor Ayakkabı

#942836-001

579.90 TL 409.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Free Rn 2018 Erkek Spor Ayakkabı

Günlük 5K koşulardan anlık deparlara kadar her türlü kısa mesafe koşuya uygun tasarlanan Nike Free Rn 2018 Erkek Spor Ayakkabı, spor sırasındaki konforunuz ve yüksek uyumluluk için yenilenmiştir. Ürün, topuktan ayak bileklerinize kadar sizi destekler. Sizi spor sırasında daha dinamik hissettirir ve uyum sağlar. Nike Free RN 2018 Erkek Koşu Ayakkabısının spandeksli üst yüzey malzemesi, ayağınızla birlikte hareket eder, dış taban örgüsü ise gereksinim duyduğunuzda destek vermek için esnek yastıklama ile adımlarınıza uyumlu tasarlanmıştır. Yuvarlak örgülü üst yüzeyin, ayağınızla hareket eden rahat bir uyum için hafiftir. Nike Free Rn 2018 Erkek Spor Ayakkabının dış yüzeyi, her iki yönde esneme ve germe hareketlerine teşvik eden derin dilimlere ve ters esnek oluklara sahiptir. Ürünün orta tabanı, yumuşak bir koşu deneyimi için rahatlık ve dayanıklılık sağlamak üzere güçlendirilmiştir. Ürün, burun ve topuklarda dokulu köpük zemine sahiptir. Böylece ayaklarınıza sağlam yer tutuşu kazandırır. Ayakkabının topuk - burun mesafesi yaklaşık olarak 8 mm’dir.

Günlük giysilerinizle birlikte kolaylıkla kullanabileceğiniz model, günlük giysilerinizle de rahatlıkla kullanabilir, şık tasarımı ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Dilerseniz, ayakkabınızı el veya sırt çantanızda bulundurup zamanı gelince çabucak giyebilir ve anı yakalarsınız. Nike'ın ön plana çıkan bu koşu modeli, çok yönlü kullanıma da uygun parçalardandır. Her koşula her an hazır olmanızı sağlar. Nike Free Rn 2018 Erkek Spor Ayakkabının kalıbı, diğer Nike ayakkabılarınızdan küçük olabilir. Ürünü normalde kullandığınız numaradan bir beden büyük almanız önerilir.

Nike Free ile Esnerken Güçlenin

Araştırmalar, çıplak ayak koşmanın ayakları geliştirdiğini göstermektedir. Ayakların doğal hareketi, kasları güçlendirir. Nike Free Rn 2018 Erkek Spor Ayakkabı, çıplak ayakla koşuyormuş hissi verir. Nike Free teknolojisi de zaten tam olarak doğal güçle elde edilen hıza odaklıdır. Yüksek hıza ulaşmak için her şeyden önce ayak kaslarını güçlendirmek gerekir. Nike Free Rn 2018 Erkek Spor Ayakkabı, standart ayakkabılarda ihmal edilen kasları devreye sokmak ve kullanmak üzere uzmanlaşmıştır. Yenilikçi tabanı ise rahat çıplak ayak hissi sunmayı sürdürür.

Nike Free Rn 2018 Erkek Spor Ayakkabı, ayağınızın doğal hareketlerini taklit ederek zemine her bastığınızda ve ayağınızı her kaldırdığında genleşip büzüşür. Vücudunuzun doğal olarak hareket etmesini sağlayarak atletik yeteneklerinizi geliştirir. Ayaklardaki sıçramaya yönelik kasların gelişmesi sporcuların önemli bir performans avantajı elde etmelerine, dikey sıçramaya mesafe katmalarına da izin verir. Sabitleyici kasların güçlendirilmesini sağlayan bu Free RN ayakkabı, yaralanmaları önlemeye yardımcı olur. Spor sırasında özgür hareket edersiniz.

Nike Dynamic Fit ile Güvenli Hissedin

Dynamic Fit teknolojisi, ayak boyutu veya şekli ne olursa olsun, benzersiz konfor için ayak ile ayakkabı arasındaki boşluğu ortadan kaldırır. Yumuşak kordon malzemesiyle ayağın orta kısmını ve ayak kemerini alttan sarar. Flywire kordonlar, bağcıkları sıktığınızda ayağın etrafını sıkıca sararak sizinle birlikte hareket eder, daha güçlü bir destek sağlar. Dynamic Fit, ayak şeklinizi alabildiğinden zeminde kaymayı engellemeye yardımcı olacak şekilde ayağınıza tam oturur. Nike Free RN 2018, koşucuların potansiyellerini bitiş çizgisine ilk sırada taşımaya yardımcı olmak için inovasyon sınırlarını zorlamaktadır.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.