Nike Free RN Flyknit 2018 Erkek Spor Ayakkabı

#942838-103

549.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Free RN Flyknit 2018 Erkek Spor Ayakkabı

Üst sekment tasarım anlayışını sporseverlerle buluşturan Free serisinin en yeni modellerinden biri olan Nike Free RN Flyknit 2018 Erkek Spor Ayakkabı rahatlığı ve dayanıklılığı ile öne çıkıyor. Koşucular için kişiselleştirilen Nike Free RN Flyknit 2018 modeli daha hızlı ve dayanıklı olmanız için vitrinlerdeki yerini alıyor. Flyknit teknolojisi aşılmaz denilen mesafelerin rahatlıkla ve ilk andaki enerjiyle bitirilebileceğini ispatlıyor. Hesapladığınız sürede bir 100 metre koşusu Free RN ile mümkün hale geliyor. Ekstra esneklikle ayağınız terlik giyiyormuş gibi rahatlıyor ve ayakkabınız ayağınızın nefes almasına yardımcı oluyor.

Ayağı Saran Esnek Yapı

Çıplak ayak hissini yaşamak istediğiniz kısa koşular için üretilen Nike Free RN Flyknit 2018 Erkek Koşu Ayakkabısı, Free RN ailesinin en hafif üyesi olarak üretiliyor. Çorabı andıran üst kısmı, ayağınızı eskisinden daha iyi sarabilmek için önceki modellerden daha fazla esnek ipliğe sahip şekilde tasarlanıyor. Yenilikçi taban, yenilenen yapısına rağmen her harekette genişleyip büzülmeye devam ediyor. Toplanabilir tasarımı sayesinde ayakkabınızı kolayca çantanızda taşımanız ve dilediğiniz zaman birkaç kilometre koşabilmeniz mümkün hale geliyor.

Daha İyi Uyum

Esnek iplikler eklenen Flyknit'in bu yeni modeli, özellikle topuk kısmında ayağı daha sıkı sarıyor. Kolayca katlanabilen üst kısım sayesinde ayakkabınız el çantanıza veya sırt çantanıza hemen koyulabiliyor. Flyknit 2018 çorap giyseniz dahi çorapsız hissetmenizi sağlıyor. Ayağınız daha hafif hissetmeniz için üretilen Nike koşu ayakkabısı doğal ve sağlıklı koşularda vücudunuzun bir tamamlayıcısı haline geliyor. Hedefe doğru engel tanımayan gerçek koşucuların tercih ettiği Nike Free RN Flyknit 2018 Erkek Koşu Ayakkabısı, Usain Bolt, Mo Farah, Rob Krar gibi dünyaca ünlü ve başarılı koşu sporcularının da favori modelleri arasında yer alıyor.

Nefes Alabilirlik

Flyknit Racer'dan ilham alan Flyknit tasarımı, yan kısımlarda daha açık örgülü şekilde üretiliyor. Bu yapı, havanın daha özgür akmasını sağlayarak ayaklarınızı serin tutmaya yarıyor. Daha iyi uyum esnek iplikler eklenen Flyknit'in bu modeli, özellikle topuk kısmında ayağı daha sıkı sarar. Flyknit tasarımı ayrıca daha esnek kafesiyle ayağınızın rahatlamasını sağlıyor ve uzun mesafeli koşularda yol tutuşunuzu destekliyor. Ayağınızı daha hafif hissetmeniz için üretilen Nike koşu ayakkabısı doğal ve sağlıklı koşularda vücudunuzun bir tamamlayıcısı haline geliyor. Nike Free RN Flyknit 2018 Erkek Koşu Ayakkabısı genç ve kendini genç hisseden sporcular için şehir içi ve stat koşularında mükemmel performans göstermenizi garanti ediyor.

Tamamen Doğal Hareket Kabiliyeti

Yumuşak ve hafif taban, yenilikçi deseni sayesinde ayağınızın doğal hareketlerini taklit ediyor. Yere her bastığınızda ve ayağınızı her kaldırdığınızda genişleyip büzülüyor. Bu da doğal bir yapı ve çıplak ayağı andıran bir his sunarak ayakkabının, ayağınızın doğal bir uzantısı gibi hareket etmesini sağlıyor. Flywire kordonlar bağcıklarla birlikte çalışarak bağcıkları sıktığınızda daha fazla destek sunuyor. Yuvarlatılmış topuk, adımlarınızı zemine uyum sağlayacak şekilde atmanız için tasarlanıyor.

Daha Fazla Ayrıntı Flyknit 2018’de

 • Yenilikçi tasarım ve çıplak ayak hissi
 • Artı tutuş desenli köpük taban
 • Flyknit teknolojisi ile özel yastıklama sistemi
 • Rahat taşınabilirlik ve çanta içine sorunsuz yerleşim
 • Konsantrasyonu arttıran esnek çorapsı yapı
 • Flywire kordonlar
 • Aşınmaya dayanıklı bilek
 • Ekstra dayanıklı sağlam kafes
 • 8 mm topuk-burun mesafesi
 • Kolay bağlanan bağcıklar
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.