Nike Free Run 2017 Kadın Spor Ayakkabı

#880840-001

429.90 TL 259.90 TL

İndirimli fiyat avantajı stokla sınırlıdır. Tükenmeden almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Free Rn 2017 Kadın Spor Ayakkabı

Koşu ayakkabısı seçerken doğru bir yastıklama sistemine sahip, ayak şeklinize uyan ve ayağınızı destekleyen, dengeli bir ayakkabı seçmek, sadece rahatlığınız ve performansınız için değil, sağlığınız için de son derece önemlidir.

Nike, ayağınıza tam uyum sağlayan, hafif, esnek bir model sunuyor size. Nike Free Rn 2017 , her adımınızda ayağınızla birlikte esnemeye, genişleyip büzülmeye imkân sağlayan tasarımıyla, dinamik esnekliğe yepyeni bir boyut kazandırıyor. Önceki modellerden daha hafif olan Free Rn 2017 koşu ayakkabısı , yenilenen örgü malzemesi ile mükemmel bir koşu deneyiminin yanında, günlük rahatlığınızı da garanti ediyor.

Nike Free Rn 2017 , Dynamic Fit teknolojisi ile yumuşak bir koşu için ihtiyacınız olan desteği sağlarken üstün Flywire teknolojisi ile de ayakkabının üst kısmına uygulanan ağırlığı azaltıp hem daha hafif hem de mükemmel bir tutuş sunuyor.

Her adımda ayağınıza maksimum hareket esnekliğini kazandıracak şekilde tasarlanmış Free Rn 2017 koşu ayakkabısı , yenilenen tek katmanlı örgü malzemesi sayesinde yumuşak ve nefes alabilen yapısıyla ayağınızın rahat ve serin kalmasına da yardımcı oluyor.

Ürün, özel esneklik kanalları sayesinde, ayağın doğal hareketini engellemeyecek şekilde tasarlanmış.

Hafif ve Düşük Profilli Taban

Özel olarak geliştirilen Nike Free taban, her yöne genişleyerek çok daha dinamik bir hareket yeteneği sağlar. Topuk kısmı anatomik olarak tasarlanmıştır ve zeminde yuvarlanarak doğal hareket kabiliyetinizi arttırır. Rahatlık ve yumuşaklık için topuk ortasına yeni yumuşak köpüklerle yastıklama yapılmıştır.

Mükemmel Uyum

Nike Flywire Teknolojisi, ihtiyaç duyulan noktalara yerleştirilmiş ince teller yardımıyla ayağınıza destek vermeyi amaçlar. Bu güçlü teller, ayakkabının üst kısmına uygulanarak ağırlığı azaltır, bağcıklarla entegre olarak dış tabana bağlanır. Flywire teknolojisi sayesinde ayağınız sabitlenir, ayak kemerleri desteklenerek tam uyum sağlar.

Dynamic Fit teknolojisi ile ayakkabınız, sıkıca sararak ayağınızla bütünleşir, yüksek hareket kabiliyeti sunar.

Gün Boyu Rahat Kullanım

Yastıklamada kullanılan malzemeler, hareket kontrolünü ve dengeyi doğrudan etkiler. Nike Free Rn 2017 ’nin yumuşak köpük yastıklama sistemi, en uzun koşularda bile ayağınızı yormadan, performansınızı korumanızı sağlar. Her yöne esneyebilecek biçimde tasarlanmış orta taban yastıklamaları ve yumuşak iç taban yüzeyiyle gün boyu ekstra rahatlık sağlar.

Nefes Alabilen Esnek Yapı

Free Rn 2017 koşu ayakkabısı , yenilenen, tek katmanlı, özel olarak geliştirilmiş örgü yapısıyla ayağınıza nefes aldırır, serin kalmasına yardımcı olur. Yumuşak, nefes alabilen malzemesi esnekliği ve sağlığı bir arada sunar. Ayağınızın stratejik olarak en ihtiyaç duyulan noktalarına hafiflik ve esneklik sağlar. Spor yaparken bir yandan da gün boyu rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz.

Her Zeminde Mükemmel Tutuş

Nike Free Rn 2017’nin tabanının burun ve topuk kısmında bulunan kauçuk kaplama bölümler, kaymayı engelleyerek üst düzey zemin kavrayışı sağlar. Sadece koşu parkurlarında değil, hemen her zeminde en iyi tutuşun yanında, dayanıklılığı da arttırır.

Daha Fazla Ayrıntı

  • Ayağın şeklini alacak şekilde yuvarlatılmış topuk, doğal hareket imkânı kazandırır.
  • Minimal dil yapısı, ayağınızın üst kısmının nefes almasını sağlar.
  • Yumuşak ve ayak yapısına uyan iç taban, ekstra rahatlık sunar.
  • Ağırlık 194 gram (kadın ayakkabısı için 39 numarada)
  • Topuk-burun yükseklik farkı 8 mm.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.