Nike Free Run Distance 2 Kadın Spor Ayakkabı

#863776-001

469.90 TL 309.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

8 Yıllık Gözlem, Nike Free Run Distance Ayakkabılar ile Bütünleşiyor

Nike ekibi koşu esnasında ayağın biyomekaniğini inceledikleri, 8 yıllık bir gözlem sonucunda ince ayrıntılara odaklanarak Nike Free Rn Distance 2 Koşu Ayakkabı serisini tasarladı. Ayağın yapısı gereği uyguladığı basınç, basma açısı ve ayak burnunun doğru pozisyonu gibi detaylara odaklanmaları sonucu; ayağın doğal ihtiyaçlarına uygun, hareketi engellemeyen aksine koşuda yüksek performans sağlayan bir ayakkabı üretildi ve Nike; Free Rn Distance Koşu Ayakkabısını ince ve esnek tasarımı ile sporseverlere sunuyor.

Esnek ve Ayağa Uygun, Hareketi Engellemeyen Tasarım

Nike Free Rn Distance 2 Kadın koşu ayakkabısı, koşarken rahatlığı esnekliği ve ince tasarımı arayanlar için benzerleri arasından sıyrılarak önemli avantajlar sunuyor. Özellikle uzun mesafe koşucularının ve sporseverlerin de rahatlıkla tercih edebileceği bir ürün olan Nike Free Rn Distance 2 koşu ayakkabısı, yeterli destek ve yastıklama sağlayan esnek dış tabanı ile dışarıdan gelen etkenlerin olumsuz etkilerini asgariye indirir, koştuğunuz zemin nasıl olursa olsun, esnekliği ve rahatlığı tadında yaşarsınız.

Dış Tabandaki Tri-Star Desen

Nike; Free Run Distance 2 koşu ayakkabılarında, ayağın aşağı ve yukarı yönde tüm hareket olanaklarını düşünmüş, böylece dış tabandaki Tri- Star desenine rahatlığı sığdırmış. Topuğun yere değişi ve parmak ucu harekelerini de düşünerek, Tri-Star deseni hareketlerinizle senkronize biçimde genişleyip büzülüyor, böylece ayakkabınız artık ayak hareketlerinizi engelleyen bir faktör olmaktan çıkıyor.

Uzun mesafe koşan atletler ve sporseverler için tasarlanmış Nike Free Run Distance 2 koşu ayakkabısının tasarımı ile öne çıkan bir diğer farkı ise, ayakkabının kesintisiz uzun süre kullanımının da düşünülmüş olması. İç kısımdaki nefes alabilen kumaş ve file tasarımı ile ayağı sararak ayak formunuza uyum sağlıyor ve ayağın terlemesini engelliyor, hava almasına, dolayısıyla serin kalmasına imkan tanıyor.

Flywire Teknolojisi

Nike Flywire teknolojisi sayesinde, hafif ancak kuvvetli kordonlarıyla, ayak tabanının orta bölümünü sararak sabitler. Dynamic Fit teknolojisi ile de ayağınızla bütünleşen Nike Free Run Distance 2 ayakkabılar, ayağınıza uyum sağlar, koşarken rahatsızlık hissi yaşamazsınız. Aynı zamanda Nike Free Run Distance Kadın Koşu Ayakkabısı, ayak tarağındaki bol dokunmuş kumaş doğal esneklik sağlar.

Nike ile Lunarlon Yastıklama ve Çarpmalarda Minimum Hasar

Nike, Lunarlon teknolojisi ile Nike Free Run Distance 2 Koşu ayakkabılarında olası çarpma durumlarına karşı ayağın alacağı hasarı en aza indirmeyi hedefliyor. Tabandaki sert köpük, ve ayağın ön kısmındaki daha yumuşak köpük ile darbenin vereceği hasarı en aza indiriyor. Darbeyi tüm ayağa dağıtıyor ve olası çarpma durumlarında tek bir bölgenin hasarını önlüyor. Tabandaki sert köpük, yumuşak köpüğün sabit kalmasını sağlıyor ve bu teknoloji hafiflik ve estetik bir tasarımla birleşince ortaya Lunarlon Teknolojisi çıkıyor. Lunarlon teknolojisi, Nike'ın Koşu Ayakkabıları serisinde kullandığı bir teknoloji. Bu sayede darbeler, ayağa eşit oranda dağılıyor, ve tabanda yumuşaklık hissi yaratıyor.

Aynı zamanda antrenmanlarda da kullanılmak için tasarlanmış bir ayakkabı olduğundan Nike Free Rn Distance 2; Lunarlon teknolojisi sayesinde ağırlığı mininum seviyede tutarak üretildiği için son tekrarlarda esnek ve hızlı tepki veren yastıklama ihtiyacına, çözüm olanağı da sunuyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.