Nike Hayward Back Pack - 2.0 Sırt Çantası

#BA5883-082

259.90 TL 169.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

BEDEN: STANDART
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Nike Hayward Back Pack -2.0 Sırt Çantası

Dünya markası Nike; sporseverlere en kaliteli ve üstün teknolojiye sahip spor giyimin yanı sıra çok fonksiyonlu aksesuar ürünleri de sunuyor. Bunlardan biri olan Nike Hayward Back Pack 2.0 Sırt Çantası, yenilenen tasarımıyla eskinin ruhunu şimdinin gücüyle birleştiriyor. Nike'ın klasikleşmiş modelinin yeniden yorumlanmasıyla üretilmiş ürünlerden biri olan sırt çantası, sporseverlerin yanı sıra modaseverlerden de tam not alıyor. Şık tasarımının yanı sıra spor kıyafetlerin ve ekipmanlarının taşınması için fonksiyonel iç alana ve bölmelere sahip olan sırt çantası her açıdan kullanıcılara büyük fayda sağlıyor.

Dayanıklı Kumaş ve Kullanışlı Stil ile Uzun Süreli Kullanım İmkanı

Dayanıklı polyester kumaştan üretilen Nike Hayward Back Pack 2.0 Sırt Çantası ayarlanabilir omuz askılarıyla kullanıcılara büyük rahatlık sağlıyor. Dayanıklılığının artması için polyester kumaşın sıkı dokunmuş olması ürünün uzun süreli kullanımına olanak tanıyor. Nike Hayward Back Pack 2.0 Sırt Çantasının genişletilmiş alanının yanı sıra küçük eşyaların konulabileceği küçük bölmelerin de olması kullanıcı açısından konfor yaratıyor. Ürün hafifliği ve ergonomik olarak her detayı düşünülerek tasarlanmış askı ve sırt dizaynıyla sporseverlerin tercihi oluyor. İç alan genişliğinin yanı sıra çantanın rahatlıkla sırtta taşınabilme özelliği de kullanıcılar açısından şans yaratıyor.

Geniş İç Alan ve Ek Bölmeler Düzenli Olma Şansı Tanıyor

Pratik kullanım imkanı sağlayan Nike Hayward Back Pack 2.0 Sırt Çantasının dayanıklı dış katmanında yer alan yeni grafik tasarımı, ürünü görsel açıdan daha da çekici kılıyor. Dayanıklı dış katmanda ayrıca küçük eşyaların taşınabilmesine yarayan ek cepler de bulunuyor. Büyük ana bölme ve yan cepler sayesinde eşyaların taşınması için kullanıcıya geniş alan sağlanıyor. Çantanın tasarım detayları sayesinde içi çok eşya almasına 48.5cm X 33cm X 23cm gibi taşınabilir ölçülere sahip olması ve zarif sayılabilecek görünümü ürünü ön plana çıkarıyor. Nike Hayward Back Pack 2.0 sırt çantası yenilenen tasarımıyla klasikle modern tasarımı aynı potada birleştiriyor. Ürünün fonksiyonel özellikleri de göz önüne alındığında sırt çantası sporseverlerin ilgi odağı oluyor.

Ayarlanabilen Sırt Askıları Büyük Rahatlık Sunuyor

Nike Hayward Back Pack 2.0 Sırt Çantası ayarlanabilir omuz askıları sayesinde kullanıcının çantasının içindeki eşya fazla da olsa ağırlık iki tarafa bölünerek dengeleniyor. Nike Hayward Back Pack 2.0 Sırt Çantasının üstündeki taşıma sapı hem çantanın asılması gerektiği durumlarda kolaylık sağlıyor hem de kullanıcıya istediği zaman çantayı elinde taşıyabilme alternatifi sunuyor. Kullanıcı tercihine bağlı olarak çantayı tek omzunda da taşıyabiliyor. Ayarlanabilir askılar kullanıcıya her anlamda fayda sağlıyor.

Nike Hayward Back Pack 2.0 Sırt Çantasının Genel Özellikleri

 • Yenilenen tasarım göz alıcı stiliyle ilgi odağı oluyor.
 • Çantanın üst kısmında bulunan taşıma halkası kolayca asılmasını ve elde de taşınabilmesini sağlıyor.
 • Spor eşyaları ve ekipmanlarının yanı sıra tablet, telefon, ajanda ve benzeri eşyalar da rahatlıkla taşınabiliyor.
 • Büyük ana bölme ve yan cepler kullanıcıya kolaylık sunuyor.
 • Çantanın dış katmanında yer alan ek cepler sayesinde cep telefonu ve benzeri küçük eşyalar ayrı yerde saklanabiliyor.
 • Ürünün kumaşı sıkı dokunmuş %100 polyesterden olup dayanıklılığıyla uzun süreli kullanım sağlıyor.
 • Sırt çantasının ayarlanabilir sırt askıları kullanıcıya rahat taşıma deneyimi sunuyor.
 • Ön gövdesinde yer alan Nike yazısı ve ambleminin sıra dışı, şık bir tasarıma sahip olması ürünü dikkat çekici kılıyor.
 • 45,5 cm yükseklik, 33 cm genişlik, 23 cm derinliğe sahip ürün kolay taşınabiliyor.
 • % 100 polyester kumaş
 • Çanta kuru temizlemede rahatlıkla temizlenebiliyor.

Sportif yaşamı benimsemiş kişilere her tarz giyim ve aksesuar ürünlerinin en kullanışlı ve kaliteli olanlarını sunan dünya devi Nike'ın sırt çantaları da oldukça ön planda. Nike Hayward Back Pack 2.0 Sırt Çantası büyük küçük herkesin ilgisini çeken tasarıma ve fonksiyonelliğe sahip ürünlerden biri olarak sıklıkla tercih ediliyor. Yenilenen sıra dışı klasik tasarıma Barcin.com adresi üzerinden ulaşabilir, ürünü satın almak isterseniz en uygun koşullarla siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.