Nike Hyperdunk X Erkek Spor Ayakkabı

#AO7893-101

739.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 43
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Hyperdunk X Erkek Spor Ayakkabı

Özgün tasarımı ve maksimum performans desteği sağlayan yapısı ile dikkat çeken Nike Hyperdunk X erkek spor ayakkabının süse htiyacı yok! Güçlü ve dengeli adımlar vadeden ayakkabı, kullanıcılarına aktif hareket imkanı sunar. 2008 yılından bu yana efsanevi performans gösteren Nike Hyperdunk X erkek basketbol ayakkabısının dikkat çekmesi kaçınılmaz.

Ayakkabıda ön plana çıkan özelliklerden bir tanesi olan dalgalı tutuş modeli, mükemmel kavrama sağlayarak kaymaların önüne geçer ve antrenmanlarda çok kısa süre içerisinde durabilmeye yardımcı olur. Hızlı tepki veren Air Zoom teknolojisinden nefes alabilen kumaş yapısına kadar tüm özellikleriyle kullanıcı odaklı olan ayakkabı, bütüncül bir görünüm sergiler. Bir basketbol ayakkabısından beklenen tüm fonksiyonlara sahip olan erkek spor ayakkabı, Nike'ın ikonik basketbol ayakkabıları arasında yer alır.

Hızlı Tepki Veren Zoom Air Sistemi ve Sıkı Kavrama

Ayakkabıda bulunan Zoom Air birimleri, sınıfının en iyi yastıklamasını sunar. Yastıklama, yoğun hareket sırasında dahi ayağı destekler ve muhtemel incinmelerin de önüne geçer. Ayakkabının hem topuk hem de ayak tarağı kısmında bulunan Zoom Air birimleri, ayağın anatomik yapısına uygun bir dizayna sahiptir. Bu sayede tüm yastıklama ve kavrama özellikleri kullanıcıya rahat bir kullanım deneyimi sunar.

Ayakkabıda bulunan dinamik bağcık sistemi, yalnızca oyuna odaklanmak için ayağını sarar ve sabitler. Bu sıkı kavrayış, spor ve antrenmanlar sırasında mükemmel konfor sağlar ve ayakkabının size özel bir yapıda olmasına yardım eder. Yumuşak üst kumaşı sayesinde kıvrılma hareketleri sırasında ayağa baskı yapmayan Nike Hyperdunk X basketbol ayakkabısı, kullanıcılarına en zor antrenmanlar sırasında dahi maksimum hareket özgürlüğü katar. Orta kısımda bulunan TPU bölüm, dengeyi korumaya yardım eder ve ayağa destek olur.

Çağın Ötesinde Eşsiz Tasarım

Özellikle basketbol antrenmanları sırasında kullanıcıların vazgeçilmezi olan Nike Hyperdunk X erkek spor ayakkabının, benzersiz tasarımıyla dikkatleri üzerine toplamaması neredeyse imkansız. Modern bir çizgiye sahip olan erkek spor ayakkabı, yan kısımda bulunan Nike logosu ile bütüncül bir tasarım sergiler. Ayakkabıda buluna tüm çizgiler, detaylar ve malzemeler bu eşsiz tasarımı dikkat çekici kılar. Bileğe kadar uzanan bağcık sistemi, ayak bileğine destek sağlamanın yanı sıra şık bir görünüm sunar.

Nefes alabilen üst file kumaş ile en zorlu oyunlarda dahi ayağın terlemesine engel olan ve ferahlık sağlayan ayakkabı, ideal kalınlıktaki taban yapısıyla da zeminden kaynaklanabilecek negatif etkileri minimize eder. Kullanılan malzemelerin kalitesiyle ve ayağı mükemmel saran yapısıyla da kullanıcılarından tam not alan ayakkabı, tasarımında bulunan öğelerin göz yormaması sebebiyle kolaylıkla diğer kıyafetlerle kombinlenebilir. Ayakkabının bükülebilir ve esneyebilir olmasını sağlayan neopren kumaş kalitesi, bir basketbol ayakkabısının sahip olması gereken ergonomik yapıyı ideal şekilde tamamlar.

Nike Hyperdunk X Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

-Topuk ve ayak tarağındaki Zoom Air birimleri hızlı tepki veren yastıklama sunar.

-Dalgalı tutuş modeli, sahada olağanüstü kavrayış sağlar.

-Orta kısımdaki TPU, destek ve denge sunar.

-Üst kısımda bulunan ve nefes alabilen kumaş yapı, ayağın terlemesinin önüne geçer.

-Dinamik bağcık sistemi, ayakkabıya sabitlik katar ve dengede kalmayı kolaylaştırır.

-İdeal taban kalınlığı zemin kaynaklı problemlerin hissedilmesini engeller.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.