Nike Hypervenom III Pro Dynamic Fit FG Erkek Krampon

#AJ3805-600

939.90 TL 559.90 TL

Stoklar tükenmeden satın almak için şimdi sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Hypervenom III Pro Dynamic Fit FG Erkek Krampon

Harika bir futbol deneyimi yaşamanız için Nike tarafından üretilen Nike Hypervenom III Pro Dynamic Fit FG Erkek Krampon, bitirici vuruşlar yapmak isteyenler için üretiliyor. Üstün özelliklere sahip bir krampondan beklediğiniz her şeyi size sunan Nike Hypervenom III Pro Dynamic Fit FG Erkek Krampon, kendinizi profesyonel bir futbolcu gibi hissetmenizi sağlıyor. Futbol oyununun keyfini artırarak maksimum dinamizm sağlayan ve bu özelliği ile sizi sahada görünür kılan Nike Hypervenom III Pro Dynamic Fit FG Erkek Krampon, futbolu ciddiye alanlar tarafından tercih ediliyor.

İyi Hücumlar için İdeal Çözüm

Futbol maçında başarılı olmak için oyuncuların hücum yapması ve rakip takımın oyun taktiğini bozması gerekiyor. Nike Hyperveno III Pro Dynamic Fit FG Erkek Krampon, sağladığı hızla daha rahat hücum yapmanızı ve futbol maçını sahanın farklı yönlerine dağıtabilmenizi sağlıyor. Özellikle golcü hücum oyuncuları için geliştirilen Nike Hypervenom III Dynamic Fit Kuru Çim Zemin Kramponu atak ve dinamik olmanızı sağlıyor. Kısa çimli sahalarda vuruş hızını artırmanız ve hızlı bir şekilde yön değiştirmeniz için geliştirilen Nike Hypervenom III Pro Dynamic Fit FG Erekek Krampon futbolu profesyonelce oynayan sporcuların hareket kabiliyetini artırıyor.

Üstün Teknolojisi

Kendi ürettiği teknolojileri kullanan ve müşteri memnuniyetini düşünerek teknoloji üreten Nike, son teknoloji ile ürettiği Nike Hypervenom III Pro Dynamic Fit FG Erkek Kramponu ile göz dolduruyor. Ayağın aktif olarak kullanıldığı ve oldukça yorucu bir spor olan futbolda ayağınızı hafif hissetmeniz her şeyden daha önemli oluyor. Nike Hypervenom III Pro Dynamic Fit FG Erkek Krampon, futbol maçında daha rahat hareket edebilmeniz için olabildiğince hafif ve dayanıklı malzemelerden üretiliyor. Ultra hafif Nike Hypervenom III Pro Dynamic Fit FG, ayağınızı sabitleyen hafif ve çok güçlü kordonlardan oluşan Flywire bağcık teknolojisi ile hareket yeteneğinizi üst noktalara vardırıyor. Nike Hypervenom III Pro Dynamic Fit, çok güçlü kordonları ile ayağınızın orta kısmını sarıp asimetrik bağcıklarla entegre olarak sağ ve sol yana doğru rahat hareket etmenize imkan veriyor. Ayağınızı saran Nike Hypervenom III Pro Dynamic Fit Kuru Çim Zemin Kramponu, vuruş hızınızı optimize etmeye yardımcı oluyor. Bu sayede istediğiniz vuruşları yapabiliyorsunuz.

Üstün Zemin Tutuşu ve Rahatlığı Maç Esnasında Dinamizminizi Artırıyor

Bir kramponu değerli kılan hususlardan biri olan üstün zemin tutuş özelliği, sporcuyu koruduğu gibi hareket kabiliyetini de maksimum noktalara çıkarıyor. Zemine yayılan Nike Hypervenom III Pro Dynamic Fit Kuru Zemin Kramponu, çivili yapısı ve Hyperreactive plakası ile kaymanızı engelliyor. Bu sayede yana dönüşleri ve ani koşuları oldukça rahat bir şekilde yapabiliyorsunuz. Attığınız her adımda, yere sağlam bastığınız için dinamizminiz artıyor ve serileşiyorsunuz. Nike Hypervenom III'ün şerit şekilli krampon çivileri; hızınıza, duruşunuza ve yana dönüşlerinize destek vererek yüksek tutuş sağlıyor. Ayağınızın şeklini alan astarı ayağınızı sarıp sarmalıyor, bu da konforu artırıyor. Nike Hypervenom III Pro Dynamic Fit'in iç kısmındaki topuk dolgusu topuğunuzu tümüyle sararak sabitliyor.

Nike Hypervenom III Pro Dynamic Fit Kuru Zemin Krampon'un Özellikleri:

 • Ultra hafif ve çok güçlü Flywire kordonlar
 • Vuruş hızını optimize etmeye yardımcı olan özel Hyperreactiv doku
 • Dilsiz tasarım rahatlık sağlar
 • Asimetrik bağcık top kontrolünü ve vuruş bölgesini destekler
 • Ayağı sarıp aynı zamanda şeklini alan özel taban astarı
 • Ayağı sıkıca sarıp sabitleyen iç topuk dolgusu
 • Kısa çimli sahalarda da kullanıma uygundur.
 • Şerit çivi deseni, hızlanma, durma ve yana dönmek için tutuş sağlar.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.