Nike Jordan Jumpman Dri-Fit Crew Socks 3'lü Erkek Çorap

#SX5545-013

99.90 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN: S
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Jordan Jumpman Crew 3 Pr Erkek Basketbol Çorabı

Ayakların aktif olarak kullanıldığı sporların başında basketbol gelir. Sahada terlerken ayaklarınızın konforu performansınızı oldukça etkiler. Bu nedenle basketbolcular sahada herhangi bir çorap giymek yerine hava alan ve ayaklarda uzun süre rahatlık sağlayan özel tasarım basketbol çoraplarını tercih ederler. Nike Jordan Jumpman Crew 3 Pr Erkek Basketbol Çorabı tam da bu özellikleriyle sporcuların ayak sağlığını ve korumasını düşünerek Amerikalı efsanevi basketbolcu Michael Jordan'dan esinlenerek tasarlanmış. Yoğun performanslarda ayağınızı terletmeden, uzun süreli rahatlık sağlayacak olan bu çoraplar antrenman ya da maçlarınızda ilk tercihiniz olacak.

Dayanıklılık ve Konfor

Nike Jordan Jumpman Crew 3'lü Erkek Çorap tasarımında kullanılan yastıklama özelliği ile basketbol maçları esnasında gerçekleşen sert inişlerde ayak topuklarınız sağlıkla korunur. Topuk ve burun kısımları ekstra güçlendirilmiş bu çorapla sahalarda uzun süre kalabilirsiniz, çorabınız her durumda dayanıklılığını koruyacaktır. Yoğun, çekişmeli performanslarda oluşabilecek darbelere karşı yastıklama özelliği bulunan bu çorap ile ayağınız korunur, hasar ve yaralanmaların önüne geçilir. Giydiğiniz ilk günden itibaren ayaklarınızdaki konforun tadını çıkaracağınız Nike Jordan Jumpman Crew 3 Pr Erkek Basketbol Çorabı, özel tasarlanan destek sistemi ile ayağı sıkmadan kavrar, korur. Mevcut ayak kemer desteği ile sahada koşarken, zıplarken meydana gelebilecek çarpma etkilerini en aza indirmeyi destekler. Nike Jordan Jumpman Crew 3 Pr Erkek Basketbol Çorapları sol ve sağ tekleri mükemmel uyum için anatomik doğrulukta birbirinden farklı tasarlanmıştır. Her bir ayağa ayrı uyum sağlayan ve gelmiş geçmiş en iyi basketbolculardan biri Michael Jordan'ın tarzından esinlenerek tasarlanmış bu basketbol çorabı ile sahada uzun süreli rahatlık garantilenir. Bu seçiminizle artık potada hem daha özgür ve hem de kendinizden emin olacaksınız!

Daha İyi Bir Performans İçin

Nike Jordan Jumpman Crew 3 Pr Basketbol Çorabı yumuşak Dri-Fit kumaş teknolojisine sahiptir. Maç ve antrenman sırasında ayağınızı terletmez, ayağınız çorap içindeyken ilk giydiğiniz andaki kuruluğunu korur. Nike Jordan Jumpman Crew 3 Pr Erkek Çorap, içine stratejik olarak yerleştirilmiş file sayesinde ayaklarınız en yoğun performansınızda bile hava alarak nemi içinde barındırmaz ve daima kuru kalır. Basketbol oyuncularının ilk önce tercih edeceği tüm özelliklere sahip bu çorap sahada ayaklarınıza mükemmel rahatlık sağlar. Nike Jordan Jumpman Crew 3 Pr Erkek Çorabı dayanıklı olması özelliği sayesinde yıkama talimatlarına uygun bir şekilde çamaşır makinesinde yıkanabilir.

Nike Jordan Jumpman Dri-Fit Crew 3'lü Basketbol Çorabı Genel Özellikleri

  • Topuk ve burun kısımları güçlendirilmiş olan bu çorapla basketbolda gerçekleşen sert inişler ayağınıza zarar vermez.
  • Dri-Fit teknolojisi ile üretilmiş yapısı sayesinde ayaklarda terleme oluşmaz, koku olmaz.
  • Dri-Fit kumaş yapısı ayaklarınızın kuru kalmasını sağlarken performansınızı en iyi şekilde arttırır.
  • Çoraba stratejik olarak yerleştirilmiş file sayesinde ayaklarınız hava alır, bakteri oluşumu engellenir.
  • Nike Jordan Jumpman Crew 3 Pr Basketbol Çorabı ayak kemeri desteği ile ayağı tamamen sarar. Sahada, antrenmanda uzun süreli rahatlık sağlar.
  • Çorabın bilek kısmında, sahalarda 23 numaralı formayı terleten efsanevi basketbolcu Michael Jordan'ın meşhur smaç logosu bulunur.
  • Kumaş yapısında %96 polyester %3 spandeks %1 naylon vardır.
  • Çamaşır makinesinde yıkanmasında bir sorun yoktur.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.