Nike Jordan Ultra Fly 3 Low Erkek Spor Ayakkabı

#AO6224-600

669.90 TL 539.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Jordan Ultra Fly 3 Low Erkek Spor Ayakkabı

Michael Jordan'ın basketbol performansından ilham alınarak tasarlanan Nike Jordan Ultra Fly 3 Low Erkek Spor Ayakkabı, hızlı, ani ve yüksek performanslı oyunlara olanak tanır. Sahada yüksek tutuş kabiliyeti gösterir. Bu sayede ani duruşlar, dönüşler ve hareketlerde oyuncuyu destekler. Modelin dış kaplamasının sert ve dayanıklı olmasının yanı sıra üstün bir esnekliğe de sahiptir. Sahip olduğu bu esneklik ile zıplamalarda kullanıcı dostu bir performans gösterir. Tıpkı Jordan'a galibiyet getiren maçlarda, ayakkabılarının onu desteklediği gibi, Nike Jordan Ultra Fly 3 Low Erkek Spor Ayakkabı da, zıplama ve düşüşlerde içerisinde bulunan yastıklar ile hem ayak tabanını hem de bileği destekler.


Üstün Performans ve Hız

Nike Jordan Ultra Fly 3 Low Erkek Spor Ayakkabısı, barındırdığı malzemeleri ve son teknoloji yastıklama sistemi ile üstün performans ve hız arayan kullanıcılar için üretilmiştir. Basketbol ayakkabısı, iki yönlü oyuncular için hızlı tepki kabiliyeti, hız ve koruma sunar. Bu üç özellik bir arada bulunarak oyuncunun en iyi performansı çıkarmasına olanak tanır.

Tasarımla Gelen Çekiş Gücü

Nike Jordan Ultra Fly 3 Low Erkek Spor Ayakkabısı, özel tasarımı ile çekiş gücünü arttırır. Ayakkabının alt kısmında bulunan tam uzunlukta zik zak deseni başarılı bir çekiş gücü ve tutuş kabiliyeti sağlar. Desenin çok yönlü oluşu, sahada kavrama ve ani patlayıcı hareketlere olanak verir. İçerdiği yatay desenlerle dayanıklılık ve stabiliteyi üst düzeye çıkarır. Özel tasarımı ile ayağı parmak ucundan topuğa kadar sarar ve tutar. Bu sayede ayak tam olarak sabitlenir ve her adımın sağlam atılmasını sağlar.

Dayanıklılık ve Şıklık

Nike Jordan Ultra Fly 3 Low Erkek Spor Ayakkabısı, hafif, rahat ve yumuşak dokuma kumaşı ile konforlu bir his sağlar. Kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı üst segment oyunculara hitap eder. Özel tasarlanmış bu kumaş ve ayakkabının havalandırma delikleri, hava alımını sağlar ve en heyecanlı maçlarda bile ayakları rahat ve kuru tutar. Ayakkabının ön kısmında kullanılan sentetik deri, ayağı sabitleyerek ayağın içeride kaymasını önler ve aynı zamanda ayakkabıyı son derece dayanıklı kılar. Dayanıklı olan bu ayakkabı aynı zamanda dinamik, modern ve şık bir duruşa sahiptir.

Konfor İçin Geliştirilmiş Yastıklar

Ayakkabının bilek kısmında bulunan yastıklar kullanıcıyı çok rahat hissettirir ve güvende tutar. Nike tarafından geliştirilmiş özel Zoom Air üniteleri sayesinde tabanın ön ve topuk kısmı oyun esnasında itiş gücü sağlayarak performansı üst düzeye çıkartır. Nike Jordan Ultra Fly 3 Low Erkek Spor Ayakkabısında bulunan bu yastıklama sistemi, orta tabanında barındırdığı Zoom Air birimleri ile her adıma hızlı tepki vererek oyuncuya hız kazandırır. Hareket esnasında ortaya çıkan basınca karşı ayakları korur.

Zoom Air yastıklama sistemi, içerdiği üniteler ve kaliteli malzemesi ile en yüksek hıza ulaşmak ve hızlı hareketler sergilemek için geliştirilmiş düz ve ince bir yastıklama teknolojisidir. İlk üretimi 1996 yılında yapılmıştır. Zoom Air yastıklama sistemi son derece dayanıklıdır ve ayağı oyun esnasında ortaya çıkan ani hareketlere karşı korur. Zoom Air ünitelerinden oluşan taban, zemine yakın ve art arda gelen hareketlere hızlı tepki vermeye olanak tanır. Diğer yastıklama sistemleriyle karşılaştırıldığında üst segment kalitede olduğunu gösterir ve oyuncuların zemini daha iyi hissetmelerini sağlar.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.