Nike Jr. Match Goalkeeper Çocuk Kaleci Eldiveni

#GS3371-101

79.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

BEDEN: 8
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Jr. Match Goalkeeper Çocuk Kaleci Eldiveni

Hayallerinde yeşil sahalarda olmak isteyen çocuklar için dünyanın en prestijli markası Nike tarafından tasarlanmış Nike Jr. Match Goalkeeper Çocuk Kaleci Eldiveni, her açıdan takımının kalesini koruyan çocuk kalecilerin için tasarlanmıştır. Eli koruyan iç yapısı, rahat kullanımı ve destekleyici özellikleriyle maçın seyrini değiştiren büyük kurtarışlar yapmalarına yardımcı olacak ürün ile küçük sporcular, hayallerine bir adım daha yaklaşacaklar. Nike Jr. Match Goalkeeper Çocuk Kaleci Eldiveni, futbol maçları ve antrenmanları için özel olarak tasarlanmıştır. Beraberinde getirdiği özellikler ile mükemmel kurtarışlar yapmanızda size destek sağlar ve maçın yıldızı olmanız için vazgeçemediğiniz kaliteli ekipmanlarınızın başında gelir.

Hem Kaleyi Korur Hem Sizi KorurHer Koşulda Mükemmel

Nike Jr. Match Goalkeeper Çocuk Kaleci Eldiveni, avuç iç kısımlarında yer alan yumuşak köpük dolguları sayesinde kullanım sırasında yastık görevini yerine getirir. Çocukların daha hassas olan ve büyüme evresinde olan el kemiklerine ekstra güvenlik sağlar. Hızlı gelen topları kurtarma esnasında hızlarını keserek ele olan baskıyı hafifletir ve kalelerine gelen tehlikeleri kolaylıkla yok etmelerine yardımcı olur. Mükemmel kavrayış imkânı veren kaleci eldiveni, hem kullanıcının güvenliğini hem de koruduğu kalesinin güvenliğini düşünerek tasarlanan bir üründür. Nike Jr. Match Goalkeeper Çocuk Kaleci Eldiveni profesyonel birer kaleci olmak isteyen çocuk sporcular için unutulmaz bir eldiven olarak tasarlanan eldiven, çocuk kalecilerin onlara doğru gelen toplardan korkmadan önüne atlayarak kurtarışlarıyla takımının gözdesi olmalarına yardımcı olur.

Her Koşulda Mükemmel Kurtarışlara Yardımcı Olur

Üretiminde kullanılan poliüretan ve avuç kısımlarında pürüzsüz bir yapı sağlayan yumuşak köpük alanları sayesinde mükemmel kavrayış imkanını beraberinde getiren Nike Jr. Match Goalkeeper Çocuk Kaleci Eldiveni, her türlü hava koşulunda bu özelliklerini koruyarak kullanıcıların beğenisini toplar. Hem yağışlı hem de yağışsız havalarda topu mükemmel kavramanıza izin verir. Daha kolay kavrayış ile hareket özgürlüğü veren yapısı ile kaleci olmak isteyen çocuklar için unutulmaz ve mükemmel bir ilk eldiven olur. Kalelerine hangi atak olursa olsun ellerinden aldıkları güven ile kalelerini koruyarak maça hükmedebilecekler.


Pratik ve kullanışlı

Nike'ın March Goalkeeper koleksiyonundan biri olan ürün, parmak kısımlarında bulunan delikler sayesinde hava akışını tüm kullanım boyunca sağlayarak terlemeye ve kötü koku oluşmasına engel olmaya yardımcı olur. Daha hijyenik ve rahat bir kullanım imkânı sağlayan ürün, özellikle üretildiği malzeme olan poliüretan sayesinde rahat ve hareket kolaylığı sağlar. Diğer üretim malzemeleri sayesinde de daha kolay kullanıcının el yapısına uyar ve en rahat kullanımı sunar. Kaleci eldivenlerinin en önemli özelliği sağlıklı ve güvenli kullanım için tasarlanmış eldiven, aynı zamanda bilek kısımlarında bulunan cırt cırt kısımları sayesinde çocuk sporcuların bilek kalınlığına göre ayarlanma imkânı verir. Bilek güvenliğini sağlayarak oluşabilecek tüm sakatlanmalardan en üst düzeyde koruma sağlar.

Nike Jr. Match Goalkeeper Çocuk Kaleci Eldivenin Öne Çıkan Özellikleri

  • Avuç içlerinde bulunan pürüzsüz lateks köpük sayesinde birçok koşulda mükemmel kavrayış imkânı sağlar.
  • Avuç iç kısımlarında bulunan yumuşak kısımlar aynı zamanda yastıklama görevi yerine getirerek ekstra koruma görevini yerine getirir.
  • Bilek kısımlarında bulunan cırt cırt yapısı sayesinde kolay ve pratik bir şekilde ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Çimkânı ocuk sporcuların bilek boyutuna göre farklı sıkılık ayarı yapılarak güvenli kullanım sağlar ve bilek kısımlarında oluşabilecek sakatlıkların önüne geçer.
  • Parmak kısımlarında bulunan delikler sayesinde uzun süren maç ve antrenmanlar esnasında hava akışını destekler.
  • Üretiminde %42 Poliüretan, %31 Lateks, %18 EVA ve %9 Naylon malzemeleri kullanılmıştır.

Nike Jr. Match Goalkeeper Çocuk Kaleci Eldiveni ile hayallerinde sınır tanımayan ve kalelerini gelen tüm tehlikelerden en iyi şekilde korumak isteyen küçük kalecileri Barcin.com adresinde bekliyor. Tek bir tık ile daha güvenli ve zevk alabileceğiniz spor ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.