Nike Jr Match Goalkeeper SS19 Çocuk Kaleci Eldiveni

#GS0368-060

79.90 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN: 3
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Jr Match Goalkeeper Çocuk Kaleci Eldiveni

Nike Jr Match Goalkeeper Çocuk Kaleci Eldiveni ile küçük kahramanlar kalede devleşiyor. Futbolda önemli mevkilerden biri olan kalecilerin vazgeçilmez bir parçası olan kaleci eldiveni sporcunun olmazsa olmazıdır. Nike Jr Match Goalkeeeper Çocuk Kaleci Eldiveni kalede çocuklara en büyük desteği yüksek kalitesiyle sağlar. Olağanüstü kavrayış sağlayan yapısı ve ileri seviyede yastıklamasıyla çocuk kaleciler kalede daha iyi performans sunar. Çocuk sporcular, Nike Jr Match Goalkeeper Çocuk Kaleci Eldiveni ile 3 direk arasında güvenle yerini alarak kalecilik kariyerlerinde ilk adımlarını güçlü atar.

Olağanüstü Kavrayışla Kontrol Kalecide

Havadan süzülerek gelen bir top artık çocukların gözünü korkutamayacak. Sporcular Nike Jr Match Goalkeeper Çocuk Kaleci Eldiveni sayesinde gelen topu rahatlıkla kavrayarak kontrol edecek. Nike güvencesi ile tasarlanmış ve üretilmiş bu eldivenlerle çocuk kaleciler oyuna istedikleri gibi hükmedebilecek, oyunu da istedikleri gibi elleriyle başlatabilecek. Ayrıca kaleye doğru gelen toplar ne kadar sert olursa olsun, Nike Jr Match Goalkeeper Çocuk Kaleci Eldiveninin süper yumuşatılmış lateks köpük yapısıyla sağladığı emme kuvvetinin etkisi sayesinde çocuklar kalede hiç zorlanmaz. Sert gelen topların çarpma etkileri ise çocukların avuçlarındaki etkisini anında kaybeder. Nike Jr Match Goalkeeper Çocuk Kaleci Eldiveni ile çocuklar kalede güvenle yer alır ve en sert topların karşısında rahatlıkla durarak kalesinde gole geçit vermez.

Rahatlık ve Kavrama Bir Arada

Günlük hayatta birçok kıyafet veya aksesuarı seçerken farklı farklı kriterlere dikkat ederiz. Kimisi bol kesim rahat ve daha salaş bir tarz benimserken kimisi de tam üstüne oturan sıkı ve fit görünüm sağlayan kıyafet ve aksesuarlar tercih edebilir. Fakat kaleci eldiveninde sağlık açısından bu konuda herhangi bir farklı seçim yapma lüksü bulunmaz. Kaleci eldiveni kalecinin eline tam olarak oturmalı ve eli tamamen kavrayarak parmakların ve bileğin boşta kalmadan bütünüyle sarılmasına olanak sağlamalıdır.

Nike Jr Match Goalkeeper Çocuk Kaleci Eldiveni ayarlanabilir bilek bandı sayesinde çocuk kalecilerin elini olması gerektiği gibi kavrar ve bileklerine tam oturur. Eldivenin el ölçülerine tam olarak uyum göstermesi öncelikle, yaşanabilecek herhangi bir sakatlığın önüne geçmek için çok önemlidir. Zira kaleye doğru gelen topları kontrol etmenin yardımcı noktalarından biri de eldivenin eli kavraması ve bileğe tam oturmasıdır. Aksi durumda çocuk kaleciler top kontrolü yaparken zorlanabilir ve oyundan yeteri kadar keyif almayabilir. Ayarlanabilir bilek bandı ile Nike Jr Match Goalkeeper Çocuk Kaleci Eldiveni çocuklara kalede daha rahat hareket etmelerine imkan verir ve olası sakatlıklara karşı çocukları korur.

Nike Jr Match Goalkeeper Çocuk Kaleci Eldiveninin Öne çıkan Özellikleri

  • Olağanüstü kavrayışı ve yastıklamasıyla kaledeki küçük sporcuya güven verir.
  • Süper yumuşak lateks köpük yapısının sonucunda güçlü kavrayış sağlar.
  • Çarpma etkilerini emer ve en sert toplar bile çocuk kalecinin elinde gücünü yitirir.
  • Ayarlanabilir bilek bandı ile bileğe ve ele tam uyum sağlar, bu özelliği ile sakatlıkların önüne geçer.
  • Sağlam yapısıyla kaleciye özgüven sağlar.
  • Malzemesinde %42 polietilen/%31 lateks/%18 EVA/%9 naylon bulunur.
  • Nike Jr Match Goalkeeper Çocuk Kaleci Eldiveni elde yıkanır, tüm bu teknik özellikleri sayesinde sporcuya kullanım kolaylığı vadeder.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.