Nike Jr. Mercurial Superfly VI Academy Neymar Jr FG/MG Çocuk Krampon

#AO2895-710

289.90 TL 219.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Jr. Mercurial Superfly VI Academy Neymar Jr FG/MG Çocuk Krampon

Farklı saha koşullarına uyum sağlama yeteneğiyle ön plana çıkan Nike Jr. Mercurial Superfly VI Academy Neymar Jr FG/MG çocuk kramponu ile futbol oynamak daha keyifli ve sağlıklı bir hal alıyor. Hem sentetik sahalarda hem de kısa çimlere sahip sahalarda kullanılabilen krampon bu saha türlerine kolayca uyumluluk gösteriyor. Daha hızlı ve daha seri bir oyun tarzı ortaya koymak isteyen çocukların sahadaki yardımcısı haline dönüşen Nike Jr. Mercurial Superfly VI Academy Neymar Jr FG/MG Çocuk Krampon ile zemine daha sıkı tutunuluyor.

Ayağı Saran Gelişmiş Tasarım

Bilek bölgesini ve tüm ayağı sarmayı başaran sentetik deriden üretilmiş olan kramponun dış yüzeyi sayesinde daha yüksek performansa erişiliyor. Ayağın krampona tam oturmamış olmasından dolayı ortaya çıkan sorunları bertaraf eden ürün, top kontrolünü ve deparlı koşular gerçekleştirebilmeyi daha kolay hale getiriyor. Kramponun ayağı saran tasarımının sağladığı bir diğer avantajla ayağın istemsizce kaymasının önüne geçiliyor. Çoklu zemin avantajı ile tüm saha koşullara verimli bir şekilde uyum sağlanmasının yanı sıra farklı saha koşulları için birden fazla krampon almaya gerek kalmıyor. Modern tasarımıyla göz dolduran krampon, forma ve şortlarla uyumlu bir görüntü ortaya koyarak sportif bir dış görünüş kazanmaya yardımcı oluyor.

Oyun Stilini Sahaya Yansıtmak Kolaylaşıyor

Brezilyalıların hareketli ve estetik futbol tarzlarına yakın olan çocukların başarısını yukarı çeken Nike Jr. Mercurial Superfly VI Academy Neymar Jr FG/MG Çocuk Krampon, göze hoş gelen hareketler gerçekleştirebilmeyi kolaylaştırıyor. Neymar hayranı çocukların tercihi olan ürün, ritimli ve akışkan bir oyun oynayabilmeye yardım ediyor. Dynamic Fit özelliğine sahip olan kramponun bilek bölgesi sayesinde ayak bileği daha özgür kalıyor ve şık çalımlar atabilmek daha az zahmet gerektiriyor. Ayak bileğini esnek ve yumuşak örgüyle çevreleyen krampon futbolcuların yaratıcılıklarını kullanabilmesine olanak tanıyor. Kramponun özel tasarımı sayesinde daha serbest kalan ayak bileği daha efektif bir şekilde yönlendirilebiliyor.

Başarılı Top Kontrolü

Kramponun üst kısmının mikro dokulu olması yüksek hızlarda ve yüksek şiddete sahip paslarda dahi topu rahat bir şekilde kontrol edebilmeyi kolaylaştırıyor. Krampon gövdesi, ayağa binen yükü azaltıp dengeli bir şekilde dağıtarak daha sağlıklı bir maç çıkarabilmeye destek oluyor. Mercurial Superfly VI Academy Neymar Jr FG/MG Çocuk Krampon ürününün pürüzlü yapısı sayesinde topa hakim olmak ve topu yönlendirebilmek daha az zahmet gerektiriyor. Ayakkabının esnek yapısı ani hareketler ve ani dönüşler gerçekleştirebilmeyi mümkün kılıyor. Çok yönlü çoklu zemin plakası yüksek seviyede performans gösterebilmek için gereken desteği oluşturuyor.

Ayak Konforunu Artıran Yumuşatılmış Astar

Uzun süreli kullanımlar için ideal bir yapı taşıyan krampon astarı tempolu futbol karşılaşmalarında ayağı yastıklayarak daha az yorulmaya ve daha güçlü kalmaya destek oluyor. Çekme uçları bulunan modern tasarımıyla beğeni kazanan çocuk kramponu ayağa daha kolay bir şekilde oturtulabiliyor. Bu uçlar yardımıyla kramponu çıkarmak da basit bir hal alıyor. Çoklu zemin özelliğiyle işlevsellik gösteren krampon çivileri sentetik ve gerçek çimlerin yanı sıra kısa ve uzun çimlere de başarılı bir şekilde uyum gösteriyor. Nike Jr. Mercurial Superfly VI Academy Neymar Jr FG/MG Çocuk Krampon ürünü ile saha zemininden kaynaklanan sakatlıkların en aza indirilmesi sağlanıyor.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.