Nike Jr. Mercurial Vapor 13 Academy TF Çocuk Halı Saha Ayakkabı

#AT8145-414

349.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 37.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Jr. Mercurial Vapor 13 Academy TF Çocuk Halı Saha Ayakkabı

Nike Jr. Mercurial Vapor 13 Academy TF Çocuk Halı Saha Ayakkabı, hız için iyileştirilmiş yapısı ile futbolun hızlı çocukları için özel olarak tasarlanmıştır. Küçük yaşta futbola merak salan, odasının her duvarını posterlerle donatan, sevdiği futbolcuların her golünü ezbere bilen ve halı sahada o golleri atmak için çalışan çocukları futbol aşkıyla buluşturan Nike Jr. Mercurial Vapor 13 Academy TF Çocuk Halı Saha Ayakkabı, sahip olduğu geliştirilmiş kauçuk dış taban sayesinde halı sahada üstün tutuş sağlar. Çocuğunuz ani manevralarda, kıvrak çalımlarda ya da hızlı refleks anlarında üstün performans sergiler ve sahanın yıldızı olur. Ayağı saran rahat astarı sayesinde ayakkabı, çocuğunuzun ayağı ile bütünleşir. Tamamen sentetik malzeme ile kaplı olması sayesinde hızlı koşularda daha rahat hareket etmesine imkan tanıyarak çocuğunuzun yeteneklerini en hızlı şekilde geliştirmesini sağlar.

Çocuğunuzun Hızına Yetişen Teknoloji

Ayakkabı sektöründe devrim niteliğinde teknolojiler kullanan Nike, Nike Jr. Mercurial Vapor 13 Academy TF Çocuk Halı Saha Ayakkabı için yaptığı hız iyileştirmesiyle yine fark yaratmayı başarıyor. Dışarı çıkan topları tutarken, ani gelişen rakip atağına forvetten yetişirken ya da rakip kaleye doğru tüm hız koşarken çocuğunuz hedefine ulaşarak takımını sırtlayacak; halı sahanın aranan adamı çocuğunuz olacak. Sahanın her yerinde aktif rol alan çocuğunuz hangi pozisyonda olursa olsun takımının zaferinde başrolü oynayacak.

Tutulması Zor Çocuklar İçin Özel Tutuş

Nike Spor Araştırma Laboratuvarı’nda oyuncu hareketleri analizini temel alarak yaratılan Nike Mercurial Vapor 13 Academy TF Çocuk Halı Saha Ayakkabı'nın kauçuk dış tabanı sayesinde çocuğunuz, rakiplerinin yanından rahatlıkla geçip gider; onun için rakibi çalımlamak, nefes almak kadar doğal bir hal alır. Nike Jr. Mercurial Vapor 13 Academy TF Çocuk Halı Saha Ayakkabı, tutuş özelliği sayesinde ani dönüşlerde kayarak düşmelerden ve çeşitli burkulmalardan dolayı meydana gelen sakatlıkları da önlemeye yardımcı olur. Böylelikle çocuğunuz aşık olduğu yeşil sahalardan ve futboldan uzak kalmayarak yeteneklerini her gün geliştirme imkanı bulur. Sahada olduğu gibi hedeflerine giden yolda da hızla ilerleyerek rakip tanımaz bir noktaya gelir.

Ayakkabısı, Çocuğunuzun Ayağı ile Bütünleşsin

Futbol ayakkabılarındaki en çok aranan özelliklerden bir tanesi de ürünün ayağı sarmasıdır. Böylelikle ayakkabı, ayakla bütünleşerek futbolcunun kendi uzvu gibi hissettirir. Nike Jr. Mercurial Vapor 13 Academy TF Çocuk Halı Saha Ayakkabı, ayağı saran rahat astarı ile çocuğunuzun bir parçası olarak yeşil sahalara ve meşin yuvarlağa daha iyi hükmetmesini sağlar. En çetin mücadelelerde ve zorlu pozisyonlarda çocuğunuz topa olabildiğince hakim olarak zaferi garantiler. Çocuğunuzun en önemli pozisyonlarda ayakkabısının çıkmasını ve heyecanının yarıda kalmasını da önleyen ayağı saran özel astar, halı saha futbolunun en profesyonel haliyle oynanmasına fırsat tanır. Ayrıca en yüksek hıza ulaşıldığında da yine ani dönüş ve refleks gerektiren pozisyonların üstesinden gelinmesini kolaylaştırır.

Parlak Çocuklara Parlayan Tasarım

Profesyonel futbolcular, oynadığı futbol kadar giydiği kramponun tasarımı ile de konuşulur. Nike Jr. Mercurial Vapor 13 Academy TF Çocuk Halı Saha Ayakkabı ile çocuğunuz hem güzel futbolu hem de şık tasarıma sahip ayakkabısı ile halı sahanın en profesyonel sporcusu olarak anılır. Yenilenen teknolojisinin yanında tasarımı ile de fark yaratan ayakkabı, her modelinde kullanıcıya göz alıcı bir görünüm kazandırarak futbolda hem seyir hem de oynayış zevkini katlar.

Nike Jr. Mercurial Vapor 13 Academy TF Çocuk Halı Saha Ayakkabının Özellikleri

  • Hız için yapılan özel iyileştirme
  • Ayağı saran rahat astar
  • Yüksek hızda tutuşu arttıran sentetik malzeme kaplaması
  • Oyuncu hareketleri analizini temel alan kauçuk dış taban
  • Sentetik zeminlerde tutuş sağlayan hafif köpük taban astarı

Geniş ürün yelpazesi ile spor meraklıların tüm gereksinimlerini karşılan Nike; giyim, ayakkabı ve aksesuar ürünleri ile 7'den 70'e her yaş grubuna hitap ediyor. Futbol sever çocuklar için özel tasarlanmış Nike Jr. Mercurial Vapor 13 Academy TF Çocuk Halı Saha Ayakkabı, özellikleri ile maksimum konfor vadediyor. Ürünün ayakları kavrama ve kauçuk dış tabanıyla tutuş sağlayan özellikleri futbol performansınızı destekliyor. Tasarımı ile futbol meraklısı çocukların dikkatini çeken Nike Jr. Mercurial Vapor 13 Academy TF Çocuk Halı Saha Ayakkabı'yı Barcin.com üzerinden rahatlıkla satın alabilirsiniz. Siparişlerinizi Barcin.com üzerinden hemen verebilir, tam aradığınız özelliklere sahip Nike Jr. Mercurial Vapor 13 Academy TF Çocuk Halı Saha Ayakkabıya kolaylıkla sahip olabilirsiniz.


Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.