Nike Jr. MercurialX Vapor XII Academy TF SS19 Çocuk Halı Saha Ayakkabı

#AH7342-701

249.90 TL 189.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Jr. MercurialX Vapor XII Academy Çocuk Halı Saha Ayakkabısı

Nike Jr. MercurialX Vapor XII Academy TF Çocuk Halı Saha Ayakkabısı ile sahalara merhaba deyin! Çocuklara ve gençlere yönelik özel olarak tasarlanmış bu saha futbol ayakkabısı ile konforlu ve iyi performanslı maçlar ve antremanlar sizleri bekliyor. Kumaş ve sentetik malzemelerle ayağı sararak halı sahalarda rahatlık, destek ve olağanüstü top teması sunan Jr. MercurialX Vapor XII Academy TF çocuk halı saha ayakkabı modeli kullanıcısına sunduğu özellikler ile dikkat çekiyor. Halı sahalar ve turf zeminler için özel olarak hazırlanmış kauçuk çivili krampon sade tasarımı ve kullanışlılığı ile de ön plana çıkıyor.

Futbol Oynamak İçin Hazır Mısın?

Dünyaca ünlü Nike, futbol sahalarına koşan gençleri ve çocukları düşünerek sade bir tasarıma sahip olan Nike Jr. MercurialX Vapor XII Academy Çocuk Halı Saha Ayakkabısı'nı üretti. Bağcıklı yapısı ile ayağı kavrayan, ayakkabının maç sırasında ayakta fazlalık yapmamasını sağlayan bütünsel ve sade tasarımı ile dikkat çeken Jr. MercurialX Vapor XII Academy TF çocuk halı saha ayakkabı modeli, tüm amatör ve profesyonel genç sporculara hitap ediyor.

Maç ve Antrenman Boyunca Destek

Sahip olduğu sentetik yapı ile dış koşullara karşı azami derecede dayanıklılığa sahip olan futbol ayakkabısı aynı zamanda oyuncunun ayaklarını da koruyor. Rahatlık ve destek sağlayan sentetik yapısını taban astarı ile tamamlayan Jr. MercurialX Vapor XII TF çocuk halı saha ayakkabı modeli hafif yastıklama sağlayarak oyuncunun zemin temasını yumuşatıyor. Uzun ve zorlu antrenmanlarda, koşularda, maçlarda ayaklara, eklemlere ve tendonlara gelen basıncı azaltan bu özelliği sayesinde uzun sürede daha rahat bir performans ortaya konmasını sağlıyor.

TF (Turf Ground) Dış Tabanı

Turf Ground (kısa yapay çim ve halı saha) tipi sahalarda futbol oynamak için özel olarak geliştirilmiş ayakkabı rahat ve gelişmiş bir top teması sağlıyor. Tabanında taşıdığı kauçuk çiviler ile turf zemine iyi bir tutunma sağlayan ayakkabı zorlu antrenman ve maçlarda oyuncunun daha iyi performans gösterebilmesini sağlıyor. Ayakkabının sağlam dış yapısını tamamlayan taban, oyuncunun zemine daha iyi tutunmasını sağlıyor.

Futbolu Yaşamak İçin Sahalara

Şimdi ekran başından, tribünlerden sahalara inme zamanı; Nike Jr. MercurialX Vapor XII Academy Çocuk Halı Saha Ayakkabısı ile gençler ve çocuklar futbolu izlemek yerine sahaya inip oyuna katılıyor: Sade, şık ve kullanışlı tasarımı ile Jr. MercurialX Vapor XII TF çocuk halı saha ayakkabı modeli turf zeminlerde ve halı sahalarda futbol oynamak için amatör ve profesyonel tüm gençler ve çocuklar için özel olarak düşünüldü. Sahip olduğu sentetik yapı ile ayağı sararak halı sahalarda rahatlık, destek ve iyi top teması sağlayan halı saha kramponu tabanında sahip olduğu yastıklama özelliği ile de oyuncuya rahatlık sunuyor. Sahalar inmek ve futbol oynamamak için tüm bahaneleri bir kenara bıraktıran ayakkabı ile gençler ve çocuklar doya doya futbol oynayabiliyor.

Nike Jr. MercurialX Vapor XII Academy Çocuk Halı Saha Ayakkabısı Genel Özellikleri

  • Genç/çocuk halı saha kramponu
  • Kumaş ve sentetik malzemelerle ayağını sararak halı sahalarda rahatlık, destek ve olağanüstü top teması sunar.
  • Sentetik yapı rahatlık ve destek sunar
  • Taban astarı hafif yastıklama sağlar
  • Kauçuk çivili halı saha (TF) dış tabanı sentetik zeminlerde tutuş sağlar
  • Leke bırakmayan dış taban
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.