Nike Kawa Slide Co (Gs/Ps) Terlik

#819353-001

159.90 TL

Peşin fiyatına 6 taksit ve ücretsiz iade/değişim imkanıyla satın almak için sepete ekle.

NUMARA: 31
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Kawa Slide (Gs/Ps) Terlik

Nike Kawa Slide (Gs/Ps) Terlik, şık ve sade tasarımıyla kullanıcılarının beğenisi kazanıyor. Yaz aylarında ayakların sıcaktan bunalmaması için tasarlanmış olan bu ürün ile ayakların hava alması ve rahat etmesi sağlanıyor. Ergonomik tasarımı ile ayak tabanını korurken daha rahat bir şekilde yürüyüşler gerçekleştirebilmeye yardımcı oluyor. Nike Kawa Slide (Gs/Ps) Terlik modelinin sağladığı eksiksiz rahatlık imkanı sayesinde ayak ağrılarının da önüne geçilmesi sağlanıyor. Hem kuru zeminde hem de plaj ve havuz gibi yerlerde giyilebilen bu kullanışlı terlik ile yaz aylarını daha konforlu bir şekilde geçirme şansı yakalanıyor.

Kullanıcı Dostu Bant Detayı

Nike Kawa Slide (Gs/Ps) Terlik modelinin gövde kısmında yer alan bant desteği ile kullanıcılar daha rahat hareket edebiliyor. Ayağa uyum sağlayan bu bant terliğin ayaktan çıkmasını ya da terlik desteği ile yürürken kaza sonucu ayağın burkulması gibi problemleri bertaraf etmeyi başarıyor. Ultra yumuşak yastıklama desteği sayesinde ayağın gevşemesini ve daha rahat bir şekilde yürüyüşler gerçekleştirebilmesini destekliyor. Esnek dış taban özelliğine sahip olan Nike erkek terliği oyun ve maçların sonrasında ayakların güç toplamasını sağlıyor. Yabancı cisimlere karşı da dayanıklı olan terliğin dış tabanı sayesinde ayağın daha korunaklı bir konuma erişebilmesi için fırsat yakalanıyor.

Sentetik ve Konforlu

Nike Kawa Slide (Gs/Ps) Terlik, sentetik malzemeden üretilmiş olan bandıyla uyum sağlayarak daha rahat ve konforlu şekilde spor faaliyetlerinin gerçekleştirilebilmesine destek olarak kullanıcı memnuniyeti yaratıyor. Optimum rahatlık seviyesine ulaşırken dengeli tasarımı ile ayağa binen yükün de azalmasını sağlıyor. Ağırlığın tüm terliğe yayılmasına aracı olarak daha hafif hissetme deneyimi yaşatıyor. Terliğin üst kısmında yer alan şık ve baskılı Nike logosu ürünün tarzını gözler önüne sererek markayı vurguluyor. Dayanıklı baskısı ile uzun yıllar boyunca biçimini koruyan bu logo ürünün tasarımını geliştirerek göze hoş gelen bir görünüm yaratıyor. Solarsoft köpük taban teknolojisine sahip olan bu efektif terlik yumuşak yastıklama deneyimi yaşatarak kullanıcılarının daha rahat etmesine destek oluyor.

Köpük Desteği ile Gelen Güvenli Kullanım

Nike Kawa Slide (Gs/Ps) Terlik, köpük orta taban ve köpük dış taban özelliği sayesinde ayak sağlığını geliştirmeyi başarıyor. Köpük yapısı ile oldukça hafif olan bu ürün plaj çantası, sırt çantası gibi materyaller yardımıyla oldukça dar bir alan kaplayarak rahatlıkla taşınabiliyor. Dayanıklı yapısı ile uzun yıllar boyunca kullanılmaya uygun olması alıcılarına maddi destek yaratıyor. Esnek oluklara sahip modern tasarımı doğal hareket alanını arttırarak terlik ile yürümeyi kolaylaştırmayı başarıyor. Islak zeminlere daha iyi bir şekilde tutunabilmeye destek olan bu olukların yanı sıra tırtıklı tasarım özellikleri sayesinde de yere daha sağlam basma imkanına erişiliyor. Hem ev ortamında hem de açık alanlarda giyilebilen bu terlik çoraplı ya da çıplak ayaklı olarak kullanılmaya uygun olan yapısıyla sahiplerine zaman kazandırıyor.

Diğer Özellikler

Dayanıklı bağlantı noktaları ürünün ayağı daha iyi sarmasını sağlıyor.

Ayak biçimini alan taban tasarımı sayesinde ayak ile terliğin bir bütünlük kazanması destekleniyor.

Sade olarak tasarlanmış olmasının sağladığı katkıyla şort ve eşofman gibi giysilerle kolay bir şekilde kombinlenebiliyor.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.