Nike Kyrie Flytrap II Erkek Spor Ayakkabı

#AO4436-100

579.90 TL 459.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

Nike Kyrie Flytrap II Erkek Spor Ayakkabı

Hızlı, dinamik ve sportif kişilerin vazgeçemediği ürünleriyle kendini kanıtlayan Nike, söz konusu basketbol ayakkabısı olduğunda da kullanıcılarının yüzlerini gülümsetir. Maçlar için performans desteği sağlayan Nike Kyrie Flytrap II Erkek Spor Ayakkabı, Kyrie'nin çabukluğundan yararlanmak için geliştirildi. Basketbolcu Kyrie Irving baş döndüren hareketleriyle defansı çaresiz bırakır. Kyrie'den esinlenilerek üretilen Kyrie Flytrap II, sağladığı maksimum kontrol, enerji kazanımı ve her açıda tutuş ile oyununu mükemmel biçimde tamamlar. Fonksiyonelliği ve yenilikçiliği sayesinde kusursuzluk ve hızlı hareket olanağı kendine hayran bırakır.

Kusursuzluk Hiç Bu Kadar Hızlı Olmamıştı

Nike Kyrie Flytrap II Erkek Spor Ayakkabı, hafif yastıklaması sayesinde ayağınızda rahatsızlık hissini engeller. Bu sayede sahada koşarken ya da zıplarken kendinizi sınırlamak zorunda kalmazsınız. Ürün o kadar rahat ve kullanışlıdır ki basketbolcu Kyrie gibi asla durmaz daima çıta gibi hareket edersiniz. Hafif ağırlıklı olan bu basketbol ayakkabısı koşu esnasında rahat etmenizi sağlar. Ayakların sabitlenmesini sağlayan bant tasarımı ise sıçrama hareketlerinde güçlü bir tutuş sağlar. Her adımda enerjinizi yüksek seviyelere çıkaran Nike Kyrie Flytrap II Erkek Spor Ayakkabı, nefes alabilen ve ekstra destek veren tutuş sergiler. Ayakların nefes almasını sağlayan kumaşı terleme yapmaz ve doğal olarak kötü koku oluşmasını engeller. Tasarım anlamında da tarzınızı en iyi şekilde yansıtarak adından söz ettirir.

Sınırsız Hareket Özgürlüğü

Sahada durmadan koşan ve bitirici hareketlere imza atan Kyrie'nin başarısı aktif davranışları sayesindedir. Erkeklerin Kyrie gibi sahada koşturmaları için ayaklarında sıkma ya da terleme yapmayan bir ayakkabı almaları gerekir. Bu doğrultuda üretilen Nike Kyrie Flytrap II Erkek Spor Ayakkabı nefes alabilen havalama sistemine sahiptir. Görüntüsü ve kalitesiyle farkını ortaya koyan ürün, dayanıklılığı sayesinde oldukça uzun ömürlüdür. Nike Kyrie Flytrap II Erkek Spor Ayakkabı, ayağa tam oturan kalıbı sayesinde zemini daha iyi kavramanıza olanak tanır. Basketbol oynarken profesyonelliğinizi ortaya koymanıza ve daha rahat hareket etmenize olanak verir. Üstün performanslı ürün sayesinde Kyrie Flytap gibi maksimum düzeyde rahat ve aktif hareket edebilirsiniz.

Nike Kyrie Flytrap II Erkek Basketbol Ayakkabısının Benzersiz Faydaları

Nike Kyrie Flytrap II Erkek Spor Ayakkabının kauçuk dış tabanda üçüncü gözden ilham alan tasarım bulunur. Kavisli dış taban kauçuğu yan kısımları sararak kenarlara tutuş kazandırır. Bu sayede sahada yere daha sağlam basarken keyifli bir oyun deneyimi yaşarsınız. Bağcık ve bant kombinasyonu ile oluşturulan ürün maça çıkmadan önce kolaylık sağlar. Ayak tarağı üzerindeki esnek bant, her yönde hareket ederken ayağını sabit tutar. Yeteneklerinizi üst seviyelerde sergilerken kolay ve seri hareket edebilmenizi sağlar. Nike Zoom yastıklama, esnek ve hızlı tepki veren bir yapı sunar. Yenilikçi ve üstün performanslı olan Nike Zoom yastıklama teknolojisi sayesinde her hareketinizde kendinizi uçacak kadar rahat hissedersiniz. Hafif ve dokulu kumaştan üretilen Nike Kyrie Flytrap II Erkek Spor Ayakkabı sürtünme ya da vurma gibi istenmeyen olaylar karşısında dayanıklılık sağlar. Kolayca giyilip çıkarılabilen ürün zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Sahada dengeli ve aktif hareket edebilme olanağı tanır.

Eşsiz Tasarımlı Nike Kyrie Flytrap II Erkek Spor Ayakkabı Ayrıntıları

  • Dış topuk klipsi ve dolgulu bilek kısmı, ayağını sabitler.
  • Kauçuk dış tabanda üçüncü gözden ilham alan tasarım bulunur.
  • Dayanıklı şablon baskı file üst kısma sahiptir.
  • Köpük orta taban.
  • Yuvarlak tasarımlı ön yüzey.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.