Nike LeBron Witness III Erkek Spor Ayakkabı

#AO4433-003

579.90 TL 459.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike LeBron Witness III Erkek Spor Ayakkabı

Nike LeBron Witness III Erkek Spor Ayakkabı; adında da küçük ipuçları içeren, şimdinin en parlak basketbol efsanesi haline gelen LeBron'u ilk izleme şansı yakalayan ve bu yükselişin ilk şahidi olan doğduğu Ohio eyaletinin Akron şehrine ithafen tasarlanmıştır.

Yüksek performans odaklı tasarlanmış kauçuk dış taban hareket sırasında kaydırmaz tutuş sağlamasının yanı sıra anlık yön değişimine verdiği yüksek tepki ile daha az efor ile daha büyük performanslara olanak sağlar. Yüksek teknoloji malzemelerinin kullanıldığı Nike LeBron Witness III erkek spor ayakkabının kauçuk tabanına LeBron'un doğduğu şehir olan Ohıo Eyaletine bağlı Akron şehrinin ismi işlidir. Bu ince detay ile bizlere LeBron'un ilk kariyer yürüyüşünün başlangıcı anımsatılır.

Nike LeBron Witness III Erkek Spor Ayakkabı Maksimum Performans Sağlar

Son teknoloji köpük malzeme kullanılarak elde edilen orta tabanı sayesinde Nike LeBron Witness III erkek spor ayakkabı, kullanıcısına hafiflik ve özgürlük sunar. Bu malzeme sayesinde performans sırasında orta tabanın zemin veya dış etkenlerle olan sürtünme, darbe gibi olumsuzluklardan en az etkilenmesi ile maksimum performansın devamlılığı sağlanır. Tasarım ekibi yüksek performanslı orta tabanı bizlere sunarken yine Kral'ın hayatından küçük bir detayla karakteristik bir dokunuşa yer verir. Orta tabanda yer alan "LLTK" baskısı ile LeBron'un Akron'da ki Lise Basketbol Takımı yıllarını ve Basketbol Koçu Kith'i anlatan kısa belgeseline (Long Live the King) gönderme yapar. Her yönüyle LeBron hayranlarını için hem kullanışlılığı yüksek bir spor ayakkabı hem de ayakkabı koleksiyoncuları için son derece değerli bir tasarıma sahiptir.

Nike LeBron Witness III Erkek Spor Ayakkabı, LeBron'un hayat öyküsüyle bağ kurarken aynı zamanda;

  • Tam boy yastıklama ile alınan darbelere karşı Air-Sole birimi sayesinde anlık tepki verme
  • Hafif özelliğiyle ayağı sarmalayan yapısı sayesinde esneklik ve rahatlık sağlama
  • Köpük orta taban
  • Kauçuk dış taban
  • Kapsüllü Air-Sole birimi
  • Aşil tendonu desteği

özellikleri ile de kullanım sırasında tam ve maksimum performans alma avantajı sunar.

Nike LeBron Witness III Erkek Spor Ayakkabı Hikayesi Ayrıntılarında Gizlidir

Ufak ayrıntılarında saklı olan hikayesiyle Nike LeBron Witness III erkek spor ayakkabı, üretiminden beri dikkatleri üzerine toplar. Basketbolseverlerin gönlünde taht kurmayı başaran, LeBron'un tüm hayatına göndermeler yapan bir ayakkabı olan Nike LeBron Witness III erkek spor ayakkabısı, basket sahalarının yanı sıra günlük olarak kullanımlarda da sıklıkla tercih edilir. Esnek ve rahat yapısı, aşil tendonu desteği bulunan bilek tasarımı günlük kullanımlarda da konfor ve şıklık sağlar.

Ayağın desteğe ihtiyaç duyduğu noktalar göz önünde bulundurarak tasarlanmış olması, orta bölümünde yer alan örgü deseni ile ayağı kolaylıkla sarmalaması ve ayak yapısının şeklini alması sayesinde spor aktiviteleri esnasında da kullanıcısına maksimum verimi sunar. Üst teknolojide tasarlanarak üretilmiş olması, zemin tutuşu esnasında ekstra farkedilen özelliklerinden yalnızca birisidir. Koleksiyon ayakkabısı olması dışında sağladığı tüm avantajları ile basket sahalarının vazgeçilmez ayakkabı üreticisi Nike, LeBron serisiyle basketbolseverlerin dikkatlerini üzerine çeker. Spor ayakkabısından çok daha fazlasına sahip olan Nike LeBron Witness III, ayrıntılarında sakladığı hikayelerle basketbol seven kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.