Nike LeBron XVI Erkek Spor Ayakkabı

#AO2588-102

1099.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 40
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike LeBron XVI Erkek Spor Ayakkabı

Basketbol bir takım oyunudur. Tüm oyuncular gücünün son damlasına kadar çaba gösterir ve takım zafere ulaşır. Dönemin en hızlı ve güçlü oyuncularından LeBron James gücü ve hızı ile sessizce rakiplerine yaklaşıp hücumunu tamamlar. Basketbol sahalarının en kuvvetli oyuncusu için özel olarak tasarlanan Nike LeBron XVI Erkek Spor Ayakkabı ile sizler de sahanın yıldızı olabilirsiniz.

En Kuvvetli Oyunculara Kuvveti Kanıtlanmış Ayakkabı

LeBron serisi, Nike tarafından, NBA’in gelmiş geçmiş en önemli basketbol oyuncularından biri ve Cleveland Cavaliers'in tüm zamanlar skor lideri olan LeBron James için geliştirildi. LeBron serisinde yer alan Nike LeBron XVI Erkek Spor Ayakkabı, güçlü bir oyun için kullanıcılarına kendini kanıtlamış bir kuvvet sunar. Basketbol sahalarında başarı için atılan her adımda gücünü hissedeceğiniz spor ayakkabı, çarpma etkilerine karşı yastıklama ve hızlı tepki kabiliyetinin etkili bir kombinasyonu olan tasarımı ile katkı sağlar.

Ultra Güçlü Destek Sağlayan BattleKnit 2.0

Nike spor ayakkabı tasarımlarında esnek ve nefes alabilir hafif üst kısım yaratabilmek için kullanılan fiberler Flyknit teknolojisinin bir sonucu. Ultra güçlü bir destek sağlamak için kullanılan BattleKnit 2.0 ise LeBron için özel olarak tasarlanmış bir Flyknit teknolojisi. Hareketlerinde tüm desteği sağlayan, ayağı bir çorap gibi saran gerekli destek ve dayanıklılığa sahip Flyknit hafif ipliklerden oluşuyor. Nike markasının dahi örgü teknolojisi takımı, LeBron için Flyknit teknolojisinin tarak örgüsünü geliştiren BattleKnit 2.0 versiyonunu tasarladılar. Hafif ve ultra kuvvetli olan bu malzeme hareketleriniz sırasında ihtiyaç duyulan noktalarda destek sağlar. Nike LeBron XVI Erkek Spor Ayakkabı da kullanılan BattleKnit 2.0 ile siz de sahada gücünüzü gösterebilirsiniz.

Max Air ve Zoom Air Kombinasyonlu Güçlü Yastıklama

Her spor üst seviye enerji ile devam eder ve başarı enerjinin devamlılığı ile sağlanır. Max Air ve Zoom Air kombinasyonlu yastıklama sistemi ile geliştirilen Nike LeBron XVI Erkek Spor Ayakkabı, sahadaki her adımın etkisini bir sonraki adım için ihtiyaç duyacağınız enerjiye dönüştürmeyi hedefler. Her sıçrama hareketi sert inişlerle sonuçlanır. Bu çarpma etkisini emmeye yardımcı olan yastıklama sistemi inişte eski halini alarak olağanüstü enerji kazanımı sağlar ve bu sahanın her noktasında ayağa uyum sağlayarak devam eder. Zoom teknolojisi aynı zamanda sahada hızlı dönüşler ve çok yönlü hareketler ile tamamlanan basketbol sporuna destek sağlayan zemini hissetme ve ekstra kuvvet avantajı da sunar.

Size Özel Kişiselleştirilebilir Uyum

Estetik tasarımı ile de dikkat çeken Nike LeBron XVI Erkek Spor Ayakkabının dil ve bağcıkları ayakkabıyı giyip çıkartmayı kolaylaştıran bir konfor sunar. Kişiye özel uyum imkanı sağlayan tasarım ile basketbol ayakkabısını istediğiniz zaman sıkarak istediğinizde ise bol bırakarak kullanabilirsiniz. Nike LeBron XVI Erkek Spor Ayakkabı da kullanılan dahili ek kumaşlı dil kısmı ise ayakkabınızı kolayca giyip çıkartmanızı sağlar. Ayağı sıktığı zaman bağcıkların altına inen dil kısmını saha dışında çıkartabilir ve ekstra bağcık deliklerini kullanabilirsiniz.

Nike LeBron XVI Basketbol Ayakkabısında Fark Yaratan Özellikler

  • Max Air ve Zoom Air Kombinasyonlu güçlü yastıklama desteği üstün bir enerji kazanımı sağlar.
  • Erkek basketbol ayakkabısında kullanılan ayak ile uyumlu kauçuk dış taban yapısında modifiye edilmiş zikzak tutuş deseni bulunur.
  • Nike LeBron XVI erkek spor ayakkabı, sakatlanmalarına karşı destek sağlamak amacı ile dolgulu bilek ve dahili aşil tendonu desteği ile tasarlandı.
  • Nike basketbol ayakkabısının üst kısmındaki ekstra bağcık delikleri kullanıcıların bağcıkları kişiselleştirmesini sağlar.
  • Estetik tasarımı ile dikkat çeken erkek spor ayakkabının dil kısmındaki karakteristik grafik desen iki ayakkabıya yayılır.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.