Nike LunarGlide 9 Kadın Spor Ayakkabı

#904716-502

469.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike LunarGlide 9 Kadın Spor Ayakkabı

Esnek, şık ve rahat Nike LunarGlide 9 kadın koşu ayakkabısı, sevilen modeli daha yumuşak ve rahat ayrıntılarla yeniliyor. Koşu ayakkabısı, her türlü zeminde ayağa olumlu cevap verebilen bir yastıklama sağlamak üzere yenilenmiş bulunuyor. Tasarımındaki ince ve zarif detaylar, ayakkabının üstün teknik özellikleri ile bir araya getirildiğinde, Nike LunarGlide 9 mükemmel bir kadın koşu ayakkabısı olarak karşımıza çıkıyor.

Mükemmel Ayak Desteği

Yenilenmiş modelde ayakkabının tasarımında kullanılan FLYWIRE kordonlar ile güçlü bir ayak desteği sağlanması amaçlanıyor. Geleneksel Nike modeline göre bu model daha kalın ve yumuşak yükseltilmiş FLYWIRE kordonlara sahip bulunuyor. FLYWIRE kordonlar basıncı eşit dağıtarak ayağın orta kısmını destekliyor. Koşu ayakkabısının üst yüzey dokusunu oluşturan FLYWIRE nefes alabilen ve ayağınızı serin tutan hafif bir materyal olarak oldukça hafif bir malzeme olma özelliği taşıyor. Ayrıca FLYWIRE bağcıklarla entegre olarak bağcıkları sıktığında daha fazla destek sunuyor.

Ayağı saran FLYWIRE yapı, koşu esnasında ayakkabının ayak ile bütünleştiği hissini yaratıyor. Ayağın üst yüzeyini destekleyen örgü dil yapısı, bağcıkların daha kavrayıcı biçimde ayağa tutunmasına yardımcı oluyor. Bu hafif ve ergonomik tasarım, sporcunun hızı üzerinde de olumlu etkiler oluşturuyor. Ayakkabının ağırlığını minimum seviyeye indiren bu üstün teknolojik tasarım, dinamik ve güçlü bir ayak desteği sağlıyor.

Yumuşak, Hızlı ve Hafif

Nike kadın koşu ayakkabısının tek parçadan oluşan üst bölümü, ayağın ön tarafında daha fazla havalandırma sağlaması amaçlanarak daha açık gözeneklerle konumlandırılıyor. Bu teknik detay, ayağınızın normalden daha fazla nefes alabilmesine imkan sağlıyor. Ayakkabının yumuşak ve sert köpük kombinasyonu çarpma etkilerine karşı koruma sağlıyor. Ayak bileğinde ekstra rahatlık sağlaması amaçlanan köpük bilek desteği, ayakkabının yumuşak bir dokunuşla ayağa yerleşmesine de yardımcı oluyor. Koşu ayakkabısının ayağa hafiflik ve üstün kavrama sağlayarak tam destek veren ergonomisi, sporcu yaralanmalarının da önüne geçmeyi hedefliyor.

Sert zeminde koşu yaparken ayaktaki sürtünmeyi azaltan ve bu yolla yorulmayı engelleyen hafif tasarım, ürünü fonksiyonel ve kullanışlı bir hale getiriyor. Ayakkabının pistona benzeyen dış taban bölümleri, her adımda çöküp geri yaylanan ve hızlı tepki veren bir yapıya sahip bulunuyor. Bu esneme özelliği, ayak tabanında güçlü bir destek hissi yaratıyor. Ayağın orta kısmının yanındaki lazer kesikler topuktan buruna geçişi yumuşatıyor ve böylece ayak her hareketinde güçlü bir itme desteği hissediyor.

Şık, Sportif ve Gösterişli

Hızlı ve dinamik bir koşu ayakkabısı olan Nike LunarGlide 9, kadınların ayak ergonomisine uygun ve ekstra güç katan mükemmel bir tasarım harikası olarak Nike ayakkabı serisindeki yerini buluyor. Ürünün üstün teknik özellikleri, şıklığından ödün vermeden sportif kalmayı da başarıyor. Kadın koşu ayakkabısının topuk dış bölümünde bulunan ekstra koruma, ayak hareketlerine kuvvetli bir destek sağlıyor. Yüksek performanslı koşu ayakkabısı olarak tasarlanan modelin tabanında bulunan taban desenleri, kaymayı önleyen ve zemin tutuşu sağlayan özellikler taşıyor.

Oldukça hafif bir koşu ayakkabısı olan modelde, markanın kimlik logosu geleneksel biçimde ayakkabının dış yan taraflarında konumlandırılıyor. Ayakkabının şık ve kaliteli görünümünü destekleyen marka logosu, ayakkabının renkleriyle bütünlük oluşturuyor. Birçok kombini başarılı biçimde tamamlayan gösterişli tasarımı, Nike kadın spor ayakkabısını vazgeçilmez bir ürün haline getiriyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.