Nike Match Goalkeeper SS19 Erkek Kaleci Eldiveni

#GS3370-410

99.90 TL 69.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN: 9
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
7 RENK

Nike Match Goalkeeper Erkek Kaleci Eldiveni

Kuru ya da yağmurlu... Hava koşulları nasıl olursa olsun, bir kaleci için topu en kısa sürede kavramak hayati önem taşır. Maçın kaderini belirleyecek talihsiz bir son dakika golü ile maçın kahramanı olmak arasında sadece ince bir çizgi bulunur. Bu kritik andan kahraman olarak çıkmanızı sağlayacak fark ise kaleci eldiveninde gizlidir. Hem yağışlı hem de yağışsız havalar için tasarlanmış olan Nike Match Goalkeeper Erkek Kaleci Eldiveni, futbol maçlarınızda olmazsa olmazınız olacak.

Farklı Hava ve Zemin Koşullarında Yüksek Kavrayış!

Nike Match Goalkeeper Futbol Eldivenleri, yumuşak dolguları sayesinde en şiddetli topları bile rahatça kontrol etmenizi sağlar. Avuç kısmında bulunan bu stratejik dolgu malzemesi, ellerinizin yastıklamayı rahatça yapmasına yardımcı olur ve bu sayede topu mükemmel bir şekilde karşılayabilirsiniz. Satın aldığınız günden itibaren olmazsa olmazınız olacak olan Nike Match Goalkeeper Erkek Kaleci Eldiveni ile koşullar nasıl olursa olsun yüksek kavrayış garanti altında olur. Profesyonel bir kalecinin ihtiyaclarına göre tasarlanmış olan eldivenin avuç kısmında bulunan yumuşak lateks köpük, şiddetli toplara karşı elinizi korur ve topun elinizde hız kesmesini sağlar. Hangi hızda gelirse gelsin, Nike Match Goalkeeper Erkek Kaleci Eldiveni, sayesinde topu durdurmak tahmin ettiğinizden çok daha kolaylaşır. Eldivenin avucuna yerleştirilmiş yumuşak lateks köpük, size farklı hava koşullarında üstün kavrayış yetkinliği sağlar.

Nefes Alan Kumaşı ile Ellerinizin Terlemesini Önler

Nike Match kaleci eldiveni, %38 lateks, %32 poliüretan, %18 eva ve %12 naylon karışımı kumaş yapısı ile esneklik, nefes alabilirlik ve sağlamlığı bir araya getirir. Özel kumaşı esneyerek ellerinizi rahatça kullanmanızı sağlar. Hava geçiren özelliği ile bu kumaş sizi topu kavrarken konforlu hissettirir.

Nike Match Goalkeeper Erkek Kaleci Eldivenleri, bileklerindeki ayarlı cırt cırtlı bant sayesinde bileğinizi ergonomik bir şekilde kavrar, bantları size en uygun sıklıkta kolayca ayarlayabilir ve eldivenin bileğinizi ne kadar sarmasını istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Ayrıca Nike Match Goalkeeper Erkek Kaleci Eldivenlerinin parmak kısımlarındaki nefes alan delikler sayesinde, dışarıdan eldivenin içine hava akışı sağlanarak ellerinizin terlemesinin önüne geçilir.

Kaliteli Malzeme ile Uzun Ömürlü Kullanım

Nike Match Goalkeeper Erkek Kaleci Eldiveni, içindeki lateks köpük desteği ve poliüretandan sayesinde dayanıklı bir yapıya sahiptir. Stratejik köpük doku, farklı şartlarda ve koşullarda yüksek performans, kavrayış üstünlüğü ve olası çarpmalara karşı ellerinizin korunmasını sağlar. Nike Match GoalKeeper Erkek Kaleci Eldiveni yapısındaki lateks sayesinde hem yeterince uzun ömürlü kullanımı sağlayacak sertlikte hem de performans ve güvenliğinizi en üst seviyeye çıkaracak koruma ve esnekliğine sahiptir. Latekse ek olarak eldivendeki poliüretan malzeme ile artan bu koruyucu özellikler, eklem yerlerinize ve avuç bölgesine ekstra koruma sağlayarak, güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarmayı amaçlar. Nike Match Goalkeeper Erkek Kaleci Eldiveni elde yıkamaya da uygundur.

Nike Match GoalKeeper Erkek Kaleci Eldiveninin Öne Çıkan Diğer Özellikleri

  • Eldivenin avucunda bulunan lateks köpük, tüm saha koşullarında yüksek performans ve kavrayış sunar.
  • Ergonomik tasarımı sayesinde bilekliğinizi dilediğiniz sıkılıkta bağlayabilirsiniz.
  • Parmak kısımlarına yerleştirilmiş hava delikleri ellerinizin hava almasını sağlayarak terlemeyi önler.
  • Stratejik dolgu ellerini yastıklamaya yardımcı olur.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.