Nike MD Runner 2 (GS) Spor Ayakkabı

#BV0757-100

259.90 TL 209.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike MD Runner 2 (GS) Spor Ayakkabı

80'li yıllardan izler taşıyan, çarpıcı, retro bir tarza sahip olan Nike Md Runner 2 (GS) Spor Ayakkabı, retro stili modern çizgilerle birleştirerek şık bir ayakkabı sunuyor. Nike MD Runner 2 Spor Ayakkabı, spor giyimde stilleri ve alışkanlıkları oluşturan cesur ve yenilikçi Nike'ın, genç çocuklar için hazırladığı konsept bir spor ayakkabıdır. Ayak sağlığına oldukça önem veren yapısı sayesinde günlük kullanımda birçok avantaj sunuyor. Bunun yanı sıra konforlu yapısı sayesinde rahatlığa önem verenlerin favorisi haline geliyor. Dinamik tasarımı sayesinde oldukça enerjik ve eğlenceli bir stile sahip olan ayakkabı, dayanıklı yapısı sayesinde de uzun süreli kullanıma uygun hale geliyor. Nike Md Runner 2 (GS) spor ayakkabı, şık çizgileri, ayak sağlığına önem veren tasarımı ve üstün teknolojinin sağladığı konforlu kullanım olanaklarıyla kullanıcılarını bekliyor.

Nike MD Runner 2 (GS) Spor Ayakkabı, spor giyimde stilleri ve alışkanlıkları oluşturan cesur ve yenilikçi Nike'ın, genç çocuklar için hazırladığı konsept bir spor ayakkabıdır. Nike MD Runner 2 Spor Ayakkabı, hayatlarının en enerjik ve güçlü dönemini yaşayan gençlerin beğenisine sunulan özel bir üründür. Koşuların gerektirdiği tüm unsurlardan esinlenilerek, retro bir ruhla, günlük kullanıma dönük olarak özenle tasarlanır. Nike MD Runner 2 Spor Ayakkabı, genç bünyelerin yaşamsal heyecanlarını destekler, hız ve direnç noktalarını, üstün tasarım özellikleri ile yakalar ve onları daha aktif bir hayata doğru ateşler.

Güce İlham Veren Tasarım

Nike'ın klasik çizgilerine sahip olan Nike Md Runner 2 (GS) Spor Ayakkabı, yumuşak köpük içeren hafif yastıklama sistemi ile, gerek günlük hayatta gerek hafif sporlarda ayak konforunu ve sağlığını en iyi şekilde korur. Ayakların rahatlığını sağlayan ve darbeleri emen bu yastıklama sistemi ile yürüyüşlerinizi, motivasyon ve enerji yitirmeksizin keyifle tamamlayabilirsiniz.

Nike Md Runner 2 Spor Ayakkabı, gençlerin etkinlik performansını, taban özelliği ile de yukarı taşır. Kauçuk taban, her tür yol ve zeminle mükemmel bir biçimde bütünleşerek kaymaları önler. En hızlı olmanız gereken yoğun anlarda bile duraksamadan ilerleyebilirsiniz. Nike Md Runner 2 ile okul günlerinizde, dışarı çıktığınız zamanlarda, tatillerde, ve günlük koşuşturmalarınızda, hareket özgürlüğünüz ve rahatlığınız hep daha yukarıya doğru ivmelenir.

Yüksek Konfor Düzeyi

Nike Md Runner 2 (GS) spor ayakkabı, ayak sağlığına gösterdiği hassasiyeti, konfor konusunda da gösteriyor. Oldukça hafif olan ayakkabı, ayağın daha doğal hareket etmesini sağlıyor. Köpük orta taban ise hafif yastıklama sağlıyor. Bu sistem sayesinde yürüme esnasında ayakta oluşan basınç, tüm ayakkabıya eşit bir şekilde yayılıyor ve lokal ağrıların önüne geçiyor. Bunun yanı sıra yumuşak bir yürüyüş hissi veren bu taban sayesinde konfor üst düzeye taşınıyor.

Ayrıca, aerodinamik bir tasarıma sahip olan Nike Md Runner 2 (GS) spor ayakkabı günlük kullanım için tercih ediliyor. Hafif yastıklama uzun süreli rahatlık hissi sağlarken, kauçuk dış taban ise üstün bir yol tutuşu sağlıyor. Bu sayede ıslak zeminlerde kayma riski minimum seviyeye indirilmiş oluyor. Nike Md Runner 2 (GS) spor ayakkabı, konforu maksimum seviyeye taşıyan yapısıyla kullanıcılarını bekliyor.

Waffle'dan ilham alınarak geliştirilen kauçuk dış taban ise ayak tabanının zeminde bulunan yabancı maddelerden korunmasını sağlıyor. Ayakkabını yan ve dil kısmında bulunan marka logosu ise kalite ve sağlamlığı vurgularken, ayakkabıya şık bir görünüm de katıyor. Nike Md Runner 2 (GS) spor ayakkabı, tüm bu özellikleriyle kullanıcılarını bekliyor.

Nike Md Runner 2 (GS) Spor Ayakkabının Özellikleri:

  • Günlük hayatınızda birçok kombininizle uyum sağlayarak şık bir görünüm sağlar.
  • Özel olarak geliştirilmiş deri ve kumaşı ile tüm kullanım süresi boyunca nefes alır.
  • Dış etkenlere maruz kalarak yıpranmaların önüne geçmek için oldukça sağlam bir yapıya sahiptir.
  • Ayak sağlığınızı, nefes alan kumaşı sayesinde destekler.
  • Kauçuk dış tabanı birçok farklı zeminde tutuş sağlar.

Nike Md Runner 2 Spor Ayakkabı, tasarlanırken, genç çocuklarının ve gençlerin enerjisinden ilham alınır. İçinde bulunduğumuz modern dünyanın, aktif, girişimci, hızlı ve her ortamda kolaylıkla sosyalleşebilen bu özel kuşağına, daha sağlıklı ve güvenli adımlar sunabilmek için üretilir. Her ayrıntısı özenle geliştirilir. Nike Md Runner 2 Spor Ayakkabı'nın tüm ayrıcalıklarına sahip olabilmek için barcin.com üzerinden siparişinizi oluşturur ve ona kolay bir biçimde sahip olursunuz

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.