Nike Mercurial Lite Shin Guards Erkek Tekmelik

#SP2120-703

119.90 TL 99.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
10 RENK

Nike Mercurial Lite Shin Guards Erkek Tekmelik

Futbol sırasında en çok kullanılan kaval kemiğinin darbelere karşı savunmasını sağlayan Nike Mercurial Lite Shin Guards Erkek Tekmelik, esnek tasarımı sayesinde hareket etme kabiliyetini engellemeyen model, oyuncunun futbol sahasındaki performansını artırıyor.

Fonksiyonel Tasarım

Düşük profilli dış katman tasarımıyla yastıklama düzeyini bir üst seviyeye yükselten Nike Mercurial Lite Shin Guards Erkek Tekmelik, erkek kullanıcılar ve sadece futbol için tasarlanır. Maksimum performansın gerekli olduğu futbol maç ve antrenmanlarında kaymayı önlemek amacıyla tekmelik tutucu desteği sağlayan model, hızlı gelen toplardan ve sert ayak darbelerinden bacakları korur. Maç ve antrenman boyunca oyuncunun; esnek, hızlı ve güvenli olmasını sağlayan model, aynı zamanda cildin tahriş olmasını da engeller. Futbol tutkunlarının, oyun ya da antrenman sırasında darbeler sonucu oluşabilecek sakatlık endişesini ortadan kaldırmaya yardımcı olarak gönül rahatlığıyla futbol oynama keyfi sunar.

Rahat ve Konforlu Kullanım

Nike Mercurial Lite Shin Guards Erkek Tekmelik modelinin tasarımında kullanılan materyallerin esnek oluşu oyuncunun daha rahat ve konforlu kullanımına fırsat tanır. Aynı zamanda ürün, vücut ısısının muhafaza edilmesini sağlar ve kaslar için sağlıklı bir sıkışma ortamı sunar. Güvenli ve konforlu bir futbol oyunu için beklenilen tüm özelliklerin bir arada bulunduğu model, keyifli bir futbol oyunu için en ideal seçenektir. Nefes alabilen geçme yerine sahip olan Nike Mercurial Lite Shin Guards Erkek Tekmelik, oyuncunun üzerine tam oturabilmesi ve rahat edebilmesi için sağ ve sol tekmelik olarak farklı şekilde tasarlanır. Cildin nefes almasını sağlayan model, terlemeyi önler ve kötü koku oluşumunun önüne geçmeyi başarır. Ayrıca alerjen madde içermeyen yapısı cilt ile temas edilen noktalarda herhangi bir alerji durumuyla karşılaşılmasını engeller. Darbeleri engelleyen sünger dış katmanı hem darbeleri emer hem de ürünün daha dayanıklı olmasını sağlayarak uzun süre kullanılabilmesini destekler.

Güvenli Kullanım

Dünyanın en çok izlenen ve sevilen oyunlarından biri olan futbol, dikkatli oynanmadığında kalıcı hasarlara sebep olabilir. Koruyucu ekipmanlarla birlikte oynanarak oyuncunun sakatlık riskinin en aza indirilmesini öneren uzmanlar, özellikle tekmelik kullanımının çok önemli olduğunu vurgular. Spor giyim dünyasında dünya lideri markalardan biri olan Nike’ın özel olarak tasarladığı Mercurial Lite Shin Guards Erkek Tekmelik modeli, dizin hemen altından başlayarak bileklere doğru uzanır. Dayanıklı materyaller kullanılarak tasarlanan model, darbelere karşı ayakları koruyarak kırılma riskini minimuma indirir. Ergonomik tasarımıyla ayağa tam oturan ürün, oyuncunun güvenliğini maksimum seviyeye çıkararak keyifli antrenman ve maç ortamı sunar. Güvenlik endişesinin ortadan kalkması oyuncunun psikolojik olarak da rahatlamasını sağlayarak oyun sırasındaki performansını doruk noktaya ulaştırır.

Diğer Özellikler

  • Ultra ince koruma, üstün yastıklama ve çarpma etkisi dağıtımı sağlayan teknoloji.
  • Esnek dış yüzey kaval kemiğini sararak doğal bir uyum sunar.
  • Dayanıklı dış katman, çarpma etkilerini dağıtması için yoğun köpükle birleştirildi.
  • Esnek kol yumuşak ve tam oturan bir kesim sunar.
  • %79 K reçine/ %21 EVA malzemeler kullanılarak hazırlanan Nike tekmelik, hem esneklik hem de maksimum performans sağlar.
  • %65 polyester/%19 kauçuk/%16 spandeks kullanılarak tasarlanan tekmeliğin germe yeri cildin nefes almasını sağlar ve aynı zamanda da hareket kabiliyetini engellemez.
  • Sadece futbol için tasarlanan model, elde yıkanır.

Futbolcu performansında sağladığı etkileri nedeniyle en çok tercih edilen koruyucu ekipmanlardan biri olan Nike Mercurial Lite Shin Guards Erkek Tekmelik modelini Barcin.com üzerinden tek tıkla sepetinize ekleyebilir ve satın alarak antrenman ya da maç sırasında güvenliğinizi ve konforunuzu maksimuma ulaştırabilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.