Nike Mercurial Prestige SU19 Futbol Topu

#SC3898-100

129.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Mercurial Prestige Futbol Topu

Nike Mercurial Prestige Futbol Topu, futbol dünyasına hazırladığı giyim ürünleri, ayakkabı ve aksesuarla futbolun arkasındaki itici güç olan Nike'ın ürettiği ve tüm zeminlerde futbol keyfini tam anlamıyla hissedebilecekleri özel bir üründür. Nike Mercurial Prestige Futbol Topu ile dünyada en çok ilgi gören, milyonlarca kişi tarafından izlenen ve oynanan en popüler spor olan futbola, siz de daha güçlü bağlarla bağlanabilirsiniz.

Oyunda Devam Et

Nike Mercurial Prestige Futbol Topu, amatör ve profesyonel tüm sporcuların antrenman ve maçlarında futbol keyfini üst tonlarda yaşayabilecekleri tüm mükemmel özellikleri üzerinde taşır. Dokulu kaplaması, topun ayakla temasında itiş gücünü ve akıcılığı aynı oranda gerçekleştirir. Bu yüksek ayrıcalık sayesinde topu ayağınızda daha uzun süreler tutabilir, hedeflediğiniz noktaya kolay bir biçimde isabet ettirebilirsiniz. Bu dokunun ideal temas özelliği aracılığı ile top ayağınızdayken kavis vererek havada istediğiniz yöne yöne doğru rota oluşturabilirsiniz. Nike Mercurial Prestige Futbol Topu futbolda şansa yer vermez.

Kaplamanın tasarımsal özelliği retro öğeler barındırır. Nike'ın geçmiş ürettiği Mercurial kramponlarla aynı ruhu taşır. Nike Mercurial Prestige Futbol Topu'nun bu niteliği, nostaljik öğelerle modern spor hayatının enerjisini, iddialı bir biçimde harmanlaması anlamına gelir. Ürüne ait ince düşünülmüş bu detay, topun işlevselliğinin ve kullanım yararlarına ek olarak görünüm açısından da kişinin spor enerjisini tek başına yükseltir. Nike Mercurial Prestige Futbol Topu ile oyununuzu hız kesmeden sürdürebilirsiniz.

Nike Mercurial Prestige Futbol Topu, kauçuk iç lastiğe sahiptir. Kauçuk iç lastik, içteki hava basıncının en iyi şekilde korunmasını olanaklı kılar. Hava basıncının eksik ya da fazla olması sporu zorlaştıran, keyif kaçıran bir unsurdur. Nike Mercurial Prestige Futbol Topu, ideal hava basıncını içinde tutarak maç ya da antrenman sırasında yaşayabileceğiniz olumsuzlukları en aza indirger.

Nike Mercurial Prestige Futbol Topu, çocuk ve yetişkin futbolseverlerin yararlanabileceği farklı ölçülere sahiptir. Hangi yaşta olursanız olun, onunla tüm maharetlerinizi gösterebilirsiniz. Heyecan dolu maçlar yapabilir, yapacağınız estetik hareketler ve atacağınız gollerle tribünleri coşturabilirsiniz.

Sporun Markası Nike

Dünyanın en büyük spor markası Nike, yalnız giyim ve ayakkabı değil, spor için gereken tüm aksesuarlarda da kaliteli dayanıklı ve estetik ruh taşıyan malzemeleri üreterek tüketicilerinin beğenisine sunar. Nike'ın ürettiği ürünlerle herhangi bir spor, en keyifli aktivite haline gelir.

Göz Alıcı Teknik Özellikler

  • 26 panelli tasarım
  • Dokulu kaplama mükemmel temas ve yapı sunar.
  • Retro grafik tasarım, geçmişe atıfta bulunur, yeniyle optimize eder.
  • Kauçuk iç lastik bölümü hava basıncını topun her yerine aynı oranda dağıtır ve oyun boyunca sabitler.
  • Kullanılan malzemeler: %60 kauçuk, %15 poliüretan, %13 polyester, %12 EVA. Basınç, dayanıklılık ve akıcılık bu farklı maddelerin doğru oranlarda bir araya gelişi ile sağlanır.

Futbolu bir yaşam biçimi olarak düşünüyor ve futboldan alacağınız hazzı yukarılara taşımak istiyorsanız Nike Mercurial Prestige Futbol Topu sizin için yeterlidir. online spor mağazası olan Barcin.com'un kapıda ödeme, kredi kartına taksit, iade ve değişim seçeneklerinden size en uygun olanını seçerek ürünü kendiniz ya da sevdikleriniz için satın alabilir, sporun bedeninize, zihninize ve ruhunuza iyi gelen etkisinin neşesini deneyimleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.