Nike MercurialX Vapor XII Academy Turf SS19 Erkek Halı Saha Ayakkabı

#AH7384-070

399.90 TL 279.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 42
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Nike MercurialX Vapor XII Academy Turf Erkek Halı Saha Ayakkabı

Born Mercurial

Spor giyim ve spor ekipmanlarının en iddialı markalarından biri olan Nike, satışa sunduğu ürünlerde kullandığı son teknoloji ve kaliteli malzemelerle adından sıklıkla söz ettirir. Sentetik zeminler için özel olarak üretilen Nike MercurialX Vapor XII Academy Turf Erkek Halı Saha Ayakkabı, şık tasarımı ve ayak dostu formuyla, hem dikkatleri üzerinde toplar hem de kullanıcılarının beklentilerini tam anlamıyla karşılar. Birçok sporcu tarafından tercih edilen Nike MercurialX Vapor XII Academy Turf Erkek Halı Saha Ayakkabı, sahip olduğu detaylar sayesinde futbol oynama zevkini doruklarda hissetmenizi sağlamakla birlikte, halı sahaların aranılan yıldız oyuncusu olmanızın da önünü açar.

Halı Sahaların Aranılan Ekipmanı

Nike MercurialX Vapor XII Academy Turf Erkek Halı Saha Ayakkabı, sıra dışı nitelikleriyle halı sahaların aranılan ekipmanı olma özelliğini bünyesinde barındırır. Ürün, fiziksel yapı itibariyle ayağı saran bir forma sahiptir. Bu sayede futbol maçı esnasında top sürdüğünüzde, top kontrolü yaptığınızda, pas verdiğinizde, şut çektiğinizde yani kısacası topla ayağınızın buluştuğu her an olağanüstü bir top teması sunar ve ayağınızı sanki hiçbir şey giymemiş gibi rahat bir şekilde kullanmanıza olanak tanır. Destekli yapısı sadece başarılı top kontrolü gerçekleştirmenize yardımcı olmaz, bununla birlikte hızlı koşular, sıçramalar, ani dönüşler gibi vücut ağırlığınızın ayaklarınıza olumsuz etki edebileceği durumlarda da, ayak ve bilek bölgesini destekleyerek rahat hareket edebilmenizi sağlar. Nike MercurialX Vapor XII Academy Turf Erkek Halı Saha Ayakkabının tabanında kullanılan hafif yastıklama teknolojisi, dış taban üzerinde bulunan krampon çivilerinin ayağınıza yaptığı basıncı azaltır ve maç boyunca herhangi bir ve konsantrasyon kaybı hissetmezsiniz. Performansınızı üst seviyelere çıkaracak olan bu model, teknik özellikleriyle profesyonellerin de sıklıkla tercih ettiği bir üründür.

Zor Koşulları Avantaja Çeviren Ayakkabı

Nike MercurialX Vapor XII Academy Turf Erkek Halı Saha Ayakkabı zor koşulların kolayca üstesinden gelebilecek fiziksel donanıma sahiptir. Kauçuk çivili halı saha dış tabanı, sentetik zeminlere adeta bir vantuz gibi yapışarak, güvenle ve emin adımlarla hareket etmenizi sağlar. Bu sayede kafanızda canlandırdığınız hareketi yapmak istediğinizde ya da ani koşularda ve keskin dönüşlerde bulunduğunuzda, denge kaybı korkusu yaşamadan planladığınız hareketi özgürce sergileyebilirsiniz. Modelde kullanılan leke bırakmayan dış taban sayesinde, Nike MercurialX Vapor XII Academy Turf Erkek Halı Saha Ayakkabıyı hangi zemin koşulunda kullanıyor olursanız olun, çantanıza ya da ayakkabı dolabına koymadan önce silmek zorunda kalmadan gönül rahatlığıyla kaldırabilirsiniz. Üretiminde kullanılan sentetik malzeme yapısı, ayak ve bilek bölgesini desteklemenin yanı sıra, kullanım rahatlığını da beraberinde getirir. Sentetik özelliği sayesinde ayakkabının fiziksel yapısı, ayağınızın anatomik şekline ve anlık değişikliklerine cevap vererek sıkılaşır ya da gevşer. Dolayısıyla hem kan dolaşımınız olumsuz etkilenmez hem de ayağınızın rahat hareket edeceği bir ortam oluşur.

Nike MercurialX Vapor XII Academy Turf Erkek Halı Saha Ayakkabının Benzersiz Özellikleri

  • Hafif yastıklama teknolojisi, ayakkabı içerisinde oluşan basıncı azaltarak konforlu bir kullanım sağlar.
  • Kauçuk çivili halı saha tabanı, sentetik zeminlerde krampona üst düzey yol tutuşu özelliği kazandırır.
  • Leke bırakmayan dış tabanı, kullanım sonrası temizlik işlemini kolaylaştırır ya da tamamen ortadan kaldırır.
  • Sentetik yapısı, rahat ve destekli kullanım özelliklerini bir arada sunar.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.