Nike Metcon 4 Erkek Spor Ayakkabı

#AH7453-001

679.90 TL 479.90 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 40
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Metcon 4 Erkek Antrenman Ayakkabısı

İtme hareketlerinden depara, ağırlık kaldırmadan ipe tırmanmaya, ağırlık çalışmadan kısa mesafeli koşmaya kadar en yoğun antrenmanlar için özel olarak tasarlanmış Nike Metcon 4 erkek antrenman ayakkabısı, spor yaparken maksimum keyif ve rahatlık sunar. Her noktasında sporcunun rahatlığı düşünülerek tasarlanan ayakkabı, yorucu antrenmanlardan ayakların daha az etkilenmesini sağlar. Güçlü bir taban ve esnek malzeme ile üretilen Metcon 4 uzun süreli antrenmanlar için mükemmel uygunluk sunar.

Üstün Zemin Desteği

Tüm antrenmanlar için ayakkabı seçimi çok önemli. Antrenman ayakkabısında tabanda kullanılan materyalin dayanıklı ve rahat olması ayak ile zemin arasındaki tutuşun sağlam olmasını destekler. Nike Metcon 4 erkek antrenman ayakkabısı zeminden daha güçlü destek almaya imkân verir. Zemin desteğinin üst düzey olması, daha az sakatlık riski, daha güçlü ağırlık çalışmaları ve daha iyi bir antrenman tecrübesi olarak kullanıcıya geri döner. Metcon 4 aynı zamanda olağanüstü dayanıklılık sunar. Koşu ve sıçrama gibi aktiviteler için de esneklik sağlayan taban, daha verimli antrenmanlar yapılmasına yardımcı olur. Ayakkabının üzerindeki file doku ise ayakkabının ağırlığını azaltarak daha hafif bir ayakkabı kullanımına imkân verir.

Sürtünmeyi Azaltan Topuk Yapısı

Hafif ve dayanıklı Metcon 4’te kullanılan malzemeler, burundan topuğa kadar güçlü bir kullanım sunarak, ayakkabının ömrünü uzatır. Ayakkabıda kullanılan alçak taban, topuk kısmında daha sert, parmak kısmında ise daha yumuşak yapıdadır. Sert ve yumuşak tabanın birleşimi ağırlık çalışmalarında destek sağlarken, kısa koşularda ise esnek yastıklama etkisi gösterir. Topukta kullanılan dolgulu yapı, duvar egzersizlerinde sürtünmeyi azaltır. Topuk tutma tokası olarak da adlandırılan topuk klipsi teknolojisi, daha sıkı bir zemin tutuşuna yardımcı olarak kaymaları engeller. Ayak tabanında bulunan yapışkan kauçuk, özellikle itme hareketleri sırasında ekstra tutuş sağlar. Ayağın orta kısmını saran dokulu kauçuk, ip ile yapılan egzersizlerde sporcunun yere sağlam basmasına yardımcı olur. Topuk yapısı, ağırlık kaldırırken veya yoğun antrenman sırasında sporcunun zeminle bağlantısını daha iyi hissetmesinin sağlar.

Flywire Teknolojisiyle Ekstra Hafiflik

Bir ayakkabının topuk yüksekliği hareket kabiliyetini etkileyen en önemli faktörler arasında yer alır. Nike Metcon 4 erkek antrenman ayakkabısı uygun topuk yapısıyla sporcuların koşu ve sıçrama gibi aktivitelerinde yüksek verim almalarına katkı sunar. Ayakkabıda kullanılan hafif flywire kordonlar ihtiyaç duyulan zamanda ayakları destekler. Nike’ın flywire teknolojisi, kullanıcılara ihtiyaç duyulan noktalarda destek vermek için adeta asma köprüdeki halatlar gibi işlev görür. Flywire, ayakkabıya stratejik olarak yerleştirilmiş tellerden oluşur. Ayakkabının üst kısmına yerleştirilen flywire kordonlar, ağırlığı azaltarak ayakkabı yokmuş gibi bir his verir. Metcon 4’teki 6 delik, bağcıkların istenildiği gibi ayarlanmasına imkân vererek, ayaklara rahatlık sunar. Ayakkabının soft dil kısmı, bağcıklar ile ayak tarağının arasında yastıklama görevi görür. Bilek ve topuk kısımlarında kullanılan file incelik sunarken ayağın serin kalmasına da yardımcı olur.

Ayağa saran bir yapıda tasarlanan Nike Metcon 4 erkek antrenman ayakkabısı, nefes alan malzemeler sayesinde kısa veya uzun süreli kullanımlarda ayakların terlemesini engeller. Ayakların şeklini alan esnek malzemelerden üretilen Metcon 4, ayak konforunu arttırır. Spor yaparken şık görünmeyi de önemseyen erkekler için ideal bir ayakkabı olan Metcon 4, bir antrenman ayakkabısının tüm gerekliliklerini yerine getirir.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.