Nike Motion Adapt Bra Kadın Büstiyer

#888575-374

159.90 TL 119.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Motion Adapt Bra Kadın Büstiyer

Göğüs, kas dokuya sahip değildir, spor yaparken gerekli dış destek sağlanmazsa kadınların göğüs çeperinin şekilli kalmasını sağlayan bağlar zarar görebilir ve bu da göğüs sarkmalarına ve çeşitli deformasyonlara sebep olur. Özellikle göğüs desteksiz yapılan zıplama ve koşu aktiviteleri sırasında göğüslerde ağrı ve sarkma kaçınılmazdır. Zarar gören bağlar cerrahi müdahale olmaksızın eski haline getirilemez. Spor sütyenleri göğüsleri sabitleyip istenmeyen sonuçları önlemek için gereklidir. Her kadın; koşu, güç egzersizi, zıplama, atlama gibi aktiviteleri içeren egzersizler sırasında spor sütyeni giymelidir. Bu ürün gerekli olduğu kadar şık bir görünüm de sağlar, sportif stilinizi büstiyerinizle tamamlayabilirsiniz.

Yüksek Destek ile Çok Yönlü Spor Deneyimi

Antrenmanınız yoga ile başlayıp koşu ve zıplama aralıklarında güç egzersizleriyle devam edebilir. Bu üstün bra ile düşük destekli Büstiyer rahatlığını tüm seviyelerdeki egzersizlerinizde yüksek destekli şekilde yakalayabilirsiniz. Bir kadın sporcunun tam ihtiyaç duyduğu anda gerekli desteği ultra konforlu bir şekilde sağlar. Başka bir deyişle, Nike Motion Adapt Yüksek Destekli Kadın Spor Sütyeni her egzersiz için tasarlanmış yüksek performanslı bir üründür.

Nike Motion Adapt Yüksek Destekli Kadın Spor Sütyeni ilk bakışta temel bir spor sütyeni gibi görünebilir. Ama içinde gizli bir teknoloji bulunur. Sütyenin iç kısmı, göğsü şekillendirmek için gerilen ve etki hissettiğinde kilitlenebilen köpük ve polimer bileşimi yeni nesil adaptif malzemeye sahiptir. Bu benzersiz yumuşak malzeme, bedene ve harekete göre şekillenir ve çok esnektir. Düşük yoğunluklu egzersiz yaparken sizinle kusursuz uyumla hareket eder. Hızla hareket ettikçe, materyal daha da destekleyici hale gelir ve göğüs bölgesini sabit tutar. Ardından hareketinizin hızı azaldığında malzeme tekrar rahatlar.

Benzersiz Adaptasyon

Büstiyer'in ön kısmını çok yavaş çekerseniz, adaptif kumaşın ellerinizle hareket ettiğini hissedersiniz. Ama çok çabuk ve zorla çekerseniz kumaş kilitlenerek harekete karşı direnir. İleri teknoloji ve kalitenin gereği olarak, yüksek hızlı hareket sırasında kusursuzca sabit kalır. Ama bu destek seviyesi, sütyenin her tarafında gerekli değildir. Bu nedenle tasarımcılar, yüksek destekli malzeme yeniliğini sadece göğüs boyunca konumlandırmışlardır. Göğüs altı bandı bedeninize tam oturur ve rahattır. Ürünün düz dikişleri, teninizde yumuşak bir his uyandırır.

Nike Dri-Fit ile Kuru ve Serin Kalın

Nike Dri-Fit, her yoğunluktaki spor sırasında terlemeyle oluşan ıslaklığı ciltten uzaklaştırır ve kumaşın üst yüzeyine taşıyıp buharlaşmasını sağlar. Bu üst düzey performansa sahip mikrofiber kumaş, en çok ihtiyaç duyulan noktalarda hava akışına olanak tanır ve vücudun serinlemesi için stratejik olarak konumlandırılmış havalandırma bölümleriyle ferahlatır. Nike Motion Adapt Yüksek Destekli Kadın Spor Sütyeni, en zorlu antrenmanlarınızda bile kuru kalarak performansınıza odaklanmanızı kolaylaştırır. Vücut ısısının en yüksek olduğu anlarda dahi Dri-Fit teknolojisi kuru kalmanıza ve rahat etmenize destek olur.


Ürün Materyali

Ürün gövdesi, %65 naylon ve %35 spandekstir. Orta arka file & alt kısmı, %81 naylon ve %19 spandekstir. File astarı, %80 polyester ve %20 spandekstir. Göğüs pedi, %100 poliüretandir. Ped arkası kumaşı: %92 polyester ve %8 spandekstir. Ürün, etiketinde yer alan yıkama talimatına uygun şekilde makinede yıkanabilir.

US
EU
Göğüs
Göğüs
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
1. Mezurayı tam göğüs üzerine yerleştirin. Ölçümü yaparken mezuranın sırtınızdan kaymamasına özen gösterin. Eğer tabloya göre ara ölçü değerlerine sahipseniz, en yakın beden ölçüsüne göre seçim yapmalısınız. 

2. Mezurayı kollarınızın altından geçirerek tam göğüs altınıza yerleştirin. Ölçümü yaparken mezuranın yere paralel şekilde durmasına dikkat edin. Eğer tabloya göre ara ölçü değerlerine sahipseniz, en yakın beden ölçüsüne göre seçim yapmalısınız.

Eğer sütyen ölçünüzü biliyorsanız tabloda ölçünüze karşılık gelen bedene göre seçim yapabilirsiniz. Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alın. 
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.