Nike Neymar B Dry Hoodie QZ SS19 Kapüşonlu Çocuk Sweatshirt

#AO0742-010

239.90 TL 179.90 TL

Peşin fiyatına 6 taksit ve ücretsiz iade/değişim imkanıyla satın almak için sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Neymar B Dry Hoodie QZ Kapüşonlu Çocuk Sweatshirt

Tasarım ilhamını efsanevi futbolcu Neymar'ın kendisinden nefret edenleri susturan ikonik "Shhh..." dövmesinden alan Nike Dri-Fit Neymar Jr. Kapüşonlu Üst, dikkat çekici bir modele sahiptir. Göz alıcı grafiklerle tasarlanmış Hoodie, kuru kalmayı destekleyen ve ter tutmayan teknolojilerle yaratılmıştır.

Gün Boyu Rahat ve Kuru Hissettiren Detaylar

Dri-Fit teknolojisi ile tasarlanan Nike Neymar B Dry QZ Kapüşonlu Çocuk Sweatshirt, teri hızla uzaklaştıran kumaş dokusu ile öne çıkıyor. Sadece aktiviteye odaklanmayı kolaylaştıran bu yeni nesil tasarım özelliği, gün boyu çocuğunuzun kendini daha rahat ve formda hissetmesini sağlıyor. Sol omuzda konumlandırılan fermuar, ürüne şık ve karizmatik bir kimlik kazandırmanın yanı sıra giyip çıkarmada da büyük kolaylık sağlıyor. Fermuarın üzerinde bulunan rüzgarlık patı, fermuarın görünümüne sunduğu zarif katkının yanı sıra fermuarın çeneye değdiğinde oluşturacağı soğukluk hissini de ortadan kaldırmış oluyor. Ayrıca fermuar yardımıyla, çocuğunuz kendini daha sıcak hissettiği anlarda kolayca havalandırma sağlayabilirsiniz.

Şık ve Sıra Dışı Bir Stil

Neymar'ın cesur stilini yansıtan Nike Neymar B Dry QZ Kapüşonlu Çocuk Sweatshirt modelinin sağ yan tarafında bulunan fermuar, ürünün kullanımına şık bir katkı sunuyor. Ürünün kullanımını daha konforlu hale getiren bu fermuar, aynı zamanda ürüne sıra dışı bir stil kazandırmayı başarıyor. Kapüşon içerisinde tasarlanan ve Neymar'ın ikonik "Shhh..." dövmesinden ilham alan baskılar, Nike Neymar B Dry QZ Kapüşonlu Çocuk Sweatshirt modeline ayrıcalıklı bir kimlik katkısında bulunuyor. Kapüşon ve kolların üst kısmında, diğer bölümlerle kontrast oluşturan mat kumaşlar kullanılıyor.

Daha Fazla Konfor Beklentisi Olanlar İçin Tasarlandı

Standart kalıp ile tasarlanan Nike Neymar B Dry QZ Kapüşonlu Çocuk Sweatshirt modeli, rahat ve kullanışlı yapısıyla öne çıkıyor. Ürünün görünmez parmak delikleri, yoğun aktiviteler esnasında kolların geri kıvrılmasını ve savrulmayı önlüyor. Nike Neymar B Dry QZ Kapüşonlu Çocuk Sweatshirt modelinin yan tarafında bulunan cepler, spor yaparken çocuğunuzun yanında bulundurmak isteyeceği küçük materyallerin güvenle saklanması için fermuarlı olarak tasarlanıyor. Ürün, düşük sıcaklık ve kısa yıkama süresine sahip programlarda, rahatlıkla çamaşır makinesinde yıkanıyor.

Nike Neymar B Dry Hoodie QZ Kapüşonlu Çocuk Sweatshirt Dikkat Çeken Özellikleri

  • Ürünün gövde ve kapüşon astarı %100 polyester, paneller %100 naylon kumaşlarla tasarlanmıştır.
  • Nike Neymar B Dry QZ Kapüşonlu Çocuk Sweatshirt modeli, ürün etiketinde bulunan yıkama talimatlarına uygun şekilde çamaşır makinesinde kolayca yıkanabiliyor.
  • Kapüşon içerisinde "Shh.." yazan baskı bulunuyor; bu baskı Neymar'ın cesur stilini yansıtıyor.
  • Görünmez parmak delikleri ile tasarlanan kapüşonlu üst, koşu ve yoğun aktiviteler esnasında ürünün sabit durmasını sağlayarak kullanım avantajı sunuyor.
  • Fermuarlı yan cepler, küçük objeler için güvenli bir saklama alanı oluşturuyor.
  • Fermuar detayı ile tasarlanan sol omuz, ürünü giyip çıkarmada büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca modele şık ve havalı bir görünüm kazandırıyor.
  • Dri-Fit teknolojisi, ürüne çocuğunuzun daima kuru hissetmesi için avantaj sağlıyor. Dikkatini performansına odaklaması bu sayede kolaylaşıyor.
  • Dünyanın en ünlü futbol yıldızlarından Neymar'dan ilham alan Nike Neymar B Dry QZ Kapüşonlu Çocuk Sweatshirt tasarımı, ürünün üzerinde bulunan Nike logoları ile sportif ve karizmatik bir görünüm kazanıyor.
  • Ürünün reglan kol ile tasarlanmış olması, konforlu bir kullanım avantajı sağlıyor. İki parçalı olarak tasarlanan kol yapısı, kapüşonlu üst modelinin vücuda rahat bir biçimde yerleşmesine katkı sağlıyor.

Siz de hemen şimdi Barcin.com üzerinden siparişinizi verebilir, Nike Neymar B Dry Hoodie QZ Kapüşonlu Çocuk Sweatshirt; Cesur Neymar Stili ürününe kolayca sahip olabilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.