Nike Odyssey React Erkek Spor Ayakkabı

#AO9819-001

629.90 TL 469.90 TL

İndirim avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Odyssey React Erkek Spor Ayakkabı

Nike Odyssey React Erkek Spor Ayakkabı, ihtiyacınız olanı; olağanüstü rahatlıkla sunarak, hedeflerinize ulaşmanızı sağlar. INSTANT GO sloganıyla piyasaya sunulan Nike Odyssey React Erkek Koşu Ayakkabısı sizi destekleyen, dayanıklı bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda yumuşak ve hafif olmasıyla, konfor ve rahatlığı bir araya getirmektedir. Tüm dünyada kalitesi ve kullandığı teknolojilerle her koşulda sporcular tarafından tercih edilen Nike markasının özellikle koşucular için üretilen Nike Odyssey React Erkek Koşu Ayakkabısı günlük kullanımda da şıklığıyla ön plana çıkmaktadır.

Nike React Köpük Yastıklaması

Nike Odyssey React Erkek Spor Ayakkabınızda özel olarak geliştirilmiş Nike React köpük yastıklaması kullanılmaktadır. Siz koşarken hızlı tepki verebilmesi için yastıklaması sert ama buna rağmen hafif ve dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Böylelikle iki farklı kutbun birlikteliğinden, sizi her zaman daha ileriye taşıyacak keyifli ve yüksek performansa sahip bir koşu deneyimi ortaya çıkmaktadır.

Nefes Alabilen Hafif Kumaş

Ayak sağlığınız için ayakkabınızın kumaşının yapısı çok önemlidir. Nike Odyssey React'in üst kısmı, diğer Nike ürünlerinde olduğu gibi kaliteli malzemeyle birlikte nefes alabilen hafif kumaştan üretilmiştir.

Enerji Harcadıkça Daha Çok Kazan

Nike Odyssey React Erkek Koşu Ayakkabısı esnekliği ile ön plana çıkmaktadır. Ayağınız zemine değdiği anda sahip olduğu hızlı tepki kabiliyeti sayesinde Nike React köpük geriye doğru esneyerek atmış olduğunuz adımınızın etkisine tepki verir. Nike React benzer yumuşaklıktaki diğer ürünlere göre daha çok enerji kazanmanızı sağlar.

Nike Uzmanlığıyla Her Zaman İlk Günkü Gibi

Nike spor ekipmanlarındaki uzmanlığını uzun yıllardan beri yaptığı çalışmalarla, sporcuların ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek kazanmıştır. Bu yüzden dünyaca ünlü sporcuların da tercihi olan Nike ürünleri aynı zamanda onlar tarafından test edilmektedir. Şampiyon koşucu Galen Rupp ile Nike React'in yastıklama performansı için yapılan testlerde; yaklaşık 300 milden sonra bile yeni gibi kalmıştır. Bu özel köpük, basınca dayanıklı olduğu ve her koşulda şeklini koruduğu için sizi yarı yolda bırakmaz. Nike Odyssey React Erkek Koşu Ayakkabınızı kullandığınız her koşuda ilk günkü heyecan verici deneyimini size tekrar yaşatır.

Konfor ve Harika Görünüm Bir Arada

Her bir ayrıntısı incelikle tasarlanmış olan Nike Odyssey React Erkek Koşu Ayakkabınızın üst kısmı nefes alabilen jakar kumaştan üretilmiştir. Ayakkabının ayak tarağı kısmınıza denk gelen bölümünde ise daha açık örgülü kumaş kullanılmıştır. Böylece siz hareket halindeyken oluşan ısıyı dışarı atıp ayaklarınızın serin kalmasını sağlar. Bilek kısmında ise hafif köpük kullanılmıştır. Buradan bilek kısmınızı sararak yumuşak ve rahat bir his uyandırır. Siz hareket halindeyken ayağınızın daha dengeli ve sağlam yere basabilmesi için, iç kısmı da özel olarak dizayn edilmiştir. Esnek bir yapıya sahip iç kısım, ayak bileğinizden orta kısma kadar ayağınızı çorap gibi sararak sabitler ve rahat tutar. Böylece konforunuzu artırır. Topuk katmanı; ayakkabınızın arka kısmında ayağınızı destekleyerek koşarken adımınızı yere daha sağlam basmanızı sağlar, denge kaybını önler. Nike Odyssey React Erkek Koşu Ayakkabınızın dış tabanında benzerlerine göre daha fazla kauçuk kullanılmıştır. Topuk-burun mesafesi ise 10 mm'dir.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.