Nike Paris Saint Germain Skills Mini Futbol Topu

#SC3337-421

69.90 TL

Peşin fiyatına 6 taksit ve ücretsiz iade/değişim imkanıyla satın almak için sepete ekle.

BEDEN: 1
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Paris Saint-Germain Skills Mini Futbol Topu

Antrenmanlarda ayak hareketlerini en ideal şekilde geliştirmeniz için tasarlanan Nike Paris Sain Germain Skills Mini Futbol Topu, sahada yepyeni bir duruş kazanmanızı sağlar. Ayak hareketlerindeki becerilerinizi, vuruş rahatlığı ve dayanıklılığı sayesinde yeni bir seviyeye çıkarmanıza yardımcı olur. Nike Paris Saint Germain Skills mini futbol topunun dayanıklılığı ise 32 panelli tasarımından gelir. Nike mini futbol topunun sahip olduğu bu özel tasarım isabetli top uçuşu sağlar.

Dayanıklılık ve Kulüplere Özel Tasarımlar Bir Arada

Nike Paris Saint-Germain Skills mini futbol topu, isabetli top uçuşu sağlayan 32 panelli geleneksel tasarımı ve vuruş rahatlığı sayesinde futbol sever çocuklar tarafından antrenmanlarda olduğu kadar maçlarda da çokça tercih edilir. Nike Paris Saint-Germain Skills mini futbol topu sağlam makine dikişli TPU kaplama ile dayanaklı dış tasarıma sahiptir. Sahip olduğu bu dayanıklı kaplama sayesinde de teması geliştirir. Nike oyununuzu yepyeni bir seviyeye ulaştıracak bu tasarımda hem iç hem de dış dayanıklılığa önem verir. Nike Paris Saint-Germain Skills Mini futbol topunun bütil iç lastiği, havayı daha iyi koruyarak topun şeklinin bozulmamasını sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca kulüplerin grafikleri ve renklerinin de bulunduğu tasarımlarda tuttuğunuz takıma duyduğunuz bağlılığı gösterir.

Nike Mini Futbol Topunun İçerdiği Malzemeler

Nike Paris Saint-Germain Skills mini futbol topu sağladığı vuruş rahatlığı ve dayanıklılığının yanında 5 farklı top boyutu sunar. Bir numaralı top boyutu mini top olarak adlandırılırken, 3 numara 8 yaş altı, 4 numara 8-12 yaş aralığındaki çocukların ve 5 numara ise 12 yaş ve üzerinin kullanabileceği tasarımla öne çıkar. Ayrıca Nike mini futbol topunun içerdiği ayrıntılı malzemeler %60 kauçuk, %15 poliüretan, %13 polyester, %12 EVA maddelerini içerir.

Nike Paris Saint-Germain Skills Mini Futbol Topunun Öne Çıkan Özellikleri

  • Kolay vuruş özelliği sayesinde çocukların ayak hareketlerini geliştirmesini sağlar.
  • Geleneksel 32 panelli tasarımıyla dayanıklılığı artırır.
  • Dayanıklılığı ve isabetli top uçuşu sayesinde oyunu yepyeni bir seviyeye taşır.
  • Mini futbol topu sağlam makine dikişli TPU kaplaması teması geliştirmenizi kolaylaştırır.
  • Dış tasarımı kadar iç tasarımının dayanıklılığıyla da dikkat çeken Nike mini futbol topu, bütil iç lastiği sayesinde havanın ve şeklin daha iyi korunmasını sağlar.
  • Tüm bu özellikleriyle ayak becerilerinizi geliştirmenizi kolaylaştırır.
  • Kulüplerin grafik ve renklerinin olduğu tasarımla takımınıza duyduğunuz bağlılığı gösterir.
  • Nike Paris Saint-Germain Skills mini futbol topu 8 yaş altı çocuklardan 12 yaş ve üzeri çocuklara kadar ayak becerilerini geliştirecek top boyutları sunar.

Fulbol tutkusuna yeni bir soluk getirecek Nike'ın ürettiği Paris Saint-Germain Skills mini futbol topuna sahip olmak çocukların oyun becerisini geliştirdiği gibi futbol oynamaktan aldığınız keyfi ve verimliliği yeni bir seviyeye taşır. Dayanıklı iç ve dış tasarım sunar. Ayrıca farklı dış tasarım seçenekleriyle size sunulur. Çocukların oyun becerisini ve vuruş konforunu sağlamak için tasarlanır. Nike'ın geleneksel tasarımıyla size sunulan bu tasarım harikası ürüne sahip olmak çok kolay! Çocuğunuzun futbol becerisini geliştimek için, sevdiği takımın tasarımına sahip Nike'ın ürettiği mini futbol topunu ona hediye edebilirsiniz. Üstelik dayanıklılığı kulübünüze özel tasarımlarla bir araya getiren Nike Paris Saint-Germain Skills mini futbol topuna Barcin.com'un sunduğu ayrıcalıklarla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.