Nike PG 2.5 Erkek Spor Ayakkabı

#BQ8452-007

579.90 TL 459.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike PG 2.5 Erkek Spor Ayakkabı

Nike, NBA’in ünlü çok yönlü oyuncusu Paul George’a özel tasarladığı PG 2.5 basketbol ayakkabısı serisine "Palmdale"ı da ekledi. NBA'in Oklahoma City Thunder takımında forma giyen Amerikalı profesyonel basketbolcu Paul Geogre, 2.04 boyu 100 kg ağırlığı ile hem kısa forvet, hem de gerektiğinde uzun forvet olarak oynayabiliyor. Serinin isim sahibi Paul George'un kenti olan Palmdale, aynı zamanda bu serinin adında yer alıyor. California'nın Palmdale kenti Paul George'un NBA'ye giden yolculuğunun başladığı kent olarak Nike PG 2.5 Erkek Basketbol Ayakkabı serisine adını veriyor.

Nike PG 2.5 Erkek Spor Ayakkabısı, Paul George gibi çok yönlü oynayabilen basketbol oyuncularına özel tasarımı ile rahat bir kullanım deneyimi sunuyor. Güçlü ve hafif bir çizgiye sahip olan Nike PG 2.5, ayakları rahat yastıklaması ve özel destekleyici bantlarıyla üstün bir performans için tüm koşullara sahip bir ürün olarak öne çıkıyor.

Maç Süresince Rahat Kullanım

Nike PG 2.5 Erkek Spor Ayakkabısı'nın iç kısmı oyuncunun ayağını düzgün biçimde sararak, çok daha rahat bir maç geçirmesini sağlıyor. Ayakkabının iç kısmının altındaki kalın taban astarı içerdiği yumuşak ve yastıklamalı yapı ile kullanım rahatlığını artırıyor.

Nike PG 2.5 Erkek Spor Ayakkabı ayağı daha iyi sarma özelliğinin yanı sıra yeri de daha iyi kavrıyor. PG 2.5 serisinde yapılan iyileştirmelerle basketbol ayakkabısı, basketbol sahaları ile çok daha uyumlu bir hareket sağlıyor.

Hızlı Tepki, Ekstra Hafiflik

Ayağın tarak bölümünde yer alan daha düşük profilli Nike Zoom Air yastıklama ise karşılaşma süresince hızlı tepki yeteneği ile ekstra hafiflik sunuyor. Nike PG 2.5 Erkek Basketbol Ayakkabısı ile ön bölümdeki Nike Zoom Air ünitesinin boyu biraz kısaltılmış. Nike PG 2.5 Erkek Spor Ayakkabı, Zoom Air ile ayağın doğrudan temas etmesini sağlarken, Zoom Bag ayağın tabanından zeminine aralıksız uzanıyor ve gerektiğinde oyuncuya itiş gücü sağlıyor.

Nike PG 2.5 Erkek Spor Ayakkabı, ayakların tarak bölümüne denk gelen bantlarla oyuncunun her yöne yumuşak geçişi için destek veriyor. Bu özelliği ile basketbol oyuncularına daha seri hareket imkanı sunuyor. Bu bantlardan geçen bağcıklar da sabitleme gücünü artırarak hem bağcıkların uzun kalması sorununu gideriyor, hem de ayağa çok daha iyi oturuyor.

Ayağı Sıkıca Saran Ayakkabı: PG2.5

Ünlü basketbol oyuncusu Paul George, adını taşıyan seriyle ilgili olarak "serinin ayağı sıkıca sarma özelliğiyle anılması" talebinde bulunmuş. Nike bu talebe uygun olarak PG 2.5 serisindeki ayakkabıların tasarımında yenilikler yapmış. Nike PG2.5 serisinde spor ayakkabıların ön kısmında yer alan dinamik kanatlar ile daha rahat bir kullanım sunuluyor. Nike PG2'nin tasarımı taraksız ve daha ince olan ayaklarda ayakkabı bağcıklarının uzun gelmesi sorununu ortadan kaldırıyor.

Nike PG 2.5 Erkek Spor Ayakkabı'nın Özellikleri

  • Tercih edilen renge bağlı olarak file, sentetik ve/veya deri seçenekleri bulunur.
  • Ayakkabının içindeki 6 mm köpük taban astarı yumuşak ve rahat kullanım sunar.
  • Ayağın bütününü sıkıca sarar, öndeki dinamik kanatlarla daha rahat bir kullanım sağlar.
  • Kauçuk dış taban dayanıklıdır ve zemin ile uyumlu olarak daha yüksek bir tutuş sağlar
  • Ayakkabının orta tabanında karakteristik Paul George (PG) ayrıntıları bulunur.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.