Nike PG 3 Erkek Spor Ayakkabı

#AO2607-006

799.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA: 40
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
5 RENK

Nike PG3 Erkek Spor Ayakkabı

Paul George basketbol kariyerinde üst basamaklara tırmanmaya devam ederken, ortaya koyduğu muhteşem oyun potadan çok daha yüksekleri çağrıştırıyor. Bu nedenle Nike'ın usta tasarımcısı Tony Hardman, tasarımını kusursuzlaştırdığı PG 3 modelinde bize Aydan kesitler sunarken, Paul George'un çok yönlü büyüleyici oyununun sırlarını da fısıldıyor. Bütün bağımsız testlerden tam puan alarak geçen bu benzersiz tasarım, basketbolseverlerden de tam not alıyor. Parke üzerinde savunma ve hücum arasında hızlıca dönüş yapabilmenizi, en sert sıçrayışlarda bile yere mükemmel bir şekilde inebilmenizi, hafiflik ve esnekliği sayesinde kendinizi oyuna verebilmenizi sağlayan Nike PG 3 Erkek Spor Ayakkabı ile rakiplerinizi şaşkına çevireceksiniz!

Aydaki Kraterlerden İlham Alan Dış Taban

Nike PG 3'ün Aydaki kraterlerden ilham alınarak tasarlanan dış tabanı, olağanüstü bir estetiği sizlere sunarken, aynı zamanda profesyonel ve sağlam bir tutuşu da mümkün kılıyor. Paul George'un tüm sahayı kapsayan eforlu ve çok yönlü oyunundan esinlenen Nike PG 3 Erkek Spor Ayakkabı ile potalar arasında, güven içinde, tüm hünerlerinizi sergileyebilirsiniz. Nike PG 3 Erkek Spor Ayakkabının sağlam bir tutuş ve çekiş sağlayan dış taban sayesinde her zaman bir sonraki harekete hazır olacaksınız. Özgüvenli bir basketbol deneyimi için vazgeçilmez bir oyun arkadaşınız olacak Nike PG 3 Erkek Spor Ayakkabı ile aynı zamanda oyununuza estetik ve stil katacaksınız. Onunla tanıştığınız o heyecanlı anda, Ayın kraterlerinin sadece estetik bir ilham kaynağı olmadığını anlayacaksınız!

En Sert İnişleri Bile Yastıklayan Zoom Air

Nike PG 3 Erkek Spor Ayakkabı için özel olarak geliştirilen Zoom Air'in hızlı tepki veren esnek yapısı sayesinde, en iddialı sıçrayışların en sert yere inişlerinde bile yastıklama avantajının rahatlığını hissedeceksiniz. Zoom Air'in hareketlerinize uyumlu bir şekilde karşılık veren esnek yapısı hızınızı ve reflekslerinizi oyuna tam anlamıyla katmanıza yardımcı olacak. Bundan önceki basketbol deneyimlerinizi unutun! Nike PG 3 Erkek Spor Ayakkabı ile basketbol maçlarınız ve antrenmanlarınız bambaşka bir heyecan ve dinamik kazanacak.

Bileklerinizi Sıkıca Kavrayan Tasarım

Nike PG 3 Erkek Spor Ayakkabının Ripstop malzemeyle kaplı yarım patik yapılı bilek tasarımı ayağınızı iyice sarar. Bileğinizi iyice kavrarken, dolgulu yapısı ve dayanıklı kumaşı ile sizi rahat ettirir. En sert ve ani dönüşleriniz Nike PG 3 Erkek Spor Ayakkabı ile kolayca gerçekleşir. Vücudunuzla şahane bir bütün oluşturan ayakkabınızla birlikte, bütün hareketleriniz mükemmel bir rahatlık içinde gerçekleşir. Basketbolda bir efsane haline gelen Paul George'un yerinde duramayan oyun stiline uygun bir şekilde tasarlanan Nike PG 3 Erkek Spor Ayakkabı, size sınırsız hareketi ve sürprizlerle dolu ve her saniyesi yüksek eforla geçen bir basketbol deneyimini vaat ediyor.

Nike PG3 Erkek Basketbol Ayakkabısı Genel Özellikleri

  • Paul George'un hikâyesine atıf yapan ayrıntılarla dolu özgün tasarıma sahiptir.
  • Ayın kraterli yüzeyinden ilhamla tasarlanan estetik dış taban desteği sahada tam tutuş sağlar.
  • Zoom Air teknolojisi, hızlı tepki veren yastıklama avantajıyla sert inişlerinizi kolaylaştırır.
  • Malzeme yapısı aşınmaya ve yıpranmaya karşı uzun süre dayanıklılığını korur.
  • Yarım patik bilek tasarımı, tam kavrama özelliğiyle çok yönlü hareket etmenize olanak tanır.
  • Hafif ve yumuşak köpük orta taban size daha rahat bir spor deneyimi sunar.
  • Nike PG 3 Erkek Spor Ayakkabının file ve sentetikten oluşan üst kısmı ayaklarınıza nefes aldırır.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.